Star Avlu - Dizi Yorumları

Gülse Birsel Jet Sosyete'nin 3. sezonunu yapmak istemiyor falan da demişti zamanında o yüzden güvenemiyorum. :A Ama çekilmeyecek olsa niye senaryo yazılsın. :A
Fikirler değişebilir ama. :A Puhu'dan teklif gelmese geçen sezon TV 8'de bitecekti zaten.
Senaryo işini Ranini de Birsen de söyledi. 8-10 bölümlük bir sezon senaryosu hazırmış, bekleyeceğiz. :bhr::Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Fikirler değişebilir ama. :A Puhu'dan teklif gelmese geçen sezon TV 8'de bitecekti zaten.
Senaryo işini Ranini de Birsen de söyledi. 8-10 bölümlük bir sezon senaryosu hazırmış, bekleyeceğiz. :bhr::Z
Puhu haberi geldikten sonra yazmıştı iyi hatırlıyorum. :A Bir tek o da değil daha önce yanlış çıkan istihbaratları da olmuştu. :A Ama evet bu sefer doğru çıkacak gibi. :Z

• Güldürdün
Reactions: alperuz
Çok özlemişim...
Ben de tüm bölümlerini izlememiş olsam bile fotoğrafı görünce çok mutlu oldum. :D Denizcan'ı da almışlar aralarına. :A

Dizinin sosyal medya hesabı da son zamanlarda aktif olmaya başladı. Bence yeni bölümler gelecek gibi...

• Harika
Reactions: STAR
Ben de tüm bölümlerini izlememiş olsam bile fotoğrafı görünce çok mutlu oldum. :D Denizcan'ı da almışlar aralarına. :A

Dizinin sosyal medya hesabı da son zamanlarda aktif olmaya başladı. Bence yeni bölümler gelecek gibi...
Umarım gelir ama eski tadı verir mı bilmiyorum...

• Beğendim
Reactions: Özgür