Beşiktaş İçin Falcao İddiası!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bonservis bedelinin yarısını alacağız 10 milyon Euro gibi bir rakamdan söz ediliyor, başka ne olacak ki zaten. Bu paragözler devre arası Ersan'ı sattılar. Adım adım şampiyonluğa koştuğumuz şu günlerde bize mutluluk haram 25 gol atan forvet bir daha zor gelir. Gelen 20 atsa yine şampiyon olamıyoruz o da var.
Bu parayla belki adam gibi, eli yüzü düzgün bir kaç tane stoper ve kaleci alırlar iyi tarafından bak :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu parayla belki adam gibi, eli yüzü düzgün bir kaç tane stoper ve kaleci alırlar iyi tarafından bak :)
Hiç sanmıyorum şimdi bunlar harıl harıl Tosic gibi bonservisi olmayan birini arıyorlardır. Oğuzhan gibi adamlar para yoktu mecburen alındılar, alan da İbrahim Altınsay idi. Mario Gomez'i de Galatasaray istemeyyince bize nasip oldu. Yoksa bizimkiler Trabzonspor'un aldığı N'Doye'yi alacaklardı. Allah korumuş bizi.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hiç sanmıyorum şimdi bunlar harıl harıl Tosic gibi bonservisi olmayan birini arıyorlardır. Oğuzhan gibi adamlar para yoktu mecburen alındılar, alan da İbrahim Altınsay idi. Mario Gomez'i de Galatasaray istemeyyince bize nasip oldu. Yoksa bizimkiler Trabzonspor'un aldığı N'Doye'yi alacaklardı. Allah korumuş bizi.
Hamza beyin özürlüsü ''Burak'tan ve Umut'tan ne fazlası var'' demişti Allahım düşündükçe kafamı duvarlara vurasım geliyor böyle bir köylülük böyle bir spastiklik yok yok yok :mad:

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Falcao sorunlu uzun zamandur doğrıs dürüst top oynadığı yok ama golcülüğünüde laf yok tabi gelirse hoş gelir Beşiktaş'a bu arada sezon sonu Monaco'ya geri döneceğim felan diyodu.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Gomez'in gideceğine hala inanmak istemiyorum. Falcao büyük topçu, üst seviye bir forvet. Her türlü iş yapar. Dzeko daha da güzel olur. Bu sene iyi bir transfer dönemi geçirmeliyiz, N'doye gibi isimler gündeme bile gelmemeli Allah korusun.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kim gelirse gelsin Gomez etkisi yaratmaz bence ama takımın diğer bölgeleri korunursa yine çok gol atabilir. Forvet anlamında Türkiye'nin A. Madrid'i olabilir Beşiktaş :)