Bayram Tatili Haftasında Yayınlanan Diziler Ne Kadar İzlendi ? | HAFTALIK REYTİNGLER

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Güneşi Beklerken konu itibari ile çok iyi bir dizi medcezir daha 5.bölümde bu kadar da durgun bir bölüm olamazdı yazık umarım konu çıkarda izlemeye devam ederiz..güneşi beklerken favori zaten iyiki 1.olmuş acun olmasa starın hali vahim umarım en yakın zamanda starda kendi diizlerini ortaya sokarda cuna son verir en azından yst ye sıktı bariz :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Aslında başlığı bayram tatili haftası diyecektim yani o dizileri kapsıyor başlığı düzenleyim. @denizz19
GB eklendi. Listede ki sorunlar düzenlendi. @ehsan7000 Çok teşekkürler ayrıca Ehsan. :) :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Küçük Gelin bayramdamı yayınlandı :)) herkez evine döndü cumartesiden reytinglerden belli olmuyormu

:))

kanald gururu acuna meydan okuyor heh :D gülmekten kırıldım valla bukadar taraflı ve kötü bir reyting analizi yapilamazdı ama yapmıssın çok kötü olmus

günesi beklerken 8 reyting almıs ab share %21 medcezir 7 reyting almıs share %25 de biri bayrama denk geldi biri denk gelmedi :)

Share lara bakarsak bence müge anlı atv yi sırtlıyor olabilir çünkü medcezir felan yetişemez mügenin share larına

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Küçük Gelin bayramdamı yayınlandı :)) herkez evine döndü cumartesiden reytinglerden belli olmuyormu

:))

kanald gururu acuna meydan okuyor heh :D gülmekten kırıldım valla bukadar taraflı ve kötü bir reyting analizi yapilamazdı ama yapmıssın çok kötü olmus

günesi beklerken 8 reyting almıs ab share %21 medcezir 7 reyting almıs share %25 de biri bayrama denk geldi biri denk gelmedi :)
1.) Herkez değil herkes diye yazılır. :) :)

2.) Objektif yorum ve sen bağdaştıramadım bide gelmiş bana laf söylüyorsun.

3.) Yorumları beğenmiyorsan kendin hazırla kendin aç bol Star'lı objektif konunu okuyalım.

4.) Bayram tatili haftası yani en son Cmt - Pz dahilinde ki resmi tatil haftası yani.

5.) 1 reyting fark atıp Acun'u şahlandırdığın mesajlarını görüyorum GB 1 reyting fark atmış senden süper objektif bir yorum beklerdim oysaki.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
1.) Herkez değil herkes diye yazılır. :) :)

2.) Objektif yorum ve sen bağdaştıramadım bide gelmiş bana laf söylüyorsun.

3.) Yorumları beğenmiyorsan kendin hazırla kendin aç bol Star'lı objektif konunu okuyalım.

4.) Bayram tatili haftası yani en son Cmt - Pz dahilinde ki resmi tatil haftası yani.

5.) 1 reyting fark atıp Acun'u şahlandırdığın mesajlarını görüyorum GB 1 reyting fark atmış senden süper objektif bir yorum beklerdim oysaki.

kardesim liste yapmıssında havan kime :) izleyici tatildeydi bayramın son günü cumartesi itibaren izleyici geri döndü iste bunun neyini anlamıyorsun

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
kardesim liste yapmıssında havan kime :) izleyici tatildeydi bayramın son günü cumartesi itibaren izleyici geri döndü iste bunun neyini anlamıyorsun
Bana göre doğru bir yorum istersen git şikayet et umurumda değil. :)

Hayır benim anlamadığım Med Cezir düşmüş Karagül artmış bayram haftası eyvallah ben düşen diziye arttı diye mi yorum yapayım. Bayram günü değil diye senin için CMT ve PZ'yi konuya almıyım mı? Kanallara göre tatil olan bir haftada yüzünü güldürdü yerine 8 - 6 reyting alan dizileri olan kanala bayramı kötü mü geçmiş yazayım anlamadım. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yakında jet hızıyla düşüşe geçeceği için her ağır total dizisi gibi tebrik etmeye gerek görmedim. Hem ab'de 2 reyting alan dizinin nesini tebrik edeyim. :kiki: İki grupta da yakın oranlar alsa neyse hadi. :D
abi bu çekememezlik nedir ya sana yakışmıyo hiç kanal d fanatikliği neler yaptırıyo sana ah be aga :( küçük gelin haftanın en fazla izlenen dizisi diyorum ötesi var mı ab de 2 almış ed de 5 almış bunlar lagaluga kısımlar haftanın en fazla izlenen dizisi küçük gelin olmuş gerisi teferruat kısımlardır

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Bana göre doğru bir yorum istersen git şikayet et umurumda değil. :)

Hayır benim anlamadığım Med Cezir düşmüş Karagül artmış bayram haftası eyvallah ben düşen diziye arttı diye mi yorum yapayım. Bayram günü değil diye senin için CMT ve PZ'yi konuya almıyım mı? Kanallara göre tatil olan bir haftada yüzünü güldürdü yerine 8 - 6 reyting alan dizileri olan kanala bayramı kötü mü geçmiş yazayım anlamadım. :)

liste cumaya kadar olsa tamam totalde karagül ab medcezir zirvede

ama listede yayinlanan iki dizi küçük gelin ve günesi beklerken bayramın içinde yok tatile giden akraba yok

başlık yanlıs benim söyleyeceklerim bu

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

ama listede yayinlanan iki dizi küçük gelin ve günesi beklerken bayramın içinde yok tatile giden akraba yok

Tamam biraz haklı olabilirsin fakat güneşi beklerken en basitinden tatilcilerin döndüğü saatte yayınlandı buna ne dersin bayram yoktu ama dönüşler o saate kadar uzadı :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga medcezir bayramda olmasa sanki küçük gelini geçecek mi hayır :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Başlığın neredi yanlış anlamadım Bayram Tatili haftası d diyor başlıkta yani bayramı kapsayan hafta anlamında yani bir sorunyok. :) :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
abi bu çekememezlik nedir ya sana yakışmıyo hiç kanal d fanatikliği neler yaptırıyo sana ah be aga :( küçük gelin haftanın en fazla izlenen dizisi diyorum ötesi var mı ab de 2 almış ed de 5 almış bunlar lagaluga kısımlar haftanın en fazla izlenen dizisi küçük gelin olmuş gerisi teferruat kısımlardır
Benim bir şeyi çekemediğim yok aga. :) Küçük Gelin'in totalde aldığı oran çok iyi olmasına rağmen ab'si çok kötü. Bu da kalitesi düşük bir dizi olduğunu gösterir. Ayrıca total tabii ki önemli grup. Totalde zirveyi aldın mı en çok izlenen dizi oluyorsun ama senin kalite grubu olan ab'yi bu kadar küçümsemeni gerçekten anlamıyorum. Ne zorun var ki ab ile. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Benim bir şeyi çekemediğim yok aga. :) Küçük Gelin'in totalde aldığı oran çok iyi olmasına rağmen ab'si çok kötü. Bu da kalitesi düşük bir dizi olduğunu gösterir. Ayrıca total tabii ki önemli grup. Totalde zirveyi aldın mı en çok izlenen dizi oluyorsun ama senin kalite grubu olan ab'yi bu kadar küçümsemeni gerçekten anlamıyorum. Ne zorun var ki ab ile. :D
yav aga kafanızdan bişeyler uyduruyosunuz ab nin neyi kaliteli oluyo nerde abd çakması dizi varsa nerde zenginlik varsa ab ordadır bunun kaliteyle maliteyle alakası yok bunu kabullenemiyosunuz. ab %8 lik kısım niye takim ben toplama bakarım kim daha çok izlenmiş ona bakarım teferruatlar beni bağlamaz reyting izlenmedir açık ve net
küçük gelini zenginler izlememiş diye kalitesiz oluyo he işe bak sen ağır ab dizilerini de halk izlemiyo bana göre kalitesizlik odur.
mahsunun dizileri en kaliteli dizilerdir mesela hayat devam ediyor inanılmaz kaliteli bir diziydi ama zengin köşkler arabalar yoktu doğuda geçiyodu olay totalde tavan yaptı şimdi sen bu diziye kalitesiz dersen gülerim ben ab nin ilgisini çekecek bişey olmadığı için izlemez kendinden bişey göremediği için. mahsunun çekim kalitesi dünya standartlarının bile üstündedir bana göre mükemmel ötesi kalite var.bir diğer örnekte erkek dizileri ab de yüksek alamaz vadi en kaliteli dizi mesela tartışmasız totalde daha yüksek çünkü net bir erkek dizisi yalnız kadınlarında en fazla izlediği dizi veriler öyle diyo valla :kiki: kaçak mesela kalite değil mi emin ol kanal d nin tüm dizilerin çarpar ama erkek dizisi