BluTV Bartu Ben - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Noluyor burda :F:F Kim kimi vuruyor durun hele??? Siz kardeşsiniz :p

Dizi çoooooooooook güzel. Şuan TR'deki internet dizilerinin en iyisi diyebilirim:X Sadece senaryo olarak demıyorum oyunculuklar da dahil :bhr:

Bacımlık değil ama çoook iyi dizi:A Bacım istediği gibi mezara sokabilir nasılsa mezarımı sulamaya iki fatiha okumaya o gelir :A:A
Bir laf söyledin karıştırdın ortalığı :A Senin bazen böyle ne dediğinin anlaşılmadığı oluyor ama bu sefer çok netti aslında söylediğin şey, diziyi beğenmişsin işte :A Yine de bacın bir umut öbür türlü olduğuna inandırdı kendini ama sonuç ortada işte. Geçmiş olsun @Çiğdem :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Noluyor burda :F:F Kim kimi vuruyor durun hele??? Siz kardeşsiniz :p

Dizi çoooooooooook güzel. Şuan TR'deki internet dizilerinin en iyisi diyebilirim:X Sadece senaryo olarak demıyorum oyunculuklar da dahil :bhr:

Bacımlık değil ama çoook iyi dizi:A Bacım istediği gibi mezara sokabilir nasılsa mezarımı sulamaya iki fatiha okumaya o gelir :A:A
Ayy gerçekten izliyormuş ayoll yaşına başına bakmadan banyoda plastik civcivmi yüzdürüyorsun başınada taç zaten taçlarımdan birisini bulamamıştım geçen dolapta :eek::eek::eek: @MEnes @MasacRE @Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir laf söyledin karıştırdın ortalığı :A Senin bazen böyle ne dediğinin anlaşılmadığı oluyor ama bu sefer çok netti aslında söylediğin şey, diziyi beğenmişsin işte :A Yine de bacın bir umut öbür türlü olduğuna inandırdı kendini ama sonuç ortada işte. Geçmiş olsun @Çiğdem :A
Sonrakı mesajların da dalga geçmiş banada hak vermiş @Forumdash bende ilk beğendim yorumunu trol sandım :A :A :A @Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nesini anlaşilmıyor dümdüz beğeniydi :F Sen bacımı aklını kariştirmişin :F
Ayy gerçekten izliyormuş ayoll yaşına başına bakmadan banyoda plastik civcivmi yüzdürüyorsun başınada taç zaten taçlarımdan birisini bulamamıştım geçen dolapta :eek::eek::eek: @MEnes @MasacRE @Aserat
O civciv sahnesini izlesen zaten @MasacRE yle hepten dalga gecerdin :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben değil, senin ikinci dediğini anlamamış :A Zaten ben bu diziyi önermedim ona, konu hepten karıştı. destere izlese ne yapar ne eder izlettirirdi ama @Çiğdem e :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Niye yorumunuz yok o zaman :bağır: @MasacRE nin de yok.
Üşendim. :A Hatta bir ödül falan da vermiştim buradan bakabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sanki sen çok yorumladın, çok güzel bayıldım deyip geçmişsin :A 2. sezon olursa yorumlarız artık :A @Aserat
Çicek gibi yorum yapmişim beee :bağır:

Üşendim. :A Hatta bir ödül falan da vermiştim buradan bakabilirsin. :A

Yaa jet sosyete ne yaa :F:F Gidiyim linçleyeyim :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: MasacRE and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bugün ben de başladım. :A Bartu ve Melikşah’ın yayınlarını izleye izleye Bartu’nun komedi kafasını sevdim ve ilk bölümü izledim. :Z

Müfit Kayacan’ın oynadığı dayı karakteri efsaneydi. :A Cenaze evinde Bartu’ya anlattığı anlarda baya güldüm. :F Diğer bölümleri de izleyecem. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya bak hâlâ konuşuyor, sus kız sen hariç herkes izledi sevdi diziyi işte :A Sıra sende şimdi hadi bakayım :A

Yok artık izledim ben. :eek: 5. Aserat TV Ödülleri'nde de adaylıkları var. :A
Yaşlılık dönemlerinde abiler böyle tuhaflıklar yapabilirmiş yanı kız kardeşlerinin çoraplarını taçlarını kadın kıyafetleri giyebilirmiş ve torunlarının oyuncaklarını plastik civcivlerini alıp küvette yüzdülebilirmiş :A

Yani @Forumdash abicim bu diziyi izlemiyor yaşlılık evresinde şuan ne yaptığını bilmiyor :A @MasacRE Ve @Aserat bilinçli izleyip o dediklerimi yapıyorlar ama ve biriside @MEnes in gurur duyduğu ekibinden :A