Bayram Tatili Haftasında Yayınlanan Diziler Ne Kadar İzlendi ? | HAFTALIK REYTİNGLER

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ben yanlıs anlamısın özür dilerim...

benimki matematiksel hesap sadece
Geç oldu güç olmadı sevindim. :) :)

TVR'ye göre ortalama 36.5 civarı taş çatlasa 37 geçen hafta bu hafta ortalama 35.5.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yav aga kafanızdan bişeyler uyduruyosunuz ab nin neyi kaliteli oluyo nerde abd çakması dizi varsa nerde zenginlik varsa ab ordadır bunun kaliteyle maliteyle alakası yok bunu kabullenemiyosunuz. ab %8 lik kısım niye takim ben toplama bakarım kim daha çok izlenmiş ona bakarım teferruatlar beni bağlamaz reyting izlenmedir açık ve net
küçük gelini zenginler izlememiş diye kalitesiz oluyo he işe bak sen ağır ab dizilerini de halk izlemiyo bana göre kalitesizlik odur.
mahsunun dizileri en kaliteli dizilerdir mesela hayat devam ediyor inanılmaz kaliteli bir diziydi ama zengin köşkler arabalar yoktu doğuda geçiyodu olay totalde tavan yaptı şimdi sen bu diziye kalitesiz dersen gülerim ben ab nin ilgisini çekecek bişey olmadığı için izlemez kendinden bişey göremediği için. mahsunun çekim kalitesi dünya standartlarının bile üstündedir bana göre mükemmel ötesi kalite var.bir diğer örnekte erkek dizileri ab de yüksek alamaz vadi en kaliteli dizi mesela tartışmasız totalde daha yüksek çünkü net bir erkek dizisi yalnız kadınlarında en fazla izlediği dizi veriler öyle diyo valla :kiki: kaçak mesela kalite değil mi emin ol kanal d nin tüm dizilerin çarpar ama erkek dizisi
Bence de totalinin 8-9 olup ab'nin 2-3 olması kalitesizliktir açık ve net. Mahsun'un dizileri de iddialı başlayıp hep düşüşe geçiyor. Dizileri sürekli düşüşte olan bir adamın kaliteli diziler yaptığını düşünmüyorum. :) Ayrıca benim Vadi ile derdim yok biliyorsun. Dizinin başarısı tartışılmaz. Kaçak'ı 1 dk. bile izlemediğim için bilmiyorum. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bence de totalinin 8-9 olup ab'nin 2-3 olması kalitesizliktir açık ve net. Mahsun'un dizileri de iddialı başlayıp hep düşüşe geçiyor. Dizileri sürekli düşüşte olan bir adamın kaliteli diziler yaptığını düşünmüyorum. :) Ayrıca benim Vadi ile derdim yok biliyorsun. Dizinin başarısı tartışılmaz. Kaçak'ı 1 dk. bile izlemediğim için bilmiyorum. :)
kaliteyi totalde veya ab de yüksek alması belirlemez diyorum sana ilgi meselesi bu ab ye yönelik kalitesiz iş yapsanda izlerler halka dönük işler yaparsan izlerler bu işler böyle dediğim gibi küçük gelinin ab de izlenmesi için bi faktör yok mardinde geçen berdel olayı ab kendinden bişey bulmuyor ki izlesin

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Benim bir şeyi çekemediğim yok aga. :) Küçük Gelin'in totalde aldığı oran çok iyi olmasına rağmen ab'si çok kötü. Bu da kalitesi düşük bir dizi olduğunu gösterir. Ayrıca total tabii ki önemli grup. Totalde zirveyi aldın mı en çok izlenen dizi oluyorsun ama senin kalite grubu olan ab'yi bu kadar küçümsemeni gerçekten anlamıyorum. Ne zorun var ki ab ile. :D
Vadi'nin toteli ab'sinden yüksek diye hep ramazan da totelci, eğer durum tam tersi oldaydı şu an kendisi ab'yi savunuyo olacaktı:D bu kadar basit bi durum:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vadi'nin toteli ab'sinden yüksek diye hep ramazan da totelci, eğer durum tam tersi oldaydı şu an kendisi ab'yi savunuyo olacaktı:D bu kadar basit bi durum:D
takas ab'yi mi savunacaktı. :eek: :eek: :eek: Güzelmiş. :D Ab yüzde 8'lik zengin züppe bir kesim(!). Takas pek ilgilenmez bence o kesimle. :kiki:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vadi hangi katagoride daha iyi olsaydı, inan ramazan o grubu kaale alırdı, şu an yaptığı gibi. Aşırı totel savunması :D
Vadi olur ya bir gün ab'de yüksek çıkarsa ne olacağını düşünemiyorum. :kiki: Bana burada ab'yi savunuyormuş. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Stv'nin dizileri ilk 2'yi kapmış Küçük Gelin 8 almış Şefkat Tepe'de iyi oranlar almış

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Reytingler gerçekten şaşırtıcıymış.:eek:

Küçük Gelin ve Şevkat tepe.:DHarika Samanyolu dizileri ilk 2'de.:D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ne kadar seyretmesem de samanyolu totalde bu sene takdire şayan işlere imza atıyor

Fb_King

Favori Üye
Reaksiyon puanı
293
Puanı
204
STV'yi kimse beğenmiyor,herkes saçma sapan diziler deyip eleştiriyor ama adamlar işi götürüyor valla :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Güneşi Beklerken uçmuş, coşmuş. Düşüş yaşar yeni sezonda diyenler nerde acaba? (b)

Star Fan Page grupu yazın savundukları bütün dizileri izlemeyi bırakmışlar. :kiki: BHUV'ı anmaya gelen bile yok. Dila da Showa geçti diye çöp çamur oldu. :F

@mahoni Share sadece bayramları belirlemez. Günün zorluluğunu da belirler.

Medcezirin rakipi - Karagül
Güneşi Beklerkenin rakipi - Küçük Gelin, Acun

Tek başına Küçük Gelin bile Karagülden zorlu rakip. En azından totalde. Acun olduğu günlerde rakipi yanlız kendisi değil özeti de oluyor. Acunun özeti iyi izleniyor.

Uzun lafın kısası A/B'de Cuma Yalan Dünya olmadığı için Medcezirin sharedi yüksek çıktı. Bayramın da etkisi var tabii ki bir nebze.

Pazar artık hiç kolay bir gün değil. Güneşi Beklerken Totalde 5.59 reyting ile 13 share almış. Başka gün olsa 5.59 reyting ile rahat 18-19 share alınırdı emin olabilirsin.

SM-N900 üzerinde Tapatalk ile gönderildi