Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Malzemecimiz dizinden ameliyat olacakmış. Sağlam adam kalmadı bizde harbi.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1634364199381.png

@Gerekli24 zehirli oku erkende atmış ya da totem mi desek? :A Ajax totemi sayesinde sadece iki gol yediler, belki bu totemi tutar. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Derbi galibiyetine aldanmasın BJK, hem kötü oynadılar hem Teixeira'nın en az iki defa atılması gerekiyordu. Zorlu fikstür öncesi ben iyi görmedim BJK'yi hala defosu fazla bir takım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Derbi galibiyetine aldanmasın BJK, hem kötü oynadılar hem Teixeira'nın en az iki defa atılması gerekiyordu. Zorlu fikstür öncesi ben iyi görmedim BJK'yi hala defosu fazla bir takım.
Hayır, yanlışın var. Alex Teşeyra'nın idam edilmesi lazımdı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray ve Fenerbahçe'den de kötü durumda değiliz bence. Geçen seneki form durumu yok ama geçen sene sadece lig vardı ve sezon başı daha kötüydük. Derbide de zaten çok üstün oynayan genelde az görülür. Bizim için kazanmamız gereken maçtı ve kazandık bir maçla havaya girecek puan durumunda da değiliz zaten. :A Ancak geçen sene kötü gidişatı Fenerbahçe maçıyla değiştirmiştik hem de zorlu fikstüre girerken. Şimdi de benzer bir durum olma şansı var.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
İki dirsek, bir yüze parmak, bir ayağa basma. İki kez atılmalıydı en az. :D
Dirseğe bir sarı kart, ayağa basmaya da bir sarı kart. Taş çatlasa bir kere atabilirsin. Diğer taraftan Yedlin'in en az 4 tane sarı kartı ve penaltısı var. Eğer net gol pozisyonunda faul yapıldığı için kırmızı kart + penaltı verilebiliyorsa 3 sarı + 1 kırmızı + penaltı. Kasap Marcao ise, yukarıda yazdığım gibi kural varsa, 2 penaltı + 1 sarı + 1 kırmızı, yoksa 2p, 2s.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dirseğe bir sarı kart, ayağa basmaya da bir sarı kart. Taş çatlasa bir kere atabilirsin. Diğer taraftan Yedlin'in en az 4 tane sarı kartı ve penaltısı var. Eğer net gol pozisyonunda faul yapıldığı için kırmızı kart + penaltı verilebiliyorsa 3 sarı + 1 kırmızı + penaltı. Kasap Marcao ise, yukarıda yazdığım gibi kural varsa, 2 penaltı + 1 sarı + 1 kırmızı, yoksa 2p, 2s.
Yayıncı kuruluş özette hep Teixerira'nın pozisyonlarını göstermiş hedefe koymak için mesela Yedlinin Larin'e 2-1 iken yaptığı penaltı pozisyonu yok özette

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
YouTube daki özet videolarında da mı yok?
Yayıncı kuruluşun maç günü yayınladığı özette yok. TRT hatta kendi sonradan yayıncı kuruluştan rica edip pozisyonu aldı. Başka özetçiler veys sonra eklendiyse bilemem.
------

Josef maçta yokmuş işte şimdi işimiz sıkıntı

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yayıncı kuruluşun maç günü yayınladığı özette yok. TRT hatta kendi sonradan yayıncı kuruluştan rica edip pozisyonu aldı. Başka özetçiler veys sonra eklendiyse bilemem.
------

Josef maçta yokmuş işte şimdi işimiz sıkıntı
Necip halleder orayı. Pjanic de yokmuş...

• Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24