Kanal D Baht Oyunu - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Evet dediğin doğru ama onu sevmeyen istemeyen gözü dışarı da olan bir adamla da nasıl mutlu olabilir ki
Adamın umrunda bile değil Ada'nın da onu sevdiğini pek zannetmiyorum ya öyle zannediyor galiba☺
Ada zaten sevmiyor. Sırf ailesi gibi olmamak için bu uğraşı

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ya bence de ilk aşkı o olmayacak ki flashback sahnesinde etkilendi ama çok aşık gibi durmuyordu. Bora'yla aralarında bir şey olsun artık :A
Bence de olsun bu seferde Rüzgar bey Ada'ya aşık olacağı tutmadın klasik hikaye işte tam oldu oluyor derken bir yanlış anlaşılma;) klasik hikâyeler☺

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bence de olsun bu seferde Rüzgar bey Ada'ya aşık olacağı tutmadın klasik hikaye işte tam oldu oluyor derken bir yanlış anlaşılma;) klasik hikâyeler☺
Yalnız bı dizi çok farklı bir klişe dizi gibi geliyor bana nedense, çok güzel hazırlanmış :A Rüzgar aşık olursa da Ada aşık olmadığını anlarsa yüz vermez, verirse de yuh yani Bora dururken :A Hem sadakatli de.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yalnız bı dizi çok farklı bir klişe dizi gibi geliyor bana nedense, çok güzel hazırlanmış :A Rüzgar aşık olursa da Ada aşık olmadığını anlarsa yüz vermez, verirse de yuh yani Bora dururken :A Hem sadakatli de.
Evet artık Ada yüz vermez zaten klişe şeylerden sıkıldık farklı şeyler çıksın ortaya bu sefer ters köşe yapsınlar ikisinin aşkını çok uzun süre beklemeyiz inşallah☺

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Evet artık Ada yüz vermez zaten klişe şeylerden sıkıldık farklı şeyler çıksın ortaya bu sefer ters köşe yapsınlar ikisinin aşkını çok uzun süre beklemeyiz inşallah☺
Aynen, dizi ters köşelere harika bir hal alabilir :Z Bende çok beklemek istemiyorum, en fazla 5 bölüm daha böyle durup sonra aşkı yavaş yavaş başlatmalılar ki aşklarını romantiklikten çok komedi olarak sunarlarsa daha komik bir senaryo çıkabilir.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Aynen, dizi ters köşelere harika bir hal alabilir :Z Bende çok beklemek istemiyorum, en fazla 5 bölüm daha böyle durup sonra aşkı yavaş yavaş başlatmalılar ki aşklarını romantiklikten çok komedi olarak sunarlarsa daha komik bir senaryo çıkabilir.
Mesela yazışma sahneleri çok güzeldi oradaki diyaloglar çok yaratıcıydı böyle şeylerle gelsinler bize☺
Genelde 7. ve 8. bölümde sevgili oluyor çiftler veya aşık olduklarını anlıyorlar☺

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Mesela yazışma sahneleri çok güzeldi oradaki diyaloglar çok yaratıcıydı böyle şeylerle gelsinler bize☺
Genelde 7. ve 8. bölümde sevgili oluyor çiftler veya aşık olduklarını anlıyorlar☺
Evet, o sahneler de klişelikten uzak ve mükemmeldi.

O zaman bu da o civarlarda başlatacak aşkı, neyse olsun o kadar :(

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Sonlarına doğru bakamamıştım bugün kalan yerleri de izledim Ada'ya üzüldüm ya ilk aşk ilk aşk diye kendini harap edip duruyor bu Rüzgar da az değil olmazdan anlamıyor hiç

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Sonlarına doğru bakamamıştım bugün kalan yerleri de izledim Ada'ya üzüldüm ya ilk aşk ilk aşk diye kendini harap edip duruyor bu Rüzgar da az değil olmazdan anlamıyor hiç
Adanın tek yapacağı şey var beni kandırdı diyip vatandaşlığını iptal ettirecek rüzgarın