BluTV Bartu Ben - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün ben de başladım. :A Bartu ve Melikşah’ın yayınlarını izleye izleye Bartu’nun komedi kafasını sevdim ve ilk bölümü izledim. :Z

Müfit Kayacan’ın oynadığı dayı karakteri efsaneydi. :A Cenaze evinde Bartu’ya anlattığı anlarda baya güldüm. :F Diğer bölümleri de izleyecem. :Z
Aaa şimdide @serhatt düşünsün :F Seninkide taç takıp küvette plastik civciv yüzdürüyormuş @serhatt :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Özgür

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yaşlılık dönemlerinde abiler böyle tuhaflıklar yapabilirmiş yanı kız kardeşlerinin çoraplarını taçlarını kadın kıyafetleri giyebilirmiş ve torunlarının oyuncaklarını plastik civcivlerini alıp küvette yüzdülebilirmiş :A

Yani @Forumdash abicim bu diziyi izlemiyor yaşlılık evresinde şuan ne yaptığını bilmiyor :A @MasacRE Ve @Aserat bilinçli izleyip o dediklerimi yapıyorlar ama ve biriside @MEnes in gurur duyduğu ekibinden :A
Yoldaşlarımızı tüm yaptıklarıyla kabul ettik biz. :A Kendi içimizde yargıya sokup eritebiliriz bu durumu. @MasacRE yoldaşım her daim bizimle beraber olacak yaptığı yüm yanlışlarla birlikte... :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yoldaşlarımızı tüm yaptıklarıyla kabul ettik biz. :A Kendi içimizde yargıya sokup eritebiliriz bu durumu. @MasacRE yoldaşım her daim bizimle beraber olacak yaptığı yüm yanlışlarla birlikte... :A
Yanınızda böyle dolaşacak yanı :A :A :A @MasacRE

Kütük kıyafeti bile daha iyiydi en azından ne olduğu anlaşılıyordu :F @Forumdash @Aserat
5c11fa88866ac31090c0dbad

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaşlılık dönemlerinde abiler böyle tuhaflıklar yapabilirmiş yanı kız kardeşlerinin çoraplarını taçlarını kadın kıyafetleri giyebilirmiş ve torunlarının oyuncaklarını plastik civcivlerini alıp küvette yüzdülebilirmiş :A

Yani @Forumdash abicim bu diziyi izlemiyor yaşlılık evresinde şuan ne yaptığını bilmiyor :A @MasacRE Ve @Aserat bilinçli izleyip o dediklerimi yapıyorlar ama ve biriside @MEnes in gurur duyduğu ekibinden :A
Aaa yalnız aile işte satsan satılmıyor atsan atılmıyor ben @Forumdash abicime sende @MasacRE kütüğüne bir bahane üretip kabulleniyoruz :bhr::bhr::bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. BÖLÜM

'Mücbir Sebepler' sonrası iyiden iyiye Bartu Küçükçağlayan fanı oldum sanırım, önüme hangi içeriği çıkarsa çıksın izliyorum. :A Hazır Blu TV ücretsizken izleyeyim, aradan çıkarayım dedim.

Şermin ile Bartu'nun sahnelerini sevdim, en azından doğru düzgün menajerlik yapıyor. Müfit Kayacan'ın Ahmet ile olan anısını Bartu'ya anlatması vs. baya iyiydi. :A

Bugüne kadar hiç izlemediğim Oğuzhan Uğur'u da bu dizi sayesinde ilk defa izledim, fena değildi son kısım. Gizem'e de uyuz oldum. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga