Başakşehir Durdurulamıyor!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Trabzonspor'u 1-0 mağlup eden Medipol Başakşehir; yoluna namağlup olarak devam ediyor. Medipol Başakşehir, Süper Lig'de oynadığı son 24 maçı kaybetmedi.

Cz5_Zm_Oz_WIAEB9_GA.jpg

Dün akşam oynanan maçta Medipol Başakşehir, Trabzonspor'u Visca'nın golü ile 1-0 mağlup etti ve zirvede ki yerini korudu.

Bu sezon çıktığı 15 maçın 10'unu kazanan, 5 maçtan ise beraberlikle ayrılan Başakşehir, 35 puanla, namağlup olarak zirvede yer alıyor.

Medipol Başakşehir, Süper Lig'de ki son yenilgisini geçen sezonun 25. haftasında Osmanlıspor'a karşı almıştı.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İnşallah Başakşehir şampiyon olur. Doğru bir kulüp yönetimi, düşük bütçelerle az borçla nasıl şampiyon olunur 3 büyükler örnek alır hiç değilse. Tek eksikleri taraftar. Her iç saha maçını bomboş tribünlere oynuyorlar.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İnşallah Başakşehir şampiyon olur. Doğru bir kulüp yönetimi, düşük bütçelerle az borçla nasıl şampiyon olunur 3 büyükler örnek alır hiç değilse. Tek eksikleri taraftar. Her iç saha maçını bomboş tribünlere oynuyorlar.
Ben maçlarar gidiyorum arar sıra 3 bin kişi var :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
3-5 hafta iyi gidince tıkanırlar diyordum, arada küçük takımlar böyle sürprizler yapar ama Başakşehir ligin yenilgisiz takımı olarak ilerlemeye devam ederek başarılarının tesadüf olmadığını gösterdiler. Tebrikler. :)