Bölüm Moderatörleri Belli Oldu

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Arkadaşlar hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim:-)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fks14 bu benim fikrim. Bana göre aşırı aktif değilsin. TV dünyası bölümüne aşırı katkın yok bence... Tamam iyi bir üyesin, zaman zaman etkinsin. Ama yönetici olman bana garip geldi. Bu benim fikrim. Beni kimse sevmiyor. Kimse layık görmüyor. Seni ise sadece ben. Bu benim fikrim.

Tabii ki bu senin fikrin, saygi duyuyorum dedim ya? Ama lütfen kendini acitirtma, ne demek beni kimse sevmiyor... kimse layik görmüyor! Insanlarin sana acimasini isteme.. güclü ol.. ayrica hic kimse senden nefret etmiyor burada.. herkes fikrilerini söylüyor ve bizde insanlik görevi diye saygi duyuyoruz. Gelelim aktifligime... ben kendime göre cok aktifigim bu forumda.. astroloji bölümünde'de cok aktifigim... her gün oraya burclara göre fallar yayinlatiyorum... Bugün TV Dünyasinda yeni konular actim... Herzaman yeni konular aciyorum zaten, herzaman heryerde fikrimi sunuyorum.. Bu kadar aktiflikte yaranamiyorsa senin gözünde, ne yazik bana. Ama hic kimse senden nefret etmiyor... Bir insan herkesi sevmek zorunda degil, ama saygi duymali .. bunu unutma;)

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Öncelikle benimle ilgili görüşlerinden dolayı adminim sana teşekkür ederim. Yeni Favori Moderatörlerimizi de tebrik ediyorum. Ben moderatör olmak isterdim. Fakat aktif olamıyorum. Bu yüzden olsam bile hak etmeden olmuş olacaktım. Ben FavoriForumum'dan gayet memnunum. Diğer forum sitelerinden yüz kat daha iyi. Bir sonraki seçimlerde moderatör olmak için gayret göstereceğimi de belirteyim.<O:p</O:p
Gelelim şimdi, forumdaki arkadaşlarımla ilgili yorumlarıma:
keskinbudala ve izmirçetesi moderatörlük için aday değillermiş.
izmirçetesi'nin yorumlarından çok memnunum. moderatör olabilecek en iyi kişilerden birisi.
keskinbudala'nın yorumları çok hoşuma gitmiyor, bazen. Üslubundan pek memnun değilim. Fakat foruma emeği geçtiğini düşünüyorum.
ceva ve emreemreu'da moderatör olan arkadaşlarımızmış.
Her ikisi de çok iyiler bu forumda. Hayırlı olsun onlar için. Hak ettiklerini düşünüyorum.
tazıcan ve Alemto; Üslüp olarak, kişilik olarak pek hoşuma gitmeyen arkadaşlar. tazıcan, forumla ilgili çok sıkıntıları olan bir arkadaşımızdı. Yorumlarının %70'ne katılmadığım zamanlar oluyordu.
Alemto ise son zamanlarda kendini bozdu. Ancak 1 günlük ban olayından sonra kendisini topladığını düşünüyorum.
Forumdaki diğer arkadaşlardan(sazan, Hani Kardeştik(Ulvi), xdragxx, iesc, kreys ...) hiç bir problemim yok. Hepsi gayet iyi, uyumlu.
Ama herkes moderatör olursa, kim üye olacak? Herkes moderatör olursa rekabet nasıl olacak? İlla birilerinin üstün olması kadar doğal bir şey yok. Kim daha çok foruma katkı sağlıyorsa o hak ediyordur, rütbe kazanmayı.

Teşekkürler yorumlarımı beğendiğine sevindim, bende senin yorumlarını beğeniyorum. :) Moderatör anketindeki değerlendirmemde bu yönde olmuştu zaten.

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Adminim ben artık daha çok konu açıp daha çok mesaj yazarak arkadaşlarımızın teşekkürünu almayı düşünüyorum.ama beni gelecek modluk için aday yapma çünkü ben mod. Olmak istemiyorum.cevabını bekliyorum adminim.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Öncelikle benimle ilgili görüşlerinden dolayı adminim sana teşekkür ederim. Yeni Favori Moderatörlerimizi de tebrik ediyorum. Ben moderatör olmak isterdim. Fakat aktif olamıyorum. Bu yüzden olsam bile hak etmeden olmuş olacaktım. Ben FavoriForumum'dan gayet memnunum. Diğer forum sitelerinden yüz kat daha iyi. Bir sonraki seçimlerde moderatör olmak için gayret göstereceğimi de belirteyim.<O:p</O:p
Gelelim şimdi, forumdaki arkadaşlarımla ilgili yorumlarıma:
keskinbudala ve izmirçetesi moderatörlük için aday değillermiş.
izmirçetesi'nin yorumlarından çok memnunum. moderatör olabilecek en iyi kişilerden birisi.
keskinbudala'nın yorumları çok hoşuma gitmiyor, bazen. Üslubundan pek memnun değilim. Fakat foruma emeği geçtiğini düşünüyorum.
ceva ve emreemreu'da moderatör olan arkadaşlarımızmış.
Her ikisi de çok iyiler bu forumda. Hayırlı olsun onlar için. Hak ettiklerini düşünüyorum.
tazıcan ve Alemto; Üslüp olarak, kişilik olarak pek hoşuma gitmeyen arkadaşlar. tazıcan, forumla ilgili çok sıkıntıları olan bir arkadaşımızdı. Yorumlarının %70'ne katılmadığım zamanlar oluyordu.
Alemto ise son zamanlarda kendini bozdu. Fakat 1 günlük ban olayından sonra kendisini topladığını düşünüyorum.
Forumdaki diğer arkadaşlarla(sazan, Hani Kardeştik(Ulvi), xdragxx, iesc, kreys ...) hiç bir problemim yok. Hepsi gayet iyi, uyumlu.
Zaten herkes moderatör olursa, kim üye olacak? Herkes moderatör olursa rekabet nasıl olacak? İlla birilerinin üstün olması kadar doğal bir şey yok. Kim daha çok foruma katkı sağlıyorsa o hak ediyordur, rütbe kazanmayı.

Ban Olayından Olmadı Ben Hala Neysem Aynısıyım :)