Bülent Çolak 'Kırmızı Kamyon' Kadrosunda! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
375817.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, başrollerini Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül ve Timur Ölkebaş'ın paylaştığı dizinin kadrosuna Bülent Çolak dahil oldu.

Senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay'ın kaleme aldığı 'Kıırmızı Kamyon' yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım iyiydi, kadrosu da iyi görünüyor. Senaryo isteneni verirse tutacak gibi görünüyor. Dizi çarşambaya gelecek sanırım da Masumiyet de o gün başlayacak, tahmini aynı zamanlarda ekranlara gelecekler. İkisinin tutması zor olur, zaten +10 alan iki iş ve +5,6 alan bir iş daha var. Biri tutar, diğeri kalır gibi geliyor. Salı olsa bu dizi keşke...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kendisiyle baya sohbet etmiştik birkaç sene önce. Hatta bir oyununa da davet etmişti, ama gidememiştim. :(

Dizinin kadrosu yavaş yavaş iyi gelmeye başlıyor, iyi isimler kattılar. Artık bu hafta yayın tarihi açıklanır gibi. Umarım kanal Çarşamba yerine Salı gününe koyar diziyi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Çok iyi isim.

Umarım çarşambaya koyup harcamazlar ama aslında konu itibariyle tüm dizilerden farklı olduğu için tutabilir de Masumiyet o güne gelirse işi zor. Böylesi bir yapımı garantiye almak daha iyi olur.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
Ulvi yaşlanmış çok :F :A
------

Kendisiyle baya sohbet etmiştik birkaç sene önce. Hatta bir oyununa da davet etmişti, ama gidememiştim. :(

Dizinin kadrosu yavaş yavaş iyi gelmeye başlıyor, iyi isimler kattılar. Artık bu hafta yayın tarihi açıklanır gibi. Umarım kanal Çarşamba yerine Salı gününe koyar diziyi.
Ne güzel ya :Z. Kötü olmuş ya :(
Çok iyi isim.

Umarım çarşambaya koyup harcamazlar ama aslında konu itibariyle tüm dizilerden farklı olduğu için tutabilir de Masumiyet o güne gelirse işi zor. Böylesi bir yapımı garantiye almak daha iyi olur.
Cumartesine alsın kuzey yıldızını başka güne alsın kanal harcanmasın böyle bir işi :Z

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Salı daha boş gibi duruyor Baraj ve Hekimoğludan seyirci çekebilir ama Çarşamba işi daha zor,iyi bir dizi olursa yine tutar gün önemli değil de ama yine Salı daha iyi gibi duruyor

• Beğendim
Reactions: 12.Adam