Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Sadakatsiz' ilk bölümüyle izleyenleri etkisinde bıraktı!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un kaleme aldığı, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan ilk bölümünde; Asya (Dere) eşi Volkan'ın (Cindoruk), hayatını kurtardığı hastasının kızı Derin (Sezen) ile aldattığını ve tüm arkadaşlarının kendisine yalan söylediğini öğreniyor.

Ayrıca, dizinin yayınlanan ilk bölümü #Sadakatsiz etiketiyle sosyal medyada 15 milyon kişiye erişim sağlandı ve Twitter'da trend listesinde saatlerce ilk sırada yer aldı.

'Sadakatsiz' merakla beklenen yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
:A 'Sadakatsiz' ilk bölümüyle izleyenleri etkisinde bıraktı!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un kaleme aldığı, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan ilk bölümünde; Asya (Dere) eşi Volkan'ın (Cindoruk) onu hayatını kurtardığı hastasının kızı Derin (Sezen) ile aldattığını ve tüm arkadaşlarının kendisine yalan söylediğini öğreniyor.

Ayrıca, dizinin yayınlanan ilk bölümü #Sadakatsiz etiketiyle sosyal medyada 15 milyon kişiye erişim sağlandı ve Twitter'da trend listesinde saatlerce ilk sırada yer aldı.

'Sadakatsiz' merakla beklenen yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D'de!
Dizinin full bölümü yayınlanmış:A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ef-sa-ne bende özlemişim bide kadroyu çok beğendim :Z
Volkan karakteri için ilk Kaan Urgancıoğlu denilmişti, ardından Caner Cindoruk ile anlaşınca olmamış demiştik @slhttnmtl ile. :A Ama çok iyi uyum yakalamışlar bence Cansu ile. Onun dışında yan kadroda baya iyi Özge Özder, Burak Sergen, Eren Vurdem vs.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Volkan karakteri için ilk Kaan Urgancıoğlu denilmişti, ardından Caner Cindoruk ile anlaşınca olmamış demiştik @slhttnmtl ile. :A Ama çok iyi uyum yakalamışlar bence Cansu ile. Onun dışında yan kadroda baya iyi Özge Özder, Burak Sergen, Eren Vurdem vs.
Caner daha iyi olmuş daha iyi uyum yakalamışlar :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Cansu harika oynuyor, yeni bir efsane geliyor abla. :Z Ne zaman başladı, ne zaman bitti anlamadım süresi kısa olunca. :(

Aynen öyle ben babam dolayı geç bitirdim ama bende anlamadım nasıl izledim nasıl bitti Cansu dere role inanılmaz güzel olmuş iyi ki onu seçmişler

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy