''Ben Onu Çok Sevdim'' İclal Aydın Ayrılık Gerekçesini Açıkladı!!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pana Film'in yakın zaman sonra izleyicisiyle buluşturmaya başlayacağı dizisi Ben Onu Çok Sevdim dizisinden İclal Aydın'ın neden dizi başlamadan ayrılık kararı aldığını açıkladı ve bu açıklamaya göre İclal Aydın,bu dizide Berin Menderes rolünü üstlenecektim ancak Adnan Menderes'i oynayacak olan Mahir Günşıray'ın projeden ayrılmasıyla başlayan süreç heyecanımın,hevesimin ve yaptığım tüm hazırlıkların boşa gittiğini gösterdi.

Her detayı ile diziye hazır olduğunu söyleyen Aydın,birkaç güne kadar çekimlerine başlanacak olan diziye büyük bir üzüntüyle veda ettiğini açıkladı.

Cümlelerimden tam anlaşılamamışsa kısa ve öz Mahir Günşıray'ın ayrılığı,İclal Aydın'ı etkilediği için ayrılmış. :)

081120121102371803562_2.jpg

- - - Ekleme - - -

Moderatör arkadaşlardan başlığı düzeltmesini isteyebilir miyim gerekçisini yazmışım :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
İyiki ayrılmış. İclal Aydını daha güzel projelerde görmek dileğiyle :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
açıkçası iki oyuncunun ayrılması hayırlı oldu ben bu ikiliyi diziye yakıştırmıyordum muhtemelen atv de yakıştırmamıştır artık seneye kalır proje gerçek oyuncularala oynar iclal aydın oyuncu değil köşe yazarı şirici:)))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aynen aga bende bunlar kim yav yıldız isimler olmalı başrol iclal mahir bilmem ne :D oktay kaynarca olmalı başrol

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
aynen aga bende bunlar kim yav yıldız isimler olmalı başrol iclal mahir bilmem ne :D oktay kaynarca olmalı başrol

oktaya tip olarak uymuyor ama eger oynarsa oktay kaynar çok iyi olabilir ama oktay kaynar abartılı oynuyor biraz düşürmeli oynunu sonuçta başbakanı canlandıracak

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
bu kim ya iyi olmuş kendi kaybeder

- - - Ekleme - - -

daha başlamamış dizi ne malum güzel olmayacağı

Ben güzel olur yada olmaz diye birşey demedim hatta Adnan Menderesin hayatı güzel olacağına eminim. Sadece İclal Aydını severim bu rolü ona yakıştırmıyordum daha iyi projelerde yer almasını isterim dedim

- - - Ekleme - - -

oktaya tip olarak uymuyor ama eger oynarsa oktay kaynar çok iyi olabilir ama oktay kaynar abartılı oynuyor biraz düşürmeli oynunu sonuçta başbakanı canlandıracak

Kaynar ?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yazıda ne anlatılmak istediğini pek anlamadım. :D

Veda reyting rekorları kırdı zaten orada da oynuyordu doğru dedin. :D

Zaten onu yanlış yaptı bunu yapmasın diye dedim. :D

Onun tutma ihtimali vardı. Kanal D'ye göre tutmadı. Yoksa 22.00'de dizi A/B'de 5 reyting falan alıyordu. Başka kanalda olsa öper başına koyar bu reytingleri.

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609

Zaten onu yanlış yaptı bunu yapmasın diye dedim. :D

Onun tutma ihtimali vardı. Kanal D'ye göre tutmadı. Yoksa 22.00'de dizi A/B'de 5 reyting falan alıyordu. Başka kanalda olsa öper başına koyar bu reytingleri.

İntikam geldiğinde zaten kaldıracaktı.Bu dizi Atv'de yayınlanacak tutma şansı yüksek.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

aga rolü gereği abartılı oynuyo adam harika bi oyuncu tartışılmaz bu
o oynarsa kesin tutar

- - - Ekleme - - -

Yazıda ne anlatılmak istediğini pek anlamadım. :D

Veda reyting rekorları kırdı zaten orada da oynuyordu doğru dedin. :D

aga resmen kahkaha attım harika cevap :kiki:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Birce Akalay umarim ayrilmaz diziden, aksi takdirde çok kötü olur

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
nurgülün oynayacak falan dedikleri role ne oldu kim seçildi başrole...ayrıcana iclal aydın ayrıldığı için mutlu olduk..kendisine başarılar dileriz.....ama bir daha ki sefere daha düzgün bir ayrılık nedeni bulsun....başrol kadrosu ne oldu artık bu dizinin....[:mad:]