Star Babil - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim ve çok beğendim. İkincisinin ilk partını da bu gece izlemeye başlarım. Oyunculuklar, görüntüler muazzam. Birce Akalay’dan gözümü alamıyorum resmen bu kadar güzel miydi bu kadın. :(

İyi ki Star TV olmuş kanalı, Fox’un ekranına yakışmazdı bence bu dizi...
Bunu da yarıda bırakacaksan hiç zahmet etme. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim ve çok beğendim. İkincisinin ilk partını da bu gece izlemeye başlarım. Oyunculuklar, görüntüler muazzam. Birce Akalay’dan gözümü alamıyorum resmen bu kadar güzel miydi bu kadın. :(

İyi ki Star TV olmuş kanalı, Fox’un ekranına yakışmazdı bence bu dizi...

FOX'u ne karıştırdın isteyen mi vardı. :A Yakışmaz tabi böyle şaibeli işler. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Aserat

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Isınamadım bu diziye bir türlü ama kaliteli bir iş olduğu belli..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdü. Özellikle İrfan-İlay hikayesi her bölüm daha da merak uyandırıyor ki Birce Akalay her bölümde hayran bırakmaya devam ediyor. Bu kadar iyi bir iş çıkaracağını hiç düşünmezdim. Ayşe'nin Hakan'ı indirip ardından küfrettiği sahnede herkes gibi çok rahatladım. Büyük ihtimalle polis çıkacağı da az çok anlaşıldı zaten.

Mert ve arkadaşının okumakla ilgili söyledikleri ve İrfan'ın odasındaki Atatürk resmi de güzel detaylardı. Bir de Süleyman ve Kudret başka bir dizide olsa çekilmezdi ama aralarındaki ilişki beni çok eğlendiriyor. :A Ama Eda için aynı şeyi söyleyemeyeceğim çünkü telefon karıştırmalar, takip etmeler derken bu bölüm iyice cozuttu. Neyse yarın 10+ gelmeli artık. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Isınamadım bu diziye bir türlü ama kaliteli bir iş olduğu belli..
Yok be 2.bölüm sönüktü :A Ama evet cuma için en kaliteli iş :A Ozan ve Halit sahneleri iyi yada izlettiren onlar bilemiyorum:X Ama ponziye dair sadece laf var icraat yok :A
İşte sırf bu yüzden bile izlemekten gurur duyuyorum. :Z @Bully @Yiğitt @alperuz @xemrexxx @Hachiko @Ahmed @xBUGRAx @Özgür