Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,797
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5fee207044539527f49e0961.jpg

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran komedi dizisi 'Babam Çok Değişti' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu dizinin başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar paylaşıyor.

Kadrosunda Eslem Akar, Berke Üsdiken, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir'in yer aldığı ve karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatan dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Babam Çok Değişti' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Edit: Dizi 7 Ocak'tan itibaren yayın hayatına 'Babam Çok Değişti' adı ile devam ediyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,797
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yılmaz Gruda ve Ayhan Taş'ın adı jenerikte yazıyor, sanırım konuk değiller.

Şarkı baya iyi. :A Başlamadan dilime dolanmıştı zaten.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Şimdilik çok iyi gidiyor, sadece ilk sahnesi gözümü yordu. :A
Benimde

Hayatımda böyle bir ergen karakter görmedim. :A Umarım sonradan düzeltirler, yoksa dayanılacak bir karakter değil.
Evet ya çok uyuz oldum :A

Diziyi beğendim ilk sahne hariç ve karakterlerden oğulcana çok uyuz oldum umarım düzeltirler. Jeneriğe bayıldım ve şu dikkatimi çekti dizide dakika bir gülme efekti yok bu çok hoşuma gitti :A :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,797
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi beğendim ilk sahne hariç ve karakterlerden oğulcana çok uyuz oldum umarım düzeltirler. Jeneriğe bayıldım ve şu dikkatimi çekti dizide dakika bir gülme efekti yok bu çok hoşuma gitti :A :Z
Komedi dizilerinin olmazsa olmazıdır gülme efekti, ama çakma komedilerin. :A
Bahar şahin'in sahneleri ni silmişler mi Emre
Evet silmişler ve tekrar çekmişler.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
En azından Yalan Dünya da doğru yerlerde katlanılır bir şekilde koyuyorlardı. Diğer iki dizide berbattı. :A
Aynen Yalan dünya da öyleydi doğru yerlerde :A Avrupa Yakası doğru yerlerde koyulmuyordu. Ama jet sosyete bayaa kötüydü ama yinede iyidi 3 sezon un 1 buçuk sezonu iyidi kalanı rezaletti

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy