'Baht Oyunu'nun Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E1QlaVKXMAE1IFR

Kanal D'nin ilk tanıtımı ile merak uyandıran yeni dizisi 'Baht Oyunu'nun tarihi belli oldu!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, başrollerini Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in paylaştığı dizi; ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan bir genç kızın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

Baht Oyunu, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Masumlar'ın sezon finali ve EDHO var diye iki dizi de 8 Haziran'da başlamaya cesaret edememiş oysa salı günü şimdiden boşaldı ve erken kalkan yol alabilirdi. :A Klişenin de klişesi bir iş gibi görünüyor Ay Yapım farkıyla Ada Masalı'nın şansı daha yüksek bence.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İlk defa bir klişe diziyi bu kadar beğendim. :A Fragmandan eğlenceli bir iş olduğu anlaşılıyor da bazı kişilerin dediği gibi önemli olan klişenin nasıl sunulduğu. Kesin şansı hak etti. :A

Edit: Salı olacağını bekliyordum zaten de ki doğru gün seçimi. Sanki tarihi 15 değil de 8 Haziran olsa saha iyi olacakmış, bu tarz dizilerin başarıları da ortada olduğu için açılış kısmında Ada Masalı'nın yukarıda görebiliriz ama genel anlamda zirve Baht Oyunu'nun olacaktır diye düşünüyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Neden Ada Masalı ile aynı gün ya ? :( Ben ikisini de izlemek istiyordum.
Bende aynı şekildeydim de Ada Masalı'ndan bu tarz bir tanıtım gelince ikisini kıyaslayıp birini seçebilirsin veya ikisinin de ilk bölümüne bakma şansın varsa bakabilirsin. Eğer elinden geliyorsa ikisini izleyedebilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Beklenen gündü zaten :A

Ada Masalı'nın şansı daha fazla bence bu kilise çok :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sezon içerisinde gördüğümüz rekabeti yaz sezonunda da göreceğiz. Bütün diziler aynı güne konuluyor, keşke hala daha boş günler varken onlar tercih edilse...

Klişe bir dizi, ama izlenirliği var bence. İlk bölümüne kesinlikle bakacağım. Aytaç için tutmasını isterim. :bhr: