Beşiktaş - Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi 2021-22 Sezonu - 1. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Oy: 1 33.3%
  • Berabere biter.

• Borussia Dortmund kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Laptop var aslında ama genelde kardeşimde oluyor şimdi okul olduğu için boş kaldı :A
PC yok, olsada işime yaramıyor :A Türkçe klavyesi değil sonuçta. Bizde de okul zamanı yeğenim getirince elime geçer ama düzenleme olayımı devre dışı bırakırsam:

Ozaman böyle klavye olmadan yazip noktasiz i, yumusak g olmadan, noktali s olmadan ve ayrica noktasiz c ile idare ederim :A sizde yadirgarsiniz. Konu acma olayi zora girer :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710

Şanlı Dortmund'umuz tarihi bir fark atmalı..
Bu adam bu gün bir sürpriz olur da kendi kalesine atarsa ne gülerim ama :A
------

Twitter kitlesi o kadar boşsun ki Dortmund hesabında ne Beşiktaş ne Dortmund Galatasaray Fenerbahçeliler buluşmuş. Aynı şekilde Galatasaray olsa Fenerbahçe ve Beşiktaşlılar olurdu

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu adam bu gün bir sürpriz olur da kendi kalesine atarsa ne gülerim ama :A
------

Twitter kitlesi o kadar boşsun ki Dortmund hesabında ne Beşiktaş ne Dortmund Galatasaray Fenerbahçeliler buluşmuş. Aynı şekilde Galatasaray olsa Fenerbahçe ve Beşiktaşlılar olurdu
Buna inanıyor musun.. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,523
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Elimi çektim ama bu ara. @Tolstoyevski ile anlaştık, o FB ben de GS konuları için kapışmıyoruz :A
Konu modum diplerde. Bakalım bu hafta uğraşacakmıyım :A
Yalnız bende de saat kısmı sıkıntı :A bir kaç salise geri ve düzelme yapılmıyor :A
Düğünden dönersem yarın erken Fenerbahçe’nin frankfurt maçı açarım @Gerekli24 maç Exxende @Dosi

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,661
Puanı
860
Taraftar harika. Beşiktaş onlar sayesinde 11 kişi değil de 51 kişi oynuyor gibi. Dortmund'a karşı en iyi şekilde başladılar ama kondisyonları ne kadar dayanır o şüpheli.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Exxen’de çöktü yayın sanırım, rezillik.. Acun bir de bizi destekleyin diyordu…

Bu arada taraftarların yüzde 100’ü mü alınmış hani yarı yarıya kuralı Türkiye’de (b) @Gerekli24
Ben onu geçen maçta Fenerlilere de sormak isterim açıkçası. Ben de diyorum yayın gitti meğer çökmüş :A
------

Gol yiyene kadar be güzel iyi gidiyorduk
------

Takım yiyince dağıldı biraz ilk yarı böyle bitsin de ikinci yarı biraz düzenli çıkar umarım takım
------

Bir yemeden duramadınız 1-0 gitse iyiydi

Son düzenleme:

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Ghezzal Atiba hayal kırıklığı oldu. İkisi de daha erken çıkmalıydı. Bu arada fiziken adamlar bizi 2'ye 3'e katladı. Gol belki erken gelse bir şans olurdu. Böyle organizasyonda gol yiyince dağılacaksan iş yapamazsın.