Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bakalım yarın ratinglere de

Biliyormusun benimde aklıma geldi çünkü Nazımın geçende böyle hayali vardi ya
Hatırladığım kadarıyla gerçekleri Tarık'tan öğrenmesi gerek. Ama dizide değişebilir tabi, ama bana çok erken geldi. Nazım araba sürerken hayal ediyor bence söylesem nasıl olur diye.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Evet Barajıda izledim de geldim bölüm güzeldi de Nehiri yazamıyorlar yada Biran mı yapamıyor anlamadım Nehir dolandırıcı evet duygusal tarafı var dolandırıcıysan daha akıllı olman lazım bir adım önde olman lazım ama Nehirde o yok iş kartını bulmuşsun hadi isim karışır diyelim Nazımın fotosu var o nasıl karışsın yine şüphe yok hastanede yemek getiren kişi Tarık diyo yine şüphe yok halbuki Nehirin merak eden tarafı var Zerrine de öyle kandın bunları merak etmemesi bence olmamış böyle devam ederse yükselemez dizi ha İsmet Ahmet sahneleri bana bi komik gelmedi o sahneler finale gelirsem hayalmiydi değilmiydi tam anlayamadım çözemedim çünkü Nehir göstermesi gerektiği tepkiyi göstermedi bence o yüzden haftaya anlarız diye düşünüyorum :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet Barajıda izledim de geldim bölüm güzeldi de Nehiri yazamıyorlar yada Biran mı yapamıyor anlamadım Nehir dolandırıcı evet duygusal tarafı var dolandırıcıysan daha akıllı olman lazım bir adım önde olman lazım ama Nehirde o yok iş kartını bulmuşsun hadi isim karışır diyelim Nazımın fotosu var o nasıl karışsın yine şüphe yok hastanede yemek getiren kişi Tarık diyo yine şüphe yok halbuki Nehirin merak eden tarafı var Zerrine de öyle kandın bunları merak etmemesi bence olmamış böyle devam ederse yükselemez dizi ha İsmet Ahmet sahneleri bana bi komik gelmedi o sahneler finale gelirsem hayalmiydi değilmiydi tam anlayamadım çözemedim çünkü Nehir göstermesi gerektiği tepkiyi göstermedi bence o yüzden haftaya anlarız diye düşünüyorum :D
Sen git onca kişiyi evlilik vaadiyle kandır, paralarını çal ama şu yalanı anlama... Filmin günümüze uyarlamasında ciddi bir sorun var, ilk iki bölüm böyle değildi. Enerjisi daha farklıydı, ama yine de bu hafta ve geçen hafta yayınlanan bölümler izlettiriyor kendini.

Ben son sahne için hala daha hayal diyorum, ama fragman gelince düşündüm olmayabilir diye... Ya da son sahne hayal olur, gelecek bölümün içinde bir şekilde öğrenir diye düşünüyorum.

İsmet - Ahmet sahneleri bana da gereksiz geldi. Keşke olmasaymış.

Nazım, Nehir'i alsın. Tarık'ta Zahra'yı alsın bitsin. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Sen git onca kişiyi evlilik vaadiyle kandır, paralarını çal ama şu yalanı anlama... Filmin günümüze uyarlamasında ciddi bir sorun var, ilk iki bölüm böyle değildi. Enerjisi daha farklıydı, ama yine de bu hafta ve geçen hafta yayınlanan bölümler izlettiriyor kendini.

Ben son sahne için hala daha hayal diyorum, ama fragman gelince düşündüm olmayabilir diye... Ya da son sahne hayal olur, gelecek bölümün içinde bir şekilde öğrenir diye düşünüyorum.

İsmet - Ahmet sahneleri bana da gereksiz geldi. Keşke olmasaymış.

Nazım, Nehir'i alsın. Tarık'ta Zahra'yı alsın bitsin. :A

Tarık ölür genede Zahrayı almaz Emre :A
Valla emre uyarlamadamı oyuncularda mı bişi var anlamadım bişiler olmuyor ama ne

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yok ya Biran çok iyi aslında ama rol ona uymadı gibi bir kararsız kaldım niyeyse :D
Başka biri olsa daha iyi olabilirdi bence. :A Çok soğuk duruyor.
Arkadaşlar 1. ve 2. Bölüm de harika diyordunuz oyuncular aynıydı. şimdi onlara mana buluyorsunuz. üzdünüz. :( tüm herkes çok iyi yapıyor rolünü. sadece seyirci tuhaf işlere kaydı o kadar. maalesef! umarım haftaya artarız amin.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Arkadaşlar 1. ve 2. Bölüm de harika diyordunuz oyuncular aynıydı. şimdi onlara mana buluyorsunuz. üzdünüz. :( tüm herkes çok iyi yapıyor rolünü. sadece seyirci tuhaf işlere kaydı o kadar. maalesef! umarım haftaya artarız amin.

Yok bahane bulmuyorum ben bu bölümde oturmayan birşeyler vardı onu anlatmaya çalıştım ben