Kanal D Baht Oyunu - Dizi Yorumları

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
IMG_20210628_043637.jpg

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, başrollerini Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in paylaştığı dizi; ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan bir genç kızın hikayesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Baht Oyunu, ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de KanalD'de!

Son düzenleme:

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
bora elini çabuk tut ya değilse annen seni evlendirecek
------

Ada kafayı yedi her şeyi çöpe atıyor :A

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280
Tam beklediğim gibi enerjik bir dizi. Birbirlerini sadece görüntüde tamamlamayan partnerler. Sadece adları var diye var olan partnerlerden olmamışlar. Ben beğendim.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
İlk defa bir diziyi sevdim ya diğerlerine ısınamamıştım hikayesi klasik olsa da bir yerden yakaladı beni ;) artık ezberledik böyle hikâyeleri az çok neler olacağını tahmin edebiliyoruz☺
Ada'nın kendini bu kadar küçük düşürmesi saçma geldi bana hem de onu hiç istemeyen biri için ah bu kadınlar ah bu kadar fedakar olmak zorunda mıyız ya adama bütün hayatını adamış beslemiş resmen;)ama yaranamamış😉

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Al benden de o kadar deli gibi aşık olsa anlayacağım bir nebze ama onun ki aşkta değil ,teyzeleri ve büyükleri gibi olmak istemiyor ama çok saçmalıyor peşinden koşarak kendini çok alcaltıyor
Kandırıldığını söyleyip Rüzgarın vatandaşlığını da düşürebilir.Ah ah illa saf yapcaklar kızı :(

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği