Avrupa'nın Diğer Ligleri - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🇪🇺 ⚽️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Haaland'ın fazla şişirildiğini düşünüyorum ama evet daha iyi bir takıma gitmeli. Premier Ligde gol kralı olup kariyerini daha üstlere taşır
Karar ver, balon mu yoksa Premier Lig'de gol kralı olacak kapasitede mi? :D

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Münih - Köln maçı birazdan Bein Sports HD2 ve Tivibuspor 3 ekranlarından başlıyor, heyecanla bekliyoruz maçı... Kadro çok sağlam, sadece 23 numara soru işareti. Münih’in üst seviye bir stoper daha transfer etmesi şart gibi özellikle ŞL adına...

98BF6926-26B9-4B29-92D3-C13CE52C1666.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Cengiz, yeni takımıyla çok iyi başlangıç yaptı. 4. maçında 3. golünü atmış durumda. Bu maçlardan biri de yarıda kalmıştı zaten. Bu son maçında da gol dışında pozisyonların oluşumunda da çok etkili olduğu görülüyor özette. Geçirdiği sakatlık sonrası yaşadığı düşüş sonrası burada bulduğu şansı iyi değerlendirip tekrar daha üst seviye bir takıma döneceğini düşünüyorum ben. Zaten kiralık oynuyor şu anda burada. Gelecek sezon ya Roma'ya döner ya da başka bir takıma gidebilir. Yeter ki böyle devam etsin bu sezon.

@DarkLegenD senin Guendouzi'nin de golü var ayrıca maçta :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Cengiz, yeni takımıyla çok iyi başlangıç yaptı. 4. maçında 3. golünü atmış durumda. Bu maçlardan biri de yarıda kalmıştı zaten. Bu son maçında da gol dışında pozisyonların oluşumunda da çok etkili olduğu görülüyor özette. Geçirdiği sakatlık sonrası yaşadığı düşüş sonrası burada bulduğu şansı iyi değerlendirip tekrar daha üst seviye bir takıma döneceğini düşünüyorum ben. Zaten kiralık oynuyor şu anda burada. Gelecek sezon ya Roma'ya döner ya da başka bir takıma gidebilir. Yeter ki böyle devam etsin bu sezon.

@DarkLegenD senin Guendouzi'nin de golü var ayrıca maçta :A
Evet, izlemiştim özeti. Guendouzi ve Cengiz'in buluşması güzel olmuş. 🥰 Beşiktaş maçına denk gelmese izleyecektim onları.

Arsenal hüngür hüngür ağlıyordur. :A

images (58).jpeg

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet, izlemiştim özeti. Guendouzi ve Cengiz'in buluşması güzel olmuş. 🥰 Beşiktaş maçına denk gelmese izleyecektim onları.

Arsenal hüngür hüngür ağlıyordur. :A

Ekli dosyayı görüntüle 108313
Senin yeni takımlarından biri olur artık Marsilya bu ikiliyle zaten :A

Arsenal o kadar kötü durumda ki her desteğe muhtaçlar. Ağlamaları normaldir :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Takımına Messi, Ramos, Hakimi gibi adamlar transfer edip başına kupası olmayan bir herifi getiriyorsun. PSG yönetimi derhal bu gafletten uyanıp Pochettino'nun görevine son vermeli. Yerine Conte, Şenol Güneş veya Ünal Karaman getirilmeli.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Ronald K***** 'nın Koltuğu Sallanıyor.

Barcelona'da gündem; teknik direktör Ronald K***** ... İspanyol basını, arka arkaya alınan başarısız sonuçların ardından, Yeni çalıştırıcı arayışlerinin başladığını öne sürdü.Önce İspanya La Liga ardından da UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki kötü sonuçlar Barcelona'yı yeni arayışlara itti.İspanyol medyası,Atletico Madrid maçından önce teknik direktör Ronald K***** 'ın büyük bir baskı altında olduğunu yazdı.Çıkan haberlerde oynandığını teknik adamın sözleşmesinin her an feshedilebileceği iddia edildi.Haberlerde Barcelona'nın Belçika milli takımını çalıştıran Roberto Martinez ile görüştüğü de ileri sürüldü.Ancak tüm bu haberlere karşın K*****, Katalan ekibinin başında antrenmana çıktı.

@MEnes @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ronald K***** 'nın Koltuğu Sallanıyor.

Barcelona'da gündem; teknik direktör Ronald K***** ... İspanyol basını, arka arkaya alınan başarısız sonuçların ardından, Yeni çalıştırıcı arayışlerinin başladığını öne sürdü.Önce İspanya La Liga ardından da UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki kötü sonuçlar Barcelona'yı yeni arayışlara itti.İspanyol medyası,Atletico Madrid maçından önce teknik direktör Ronald K***** 'ın büyük bir baskı altında olduğunu yazdı.Çıkan haberlerde oynandığını teknik adamın sözleşmesinin her an feshedilebileceği iddia edildi.Haberlerde Barcelona'nın Belçika milli takımını çalıştıran Roberto Martinez ile görüştüğü de ileri sürüldü.Ancak tüm bu haberlere karşın K*****, Katalan ekibinin başında antrenmana çıktı.

@MEnes @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
Kovulduğu gün çığlık ata ata sevineceğim... Hollanda köylüsü, son yıllardaki en büyük nefretimsin...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam