Star Avlu - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Öyle birşey oluyor mu :A forum 2. Şahika mübarek :A :F
Bu dizi demek istedin galiba :A
Uzun zamandır ha gelecek ha gelecek dendi ama yok :A
Dur şu konuyu şimdilik gömeyim.
Akıncı sezon finali diye yazmasına rağmen final gözüyle bakıldı (final olmuş olabilir ama yinede Eylül ayını beklemek gerekir) bu dizinin üstünden seneler geçmiş ve final olarak bakabiliriz:A @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Orasını bilmiyorum ama Ceren Moray, Ümmü Putgül, Deniz Barut gibi demirbaşlar olur kesin. :A Denizcan da gelecekmiş galiba. :A

Demet Evgar boşa çıkınca çekimler başlayacak deniliyordu biraz daha bekleyelim. :A
Halka'ya baktım. Onun yapımcıları devam edecek demesine rağmen final kısmında. Bunuda taşıyorum. Zamanı gelince bakarız (tabi o zaman gelirse :A )

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Bu dizi demek istedin galiba :A
Uzun zamandır ha gelecek ha gelecek dendi ama yok :A
Dur şu konuyu şimdilik gömeyim.
Akıncı sezon finali diye yazmasına rağmen final gözüyle bakıldı (final olmuş olabilir ama yinede Eylül ayını beklemek gerekir) bu dizinin üstünden seneler geçmiş ve final olarak bakabiliriz:A @Aserat
Yok hortlatırız dedin ya konuyu onun için dedim :A. Bence de göm gelirse kazar çıkarırsınız :A. Evet gelemedi gitti :A. Evet 2 sene oldu galiba bence de final oldu :A
------

DEK ve Sefirin Kızını gömdünüz mi :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yok hortlatırız dedin ya konuyu onun için dedim :A. Bence de göm gelirse kazar çıkarırsınız :A. Evet gelemedi gitti :A. Evet 2 sene oldu galiba bence de final oldu :A
------

DEK ve Sefirin Kızını gömdünüz mi :A @Dosi
Bakayım onlara. Aklıma geldikçe yapıyordum ama başkaları yapmamışsa ben hemen haledeyim :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem