Beşiktaş - Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi 2021-22 Sezonu - 1. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Oy: 1 33.3%
  • Berabere biter.

• Borussia Dortmund kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images - 2021-09-15T155848.748.jpeg

Beşiktaş UEFA Şampiyonlar Ligi C grubu ilk maçında Borussia Dortmund'u ağırlayacak. Beşiktaş'ta sakatlıkları nedeniyle N'koudou Alex Teixerira ve Vida bu maçta forma giyemeyecek. Maçla ilgili yorumları buradan yapabilirsiniz.

Stadyum: Vodafone Park
Saat : 19.45
Hakem : Antonio Mateu Lahoz (İspanya)
Yayın : Exxen

İlk 11'ler

Beşiktaş: Ersin, Rosier, Welinton, Montero, N'Sakala, Josef, Ghezzal, Atiba, Pjanic, Larin, Batshuayi

Borussia Dortmund: Kobel, Meunier, Akanji, Hummels, Guerreiro, Bellingham, Dahoud, Brandt, Reus, Malen, Haaland

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Gerekli24'ün ilk defa yorum konusu açtığını görüyorum. Umarım Beşiktaş'a uğurlu gelir. :A
Daha önce açmıştım ama senin forumda olduğun döneme denk gelmedi galiba :A Beşiktaş dışında bile açmıştım :A İyi tarafı konuyu kapma sorunu olmuyor Beşiktaş'ta :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Daha önce açmıştım ama senin forumda olduğun döneme denk gelmedi galiba :A Beşiktaş dışında bile açmıştım :A İyi tarafı konuyu kapma sorunu olmuyor Beşiktaş'ta :A
Muhtemelen denk gelmedim, ilk kez görüyorum. :A Forumda Beşiktaşlı olarak sen, @DarkLegenD ve @Yakamoz-Asi var. @DarkLegenD arada takımı bırakıyor zaten ve konu açmıyor genelde ve @Yakamoz-Asi'nin Beşiktaş'a ve futbola dair umudu yok. Haliyle yorum konusunda bir yarış olmuyor, rahatlıkla yorum konusu açabilirsin. :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Muhtemelen denk gelmedim, ilk kez görüyorum. :A Forumda Beşiktaşlı olarak sen, @DarkLegenD ve @Yakamoz-Asi var. @DarkLegenD arada takımı bırakıyor zaten ve konu açmıyor genelde ve @Yakamoz-Asi'nin Beşiktaş'a ve futbola dair umudu yok. Haliyle yorum konusunda bir yarış olmuyor, rahatlıkla yorum konusu açabilirsin. :A
Aslında sen yazın geldin baktım da kura konusu ve Trabzonspor Roma maçını açmışım senin döneminde :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında sen yazın geldin baktım da kura konusu ve Trabzonspor Roma maçını açmışım senin döneminde :A
Beşiktaş taraftarı olduğun için, sanırım Beşiktaş yorum konusunu açman daha dikkat çekici. Trabzonspor'un konusunu açarsın ama @mesmeso dışında Trabzonspor taraftarı olmadığı ve izleyen sayısı da az olacağı için çok fazla yorum olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beşiktaş taraftarı olduğun için, sanırım Beşiktaş yorum konusunu açman daha dikkat çekici. Trabzonspor'un konusunu açarsın ama @mesmeso dışında Trabzonspor taraftarı olmadığı ve izleyen sayısı da az olacağı için çok fazla yorum olmaz. :A
Ne yapayım diğer konulara bulaşmıyorum hemen kapıyorlar bu internet ile forumun modları ile kapışamam :A Kura konusu iyiydi yine :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ne yapayım diğer konulara bulaşmıyorum hemen kapıyorlar bu internet ile forumun modları ile kapışamam :A Kura konusu iyiydi yine :A
En azından Fenerbahçe ve Galatasaray gibi değil Beşiktaş yorum konuları, daha rahat. İnternetin hızlı olmasa da olur, @Dosi gaza gelip açarsa öyle kaybedersin. Benim de kötü internetim var mesela ama @Dosi'nin çok üst düzey interneti var. @Tolstoyevski düşün internetinin hızı yükseldi ama yine @Dosi'yi geçemiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
En azından Fenerbahçe ve Galatasaray gibi değil Beşiktaş yorum konuları, daha rahat. İnternetin hızlı olmasa da olur, @Dosi gaza gelip açarsa öyle kaybedersin. Benim de kötü internetim var mesela ama @Dosi'nin çok üst düzey interneti var. @Tolstoyevski düşün internetinin hızı yükseldi ama yine @Dosi'yi geçemiyor. :A
Elimi çektim ama bu ara. @Tolstoyevski ile anlaştık, o FB ben de GS konuları için kapışmıyoruz :A
Konu modum diplerde. Bakalım bu hafta uğraşacakmıyım :A
Yalnız bende de saat kısmı sıkıntı :A bir kaç salise geri ve düzelme yapılmıyor :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beşiktaş konuları istesem takip edersem hep açarım zaten foruma gündüz her zaman girmiyorum yoksa tam 4'te açılmıyor zaten hiçbir zaman :A
------

Elimi çektim ama bu ara. @Tolstoyevski ile anlaştık, o FB ben de GS konuları için kapışmıyoruz :A
Konu modum diplerde. Bakalım bu hafta uğraşacakmıyım :A
Yalnız bende de saat kısmı sıkıntı :A bir kaç salise geri ve düzelme yapılmıyor :A
Saat sorunu bende de var o yüzden erken açmak istemiyorum yanlışlıkla. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Beşiktaş konuları istesem takip edersem hep açarım zaten foruma gündüz her zaman girmiyorum yoksa tam 4'te açılmıyor zaten hiçbir zaman :A
------

Saat sorunu bende de var o yüzden erken açmak istemiyorum yanlışlıkla. :A
İşin kötü tarafı erken mi açtım anlamıyorum mobil olduğum için :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tempoya ayak uyduramazsak ve ilk 10-20 dakika içinde gol olursa ve bu golü atan kişi Haaland olursa çok büyük rezillik çıkar. Müthiş bir istek, azim ve hırs var adamda. Skor 5-0'ken bile kaçırdığı gol için çimleri yiyen bir adam. Ronaldo'nun genç hâli.

City'den Münih'ten kurtulduk ama başka bir belaya bulaştık. Tam kapasite seyircili deplasman maçı var daha bunun. :(

• Güldürdün

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Gerekli24