FF bazinga (OzaN)

OzaN

Ozan;
cidden sevilen ve saygı duyulan bi admin,
Hepimiz onu seviyoruz: ) Elinden geleni yapıyor,yardım sever de Herşey Gönlünce olsun Ozan ( :

bi zamanlar küsmüş ve tekrar barışmış olduğum admin Bey 😛
Ayrıca Fenerbahçe'li olmasından dolayı daha çok seviyoruz :D

Saygıdeğer adminim. O öyle güzel birisi ki çöldeki su gibi. Kutuplardaki ateş gibi. O anlatılmaz birisi... O kadar yakşıklı ki kıskanmayalım diye bizle resmini paylaşmıyor. Öyle iyi bir admin ki 7ayda anca co-admin yaptı bni.... :D

Saygıdeğer adminim. O öyle güzel birisi ki çöldeki su gibi. Kutuplardaki ateş gibi. O anlatılmaz birisi... O kadar yakşıklı ki kıskanmayalım diye bizle resmini paylaşmıyor. Öyle iyi bir admin ki 7ayda anca co-admin yaptı bni.... :D
senden daha kısa sürede co admin oldum sanırsam :D (hava attım farkettin mi Tahir :D)

Admin oluşundan başlayarak tüm notlarını bu kadar yüksek tutması,çizmeyi aşana kadar kendini çıldırtmaya uğraşan birine sabrı,mesaj ve konu sayısı gibi özelliklerini kıskanıyorum fakat Fenerbahçe taraftarı oluşu,metal müzikten nefret edişi gibi özelliklerinden Allah korusun diyorum :D Kendisi iyi bir insandır tanıdığım kadarıyla,yine tanıdığım kadarıyla öğrenimini rahat sürdürür,forumu için her şeyi yapacak bir duruşu vardır,yöneticilerinin konumunu belirlerken empatiden yararlanır...Tüm bu özelliklerine bakarak "iyi ki tanımışım" diyebilirim...