Aslıhan Güner 'Uzak Şehrin Masalı' Dizisinde! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Aslıhan Güner 'Uzak Şehrin Masalı'nda!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Dğan'ın oturacağı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı 'Uzak Şehrin Masalı' dizisinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner oldu.

Son olarak 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' dizisinde yer alan Güner, Umay rolüne hayat verecek olan ve yeni imajıyla seyirci karşısına çıkacak

'Uzak Şehrin Masalı' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ah be kızıl saçları iyiydi.

Yüzünü dinlendirse iyi olurdu. Her ne kadar izlemeyi düşünmesem de Aslıhan için patlamamasını isterim.
Kuzey Yıldızı için kızıl yapmıştı, ama kendi saçından daha çok yakışmıştı. Bende değiştirmesini istemezdim. :(

FOX, iki yıl önce Tolga ve Engin ile yaptığını tekrar yapıyor. Projeleri biter bitmez oyunculara yeni dizi hazırlıyor, bende Aslıhan için tutmasını isterim. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı için kızıl yapmıştı, ama kendi saçından daha çok yakışmıştı. Bende değiştirmesini istemezdim. :(

FOX, iki sezon önce Tolga ve Engin ile yaptığını tekrar yapıyor. Projeleri biter bitmez oyunculara yeni dizi hazırlıyor, bende Aslıhan için tutmasını isterim. :bhr:
Bende daha fazla yakıştırmıştım.

Onların başlarına gelen felaket gelecek diye korkuyorum, sonuçta onlar da uzun bir maratondan çıkmıştı ki Kuzey Yıldızı şehir dışında çekiliyordu.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Kızıl saç gerçekten çok yakışmıştı hangi saç rengi daha çok yakışıyor diye anket yapılsa Kızıl derdim
Kızıl saçlarıyla TRT 'te kurban bayramı yayınlanan tv filminde de oynamıştı hatta

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
Sevmiyorum bu kadını, diziyi de izlemeyeceğim zaten. Fakat iş yapar mı orası muamma.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2583696736091686074.jpg

Ah be kızıl saçları iyiydi.

Yüzünü dinlendirse iyi olurdu. Her ne kadar izlemeyi düşünmesem de Aslıhan için patlamamasını isterim.
Ekim veya Kasım'dan beri bu dizinin haberlerini bekliyorum çok heyecanlıyım :bhr: :Z
Kızıl saç gerçekten çok yakışmıştı hangi saç rengi daha çok yakışıyor diye anket yapılsa Kızıl derdim
Kızıl saçlarıyla TRT 'te kurban bayramı yayınlanan tv filminde de oynamıştı hatta