Bölüm Moderatörleri Belli Oldu

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
https://fav10.net/f70/sizce-tv-dunyasi-bolumunde-moderator-kim-veya-kimler-olmali-64536/ adresinde TV Dünyası bölümünde kimlerin moderatör olmasını istediğinizi sormuştuk. Bu anketin sonuçlarının sadece fikir almak amaçlı olduğunu ve doğrudan etkisinin olmayacağını belirtmiştim.

Bu anketlerin yanı sıra;
-Forum içerisinde aktiflik.
-Forumda diğer üyelere yararlı olacak bilgiler verip, konular açmak.
-Diğer üyelerle iyi geçinmek, saygılı olmak.
-Türkçe'yi doğru kullanmak.
-Forumun nasıl kullanılacağını iyi bilmek.
-Konu başlıklarını düzgün belirlemek gibi bir çok faktör moderatörlerin belirlenmesinde etkili oldu.

Ayrıca üyelerin forumdaki sayısal verilerinden de yararlanıldı:
attachment.php

Bu doğrultuda moderatörler belirlendi. İlk önce moderatörlüğe layık görüldükleri halde aday olmadıklarını ve moderatör olmak istemediklerini belirten arkadaşlardan bahsetmek istiyorum.

keskinbudala: TV Dünyası bölümünün gelişmesinde kendisinin katkıları oldukça önemli. Neredeyse hiç kimse yokken o vardı ve bölümün gelişmesinin öncülerinden oldu. Yazdığı detaylı değerlendirmeler, açtığı kaliteli konularla bana kalırsa modluğun en güçlü adayıydı. Fakat, kendisine birkaç kez teklif etmeme rağmen moderatör olmak istemediğini belirtti. Eğer fikrini değiştirirse moderatör olabilir :)

izmircetesi: Geldiği ilk günden beri yazdığı kaliteli mesajlar ve açtığı konularla forumdaki önemli kişilerden biri olmayı başardı. Kendisi aday olmadığını belirttiği için değerlendirmeye alınmadı. İlerleyen zamanlarda kendisi isterse, moderatörlük için en güçlü adaylardan biri olacaktır :)

Vee moderatörlerimize geldi sıra:

Fks14: Zaten daha önceden de moderatör olan arkadaşımız, gösterdiği performans nedeniyle bir dönem daha moderatör olma hakkı kazanmıştır.
cevaa: Forum içerisindeki aktifliği ve yapılan oylamada moderatörlüğe en çok layık görülen kişi olması nedeniyle moderatör olma hakkı kazanmıştır.
emreemreu: Forumdaki aktifliği, açtığı kaliteli konular ve forum içerisindeki davranışlarından dolayı moderatör olma hakkı kazanmıştır.

Moderatör olamayan değerli arkadaşlarımızdan bahsetmek gerekirse:

AlemTo : Geldiğinden beri iyi bir şekilde ilerliyor. Gelecekte güçlü adaylardan biri olabilir.
Hani kardeştik(ulvi), [URL="https://fav10.net/members/83007.html"]xdragxx[/URL]: Forum içerisinde aktif ve başarılı bir arkadaşlarımız; ama modluk için yeterli görülmedi. Performanslarını arttırarak devam ederlerse daha güçlü bir aday olabilirler :)
iesc , kreys, SuPeR_SaMeT: Bu üç arkadaşımız için söyleyeceklerim birbirine çok yakın olduğundan aynı grupta topladım :) Hepsi de kaliteli yorumlarıyla öne çıkmış kişiler. Yalnız aktiflikleri diğer adaylara göre daha az. Daha fazla aktif olurlarsa güçlü adaylardan olurlar :)
sazan: Yorumlarıyla aktif bir arkadaşımız. Ama modluk için yeterli görülmedi. Zaten kendisinin de böyle bir isteği olduğunu sanmıyorum :)
tazıcan : Forum içerisindeki en aktif arkadaşlarımızdan beri ama özellikle ilk geldiği dönemde bazı olumsuz olaylarla adının anılması sebebiyle moderatör seçilmedi. Son zamanlardaki çıkışını sürdürürse ilerde güçlü adaylardan olacaktır :)

Yeni moderatörlerimize yetkileri çok kısa sürede verilecektir. Moderatör olmak istediği halde olamayan arkadaşlar üzülmesinler :)

Moderatörler 1,5-2 ay gibi bir sürede yeniden seçilecektir. Moderatör olan arkadaşlar yerlerini korumak için artık daha fazla çaba göstermeliler yani :)

Hayırlı olur umarım moderatör seçimlerimiz :) Kırdığım kişi varsa özür dilerim. Moderatör seçilenleri tebrik ederim...

Ekli dosyalar

• 280vddf.jpg
    280vddf.jpg
    35.8 KB · Hit: 576

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Adminim çok teşekkür ederim seni mahcup etmeyeceğim bu görevi layıkıyla yerine getireceğim...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tesekkur ederim adminim, biz seni ve bu forumdaki herkese mahcup etmeyecegiz. Elimizden geleni yapicagiz:)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Adminim bir şey soracağım. Sayısal veriler demişsin de ben Nisan gibi üye oldum. Ama eskiden beri burada olanlar var. Yani ben şubatta üye olsaydım en az bir 600 mesajım olurdu :) Bir de " İlerde güçlü adaylardan olacaktır. " ifadesi bana " Üzülme, bu da geçer. " mantığı gibi geldi... Ayrıca cezalarla ilgili yazdığım yazının arkasındayım. Bence hak eden arkadaşlar oldu. Açık açık söyleyeyim ben hak etmiyordum ama Fks14 adlı arkadaşın da hak ettiğini düşünmüyorum. Diğer arkadaşlarımızı tebrik ederim. Gerçekten çok adil bir seçim olmuş. Başarılar dilerim. Bunları kimse seçilemediğim için yazdığımı sanmasın. Ben zaten baştan beri seçilemeyeceğimi belirttim. Hak eden arkadaşlar olmuş bana göre bir arkadaş dışında.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet sayısal veriler olarak önceden üye olan daha avantajlı. Ama bunu daha tecrübeli olarak da düşünebiliriz ve öyle düşünüyoruz zaten. Demek ki sende 1-2 ay sonraki seçimlerde daha güçlü aday haline geleceksin :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Adminim bir şey soracağım. Sayısal veriler demişsin de ben Nisan gibi üye oldum. Ama eskiden beri burada olanlar var. Yani ben şubatta üye olsaydım en az bir 600 mesajım olurdu :) Bir de " İlerde güçlü adaylardan olacaktır. " ifadesi bana " Üzülme, bu da geçer. " mantığı gibi geldi... Ayrıca cezalarla ilgili yazdığım yazının arkasındayım. Bence hak eden arkadaşlar oldu. Açık açık söyleyeyim ben hak etmiyordum ama Fks14 adlı arkadaşın da hak ettiğini düşünmüyorum. Diğer arkadaşlarımızı tebrik ederim. Gerçekten çok adil bir seçim olmuş. Başarılar dilerim. Bunları kimse seçilemediğim için yazdığımı sanmasın. Ben zaten baştan beri seçilemeyeceğimi belirttim. Hak eden arkadaşlar olmuş bana göre bir arkadaş dışında.
Peki benim haketmedigimi neden düsünüyorsun? Tabii bu senin fikrin, saygi duyarim. Ama neden öyle düsünüyorsun? Ben elimden geleni yapiyorum... Herzaman biryerde haber okursam diziler ile ilgili veya baska birsey hemen burada konu olarak yayinlatiyorum. Bence cevaa ve emreemreu nasil haklari varsa bu moderatörlügüne benim de hakkim var diye düsünüyorum.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
İdeal seçimler olmuş, cevaa ve emreemreu' yu tebrik ederim. Benim için yaptığın yoruma sevindim. :) Bahsi geçmişken; keskinbudala ve iesc' nin mesajlarını bir süredir okuyamıyoruz, özlettiler yazılarını. :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Fks14 bu benim fikrim. Bana göre aşırı aktif değilsin. TV dünyası bölümüne aşırı katkın yok bence... Tamam iyi bir üyesin, zaman zaman etkinsin. Ama yönetici olman bana garip geldi. Bu benim fikrim. Beni kimse sevmiyor. Kimse layık görmüyor. Seni ise sadece ben. Bu benim fikrim.

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Öncelikle benimle ilgili görüşlerinden dolayı adminim sana teşekkür ederim. Yeni Favori Moderatörlerimizi de tebrik ediyorum. Ben moderatör olmak isterdim. Fakat aktif olamıyorum. Bu yüzden olsam bile hak etmeden olmuş olacaktım. Ben FavoriForumum'dan gayet memnunum. Diğer forum sitelerinden yüz kat daha iyi. Bir sonraki seçimlerde moderatör olmak için gayret göstereceğimi de belirteyim.<O:p</O:p
Gelelim şimdi, forumdaki arkadaşlarımla ilgili yorumlarıma:
keskinbudala ve izmirçetesi moderatörlük için aday değillermiş.
izmirçetesi'nin yorumlarından çok memnunum. moderatör olabilecek en iyi kişilerden birisi.
keskinbudala'nın yorumları çok hoşuma gitmiyor, bazen. Üslubundan pek memnun değilim. Fakat foruma emeği geçtiğini düşünüyorum.
ceva ve emreemreu'da moderatör olan arkadaşlarımızmış.
Her ikisi de çok iyiler bu forumda. Hayırlı olsun onlar için. Hak ettiklerini düşünüyorum.
tazıcan ve Alemto; Üslüp olarak, kişilik olarak pek hoşuma gitmeyen arkadaşlar. tazıcan, forumla ilgili çok sıkıntıları olan bir arkadaşımızdı. Yorumlarının %70'ne katılmadığım zamanlar oluyordu.
Alemto ise son zamanlarda kendini bozdu. Fakat 1 günlük ban olayından sonra kendisini topladığını düşünüyorum.
Forumdaki diğer arkadaşlarla(sazan, Hani Kardeştik(Ulvi), xdragxx, iesc, kreys ...) hiç bir problemim yok. Hepsi gayet iyi, uyumlu.
Zaten herkes moderatör olursa, kim üye olacak? Herkes moderatör olursa rekabet nasıl olacak? İlla birilerinin üstün olması kadar doğal bir şey yok. Kim daha çok foruma katkı sağlıyorsa o hak ediyordur, rütbe kazanmayı.

Son düzenleme: