serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Ay Yapım sezona bomba gibi hazırlanıyor gerçekten. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kadın kadro çook iyi :Z Demet'i yapım şirketimize almalıydık zaten:A Menejerimi Ara pek heycanlandırmamişti ama bu 👍

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yönetmen ve görüşülen isimler oldukça iyi. Güzel bir dizi olacak belli ki. :Z

Kuzgun geçtiğimiz aylarda sezon finali mi yaptı. :F :F :F
Bu dizinin haberini yine ilk ben yaptım :A
Evet, görmüştüm paylaştığın gece. :A Hatta Noluyo TV'de RT'lemişti. :F
Kadro ne böyle ya umarım sevdiğim bir diziyle cakışmaz :A
Demet ve Ay Yapım buluşması çok güzel olacak.
Ay Yapım sezona bomba gibi hazırlanıyor gerçekten. :Z
Berker ve Hazar başrol olarak uyum sağlayabilir, kadronun kalanına bakmak lazım :)
O dizi biteli 100 yıl oldu çıkarsın bence aklından :A
Kadın kadro çook iyi :Z Demet'i yapım şirketimize almalıydık zaten:A Menejerimi Ara pek heycanlandırmamişti ama bu 👍
Netflix'teki Fransız dizisinden uyarlamaymış. Ay Yapım da taktı Fransız işlerine. :A

images

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
ortaki kücük ayrıntıya göre dönem işi :eek: İnş öyledir Allah🙏 bi 70ler de biz çekelim
Konusu da böyleymiş. :A

Sene 1897, yer Paris. Paris’in elit kesimi bir bağış toplama etkinliğinde bir araya gelmişlerdir. Etkinlik tüm hızıyla devam ederken bir yangın başlar ve dakikalar içerisinde üstü kapalı kermes alanı alevler içinde kalır. Trajik olay, yüzlerce ölü ve yaralı ile sonuçlanmıştır. Dikkat çekici nokta ise ölenlerin neredeyse tamamının kadın oluşudur.

İlk bölümün tamamı, yangına ve yangının öncesine ayrılmış durumda. 2. bölümden itibaren ise yangın sonrasında gelişen olaylara odaklanıyoruz. Yalanlar, oyunlar, arzular, hayal kırıklıkları, romantik çalkantılar… Tüm bunların orta yerinde hayatlarında önemli kararlar almak zorunda kalan 3 kadının hikayesini izleme fırsatı yakalıyoruz.