Babam Sağolsun'un Hangi Gün Yayınlanacağı Belli Oldu

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Babam Sağolsunun Günü Belli OLdu 13 mayıs cuma saat 20:00
Atv'nin yeni dizisi Babam Sağolsun başlıyor.

Başrollerinde Melek Baykal ve Settar Tanrıöğen gibi iki usta ismin olduğu Babam Sağolsun, 13 Mayıs Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

Yapımcılığını Mint Production'un üstlendiği, senaryosunu Murat Aras'ın yazacağı Atv'nin yeni sitcomu Babam Sağolsun'un ilk bölümü, 13 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında olacak.

Haftada iki gün yayınlanan Atv'nin bir diğer sitcomu Çocuklar Duymasın, Cuma akşamındaki yerini şimdilik Babam Sağolsun'a kaptırmış; ancak kanalın yeni dizilerinden Tövbeler Tövbesi'nde de aynı şeyi yaşayan Çocuklar Duymasın, dizinin ratinglerinin beklendiği gibi gelmemesinden sonra yerini geri almıştı.

Son düzenleme:

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Çocuklar Duymasın tek güne indi demek ki... Ben çekimlerinin yeni başladığını sanmıştım. Bu cuma başlıyor... Garip olan atv'nin Her Şeye Rağmen'Den habersizmiş gibi davranması:) Benim de işime gelmiyor değil bu durum. Dizi hiçbir şey olmamış gibi cuma 23.00'te devam ediyor. 2 sezon böyle sürsün ne olacak ki sanki? 2-3 reyting seviyesinde sürsün. Belki atv, Her Şeye Rağmen'in tekrardan share yükseltmesini ve reyting düşüşünü durdurmasını iyiye işaret olarak görmüştür.Her Şeye Rağmen'in reytinglerinin 3.5-4 gibi olmasını diliyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Büyük bir sürpriz olmazsa tek güne indi.

Bence ilk bölümüyle en az Çocuklar Duymasın kadar rating alır Babam Sağolsun. Ama diğer bölümleri belli olmaz. İzlemek lazım önce :)

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
ben babam sağolsun 20 bölüm veya 1 2 sezon iyi gitse geniş aile türk malı gibi komedi diziler izliyeci ilk başlarda bıkmadan ilzliyorlar ondan sonra dizi düşmeye başlıyor izliyeci ilk bölüm yayınlanan komedi dizileri seyretmeyi planlıyorlar bende reklam aralarında bakarım zaten komedi dizileri hep tutuyor ondan sonra düşüyor.yahşi cazibe gibi güzel komedi dizisi olacağını pek sanmıyorum bu dizi hakkında. Baqam nasıl olacak durumu

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Zaten oyuncular yorulduğunu söylemişti Çocuklar Duymasın'da. :) Ama reyting alamaz bu dizi. :)

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bu arada admin birol güven çocuklar duymasını günlük dizi yapmaya çalışıyor diziyi tek güne indirmez öteki sezon kanal değiştirmezse şaşırmam :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birol Güven, günlük dizi yapmak istiyor ama o pek mümkün bir şey değil ve sadece onun elinde olan bir şey de değil :) Babam Sağolsun da Birol Güven'in dizisi zaten.

Komedi dizilerinin ilk bölümleri genelde iyi oranlar alıyor. Özellikle tanıdık oyuncular çoksa. Bakalım bu dizide nasıl olacak...

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Geniş Aile Yükselir İse O Da Babam Sağolsun Sayesinde Değil birisi atvde birisi starda birisi birinci kuşakta ödeki ikinci kuşakta :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sihirli Annem ile Babam Sağolsun aynı saatte başlayacaklar. İkisinin yarışı olacak ilk bölümde.

Geniş Aile yükselebilir Babam Sağolsun'un ilk bölümü yayınlanırken. Çünkü ATV bir sürpriz yapmazsa karşısında sadece Hanımın Çiftliği ve Adını Feriha Koydum olacak ilk 1 saatinde.