Ayla Algan 'Kurtlar Vadisi Pusu'da!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,524
Puanı
1,061
gayet bir oyuncu ne ya :D biz oyuncu değil demedik ki tanımıyorum bile ilk kez ismini duydum çok iyi de bir oyuncu olabilir ama vadiye bi katkısı olmaz vadinin bu tür isimlere ihtiyacı yok

nerden tanıyon da sevmiyon aga :D
Aliyede vardo bu hatta bu kari yuzunden küçükken kabus goruyodum

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aga goruyon iste vadinin kitlesi boyle ne kadar garip diziyi izlemeyenler transferi overken vadiciler begenmiyor daha hangi karekteri canlandiracagi bile bilinmiyor :A vadicilerin memnun olmasi cok zor
@takas zaten her şeyi zor beğeniyor. :D Alıştık forumca ona zaten. :D

Cidden iyi bir oyuncu. İlla diziye girdi diye reyting getirecek diye bir şey yok. :) Bakarsınız çok sevilir karakteri. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,685
Puanı
1,061
Çok iyi, usta bir oyuncu, hayırlı olsun.. Kanal D'de bir dizisi vardı çok eskiden, "Oyun Bitti" diye. Kısa sürmüştü ama çok sevmiştim o diziyi. :D
O diziyi ben de hatırlıyorum, Burak Özçivit ve Özlem Yılmaz o dizi sayesinde parladı :D

Usta oyuncular transfer olsun demiştik doğru yoldalar, bir de 2-3 tane de erkek Yeşilçam emekçisi bulurlarsa tam istediğimiz kıvama gelecek :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
O diziyi ben de hatırlıyorum, Burak Özçivit ve Özlem Yılmaz o dizi sayesinde parladı :D

Usta oyuncular transfer olsun demiştik doğru yoldalar, bir de 2-3 tane de erkek Yeşilçam emekçisi bulurlarsa tam istediğimiz kıvama gelecek :)
Güzeldi diziydi bence yeşilçam filmi gibiydi her bölümü, çabuk bitirdilerdi. :(

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,700
Puanı
185
Vadiye uygun bir oyuncu değil gibi geldi bana gelse de hangi rolü oynayacak?