Ayça Bingöl 'Kırmızı Oda'da! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,062
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ayca-bingol-696x839.png

Ayça Bingöl 'Kırmızı Oda'da!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan diziye başarılı oyuncu Ayça Bingöl dahil oldu.

Öte yandan yeni sezon hazırlıkları devam ede dizi için Öykü Karayel ile de görüşmeler devam ediyor.

Kırmızı Oda, yeni sezonuyla Eylül'de TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,062
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuk mu olacak, kadroya mı dahil oldu tam anlamadım ama umarım konuktur. Kendisini izlediğim/izleyeceğim işlerde görmek isterim.

Öykü Karayel de olmaz umarım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Canım dizim farkını yine ortaya koymuş. :Z Hele senarist değişikliği etkisiyle uzun süre daha haber gelmez diye düşünürken böyle kaliteli bir ismin girdiğini öğrenmek sürpriz oldu. Hele ki aynı haberde senaryo konusunda titiz davrandığının yazdığını fark edince aşırı gururlandım. :bhr: Öykü Karayel'e de eskiden olsa burun kıvırırdım ama Bir Başkadır'dan sonra kendisine olan bakışım değişti yani o da gayet güzel olur. :Z

Bu arada ÖBGZK izleyicileri için ilginç tesadüf olmuş. :A Geçmişte karı-kocayı canlandırdıktan sonra farklı zamanlarda da olsa yine aynı diziye girdiler. :A

maxresdefault.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ah Cemile'm, Kardeş Çocukları'ndan sonra bir diziyle dönüyor. :Z Ayrıca Öykü Karayel de olursa bombanın da bombası olur. :A Hazal Kaya da Oasis olmasa buraya konuk olsun isterdim ama neyse. :A Yeni sezonda az çok bakınırım belki, bomba konuklara ayıp olur. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Canım dizim farkını yine ortaya koymuş. :Z Hele senarist değişikliği etkisiyle uzun süre daha haber gelmez diye düşünürken böyle kaliteli bir ismin girdiğini öğrenmek sürpriz oldu. Hele ki aynı haberde senaryo konusunda titiz davrandığı yazdıktan sonra burayı seçtiğini görünce aşırı gururlandım. :bhr: Öykü Karayel'e de eskiden olsa burun kıvırabilirdim ama Bir Başkadır'dan sonra kendisine olan bakışım değişti yani o da gayet güzel olur. :Z

Bu arada ÖBGZK izleyicileri için ilginç tesadüf olmuş. :A Geçmişte karı-kocayı canlandırdıktan sonra farklı zamanlarda da olsa yine aynı diziye girdiler. :A

maxresdefault.jpg
Cemile rolü ile dahil olup, Ali Kaptan ile yaşadığı zorlukları anlatsın Kırmızı Oda'da. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Yeni sezonda danışan olarak izleyeceğimiz isimlerin bugüne kadar aldığı ödüller. :Z Bir bu kadar da adaylık var ama hazır çatlamaktan helak olacakken @kerem'i daha fazla şok etmeyeyim. :A

Ayça Bingöl
  • 12. Afife Tiyatro Ödülleri (en prestijli tiyatro ödülü)
  • 13. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri
  • 38. Altın Kelebek Ödülleri
  • 2011-2012 Antalya Televizyon Ödülleri
  • 16. Direklerarası Tiyatro Ödülleri (yine çok önemli bir tiyatro ödülü)
Merve Dizdar
  • 21. Afife Tiyatro Ödülleri
  • 17. Direklerarası Tiyatro Ödülleri
Öykü Karayel (kesinleşirse)
  • 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri Efes Özel Ödülü
  • 11. Direklerarası Tiyatro Ödülleri
  • 19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri
  • 23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Danışman olarak geldiyse keşke yeni sezona sıfırdan bir diziyle dönseydi diyorum, doktor olarak geldiyse diğer doktorlar gibi bütün bölüm 2 dk göstereceklerse çok yanlış bir tercih yapmış diyorum. İki ucu şeyli değnek.

Kısacası kendisi için epey hatalı bir seçim olmuş.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Herkesin hür iradesi olduğunu, herkesin aynı fikirde olmak zorunda olmadığını, başkalarının fikirlerine her daim saygılı olunması gerektiğini "anlamak" bu kadar zor olmamalı, yormayın artık. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Kimsenin fikrine karıştığım yok sadece haberdeki bir kısmı alıntıladım yani ortada sorun göremiyorum. :) Kötü niyetinizi benden uzak tutun. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Danışman olarak geldiyse keşke yeni sezona sıfırdan bir diziyle dönseydi diyorum, doktor olarak geldiyse diğer doktorlar gibi bütün bölüm 2 dk göstereceklerse çok yanlış bir tercih yapmış diyorum. İki ucu şeyli değnek.

Kısacası kendisi için epey hatalı bir seçim olmuş.

Karakterin ne olduğunu bilmeden hata demen yanlış değilmi serhat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Kendini ancak bu kadar rahat kandırır bir insan ama başkalarını kandıramıyor artık. :) Sanki benim alıntıma karşılık yazmamış gibi lanse ediliyor bir de.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yeni sezonda danışan olarak izleyeceğimiz isimlerin bugüne kadar aldığı ödüller. :Z Bir bu kadar da adaylık var ama hazır çatlamaktan helak olacakken @kerem'i daha fazla şok etmeyeyim. :A

Ayça Bingöl
  • 12. Afife Tiyatro Ödülleri (en prestijli tiyatro ödülü)
  • 13. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri
  • 38. Altın Kelebek Ödülleri
  • 2011-2012 Antalya Televizyon Ödülleri
  • 16. Direklerarası Tiyatro Ödülleri (yine çok önemli bir tiyatro ödülü)
Merve Dizdar
  • 21. Afife Tiyatro Ödülleri
  • 17. Direklerarası Tiyatro Ödülleri
Öykü Karayel (kesinleşirse)
  • 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri Efes Özel Ödülü
  • 11. Direklerarası Tiyatro Ödülleri
  • 19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri
  • 23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri
Ayça Bingöl'ün dahil olmasına hiç şaşırmadım. Tam dizisini bulmuş. :A

Öykü Karayel seçici bir oyuncu olduğundan projeyi kabul etmez. Etse de konuk olacağı içindir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Ayça Bingöl'ün dahil olmasına hiç şaşırmadım. Tam dizisini bulmuş. :A

Öykü Karayel seçici bir oyuncu olduğundan projeyi kabul etmez. Etse de konuk olacağı içindir. :A
Ayça Bingöl de seçiciymiş ama kabul etmiş. Ayrıca Birsen'in "görüşülüyor" yazdığı oyuncuların büyük kısmı sonradan kesinleştiği için fazla umutlanma derim. :A Bir Başkadır'dan sonra yine kaliteli bir işte oynayacağı için sevinmeyi deneyebilirsin ama. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Ayça Bingöl de seçiciymiş ama kabul etmiş. Ayrıca Birsen'in "görüşülüyor" yazdığı oyuncuların büyük kısmı sonradan kesinleştiği için fazla umutlanma derim. :A Bir Başkadır'dan sonra yine kaliteli bir işte oynayacağı için sevinmeyi deneyebilirsin ama. :Z
Sadece 5-6 bölüm oynacağı için sevinebilirim ancak. Biz bünyemize Melisa Şenolsun'u dahil ettik, tam da F**ah Abdullah'ı unutturacak bir oyuncu kendisi, asıl sen çatla. :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Sadece 5-6 bölüm oynacağı için sevinebilirim ancak. Biz bünyemize Melisa Şenolsun'u dahil ettik, tam da F**ah Abdullah'ı unutturacak bir oyuncu kendisi, asıl sen çatla. :Z
Valla hikayesi tutarsa en az 10 bölüm oynar benden söylemesi. :A

İkinci cümleyi yazarken senin bile ciddiye almadığını düşünüyorum o yüzden direkt gülüp geçiyorum. :F

• İlginç
Reactions: kerem