CW Arrow 2. Sezon Yorumları

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
Güzel bir bölümdü işler yine karışacak gibi Malcolm'u dövmek lazım akıllanmıyor. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
süper başladı 2.sezon 10.bölüm kafataslı maskeli olanı ilk sezondan beridir bekliyorduk romandamı çizgi filmdemi ne güçlü bir düşman karaktermiş arrow fanlarından birisi daha önceden göstermişti diziye dahil olucak diye ve oldular
olivere ciddi bir düşman gerekiyordu büyük renk kattı diziye :love1::love1::love1:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
arrow u izlemeye niyetlendim geçen görüntü kalitesi çok kötü diye bıraktım :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu hafta pekte iyi başladiğini söyleyemicem :( Ama en beğendiğim sahnelerden birisi Roy'a mirakuru yaramiş:X Kaynanasını spotun altından güzel kurtardi :eek:le: Oliver ile işbirliğine ne zaman girişecekler hala merak konusu:X

arrow u izlemeye niyetlendim geçen görüntü kalitesi çok kötü diye bıraktım :(
Daha iyiler vardir:X Bir siteye bakmiş gibi konuşmuşssun:X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bu hafta pekte iyi başladiğini söyleyemicem :( Ama en beğendiğim sahnelerden birisi Roy'a mirakuru yaramiş:X Kaynanasını spotun altından güzel kurtardi :eek:le: Oliver ile işbirliğine ne zaman girişecekler hala merak konusu:X

Daha iyiler vardir:X Bir siteye bakmiş gibi konuşmuşssun:X
harika-dizi ye baktım bi tek üşendim diğerlerine bakmaya zaten maşallah baya bölümü varmış :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son bölümde özellikle Roy'un Arrow ile karşilaşması diziyi daha heycanlı hale getirdi. Bu bölümüm yıldızı Roy'du :X Deneme amaclı o Sin'le tuzağa düşürdü adam sahneleri süperdi:X Laurel iyice azıttı:T: Oliver ile da ilişkin yok çık git diziden:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Artık kimse izlemiyor heralde?? @BesaleT Neyse yorumumu yapam;
Sarah'ın kadına aşık olacaği aklıma gelmemişti:F Babası da hoş karşiladi :F Ama o kadının dövüşleri harikaymış bir daha konuk olarak gelse:X Aksiyon yönü güzel ama zayıf bir bölümdü:T:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
Sarah'ın kadına aşık olacaği aklıma gelmemişti:F Babası da hoş karşiladi :F Ama o kadının dövüşleri harikaymış bir daha konuk olarak gelse:X Aksiyon yönü güzel ama zayıf bir bölümdü:T:

İzliyorum da yorum yazmamışım. :D Aynen Sarah'ın aşık olduğu kadın da güzeldi keşke gelse yeniden havalimanındaki sahnesi de iyiydi herkesi yatırdı yere. :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061

Bu arada Sarah'ın aşık olduğu kadın Spartacus dizisinde oynayan Mira'ymış(Spartacus'un manitası). Kadının ismi Katrina Law. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Malesef bu konuyu atlamak zorunda kaldım. :(

2. sezonu bitireli biraz zaman geçti ama bu dizi için genel bir yorum yaparım yarın yada öbür ki gün. :)

Böyle efsaneleri altta bırakmak yakışmaz. :) :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Çiğdem- 11. - 12. -13. Bölüm yorumlarim :
iste bu be roy oliverin arrow oldugunu ogrendi super :Z :Z
Bu sarah ne şey çıktı be .ss
Kız onu saliverdi yani artik o adini bilmedigim yere üye degil :)
Annesi aday oldu olmasina ama Sebastian ona bisiler yapar .ss
Oliver theanin babasini öğrendi iyi iyi )
Basroldeki kadın ( Adini unutiyim o melunenin neydi ? ) kardesini görünce evden kovdu ve Sarah ne mi yapti dersiniz Olivere gitti ve sevistiler yahu bu oliveri dizginleyecek bir kıza ihtiyaç var surekli kızlarla şey yapiyi .ss
Felicitym bu adamin kötü emellerine alet olmadi iyiki Felicity bu adamı yanaktan opse adam felicityi şey edici :eek:

Ohh basroldeki kadınin avukatlıgida tehlikeye girdi :Z :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- 11. - 12. -13. Bölüm yorumlarim :
iste bu be roy oliverin arrow oldugunu ogrendi super :Z :Z
Bu sarah ne şey çıktı be .ss
Kız onu saliverdi yani artik o adini bilmedigim yere üye degil :)
Annesi aday oldu olmasina ama Sebastian ona bisiler yapar .ss
Oliver theanin babasini öğrendi iyi iyi )
Basroldeki kadın ( Adini unutiyim o melunenin neydi ? ) kardesini görünce evden kovdu ve Sarah ne mi yapti dersiniz Olivere gitti ve sevistiler yahu bu oliveri dizginleyecek bir kıza ihtiyaç var surekli kızlarla şey yapiyi .ss
Felicitym bu adamin kötü emellerine alet olmadi iyiki Felicity bu adamı yanaktan opse adam felicityi şey edici :eek:

Ohh basroldeki kadınin avukatlıgida tehlikeye girdi :Z :Z
laurel adı cnm çok gıcık bir kadın gerçekten yaa boğasım geliyor:ppp:
arrow yakışıklı bir adam öyle şeyler olur ara sıra cnm :A:A:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
laurel adı cnm çok gıcık bir kadın gerçekten yaa boğasım geliyor:ppp:
arrow yakışıklı bir adam öyle şeyler olur ara sıra cnm :A:A:A
aynen ya benimde boğasım geliyi .ss Şişme bebek gibi bişi bu kadin [emoji19] [emoji19] [emoji19] [emoji12] [emoji12] [emoji14] [emoji13]
Tamam yakışıklıda surekli oluyor bi ailesini saymazsak felicitym kaldı sey olmadığı Allahtan Felicity namuslu :lol:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Arrow 2. Sezon 14-15-16-17-18-19-20-21-22-23 . Bolum yorumlarim : @Çiğdem-
Oha demek istiyorum 10 bolum izledim ve rekor kırdım :F :F
Alçak oliver ne güzel felicityme seni seviyim demisti meğer oyunmus :(
Ahh felicitym gibi bi kadını bıraktığı icin pisman olcak .
The flash bi daha hic gelmedi hani sezon finaline dogru geliyidi bu parlak şey ? Arkadaslari geldi ama star labdan baya bahsedildi :)
Anneleri öldü geçmiş olsun diyelim.
O slade denen adami hapse tiktilar hemide adada ama o ne yicek ne icecek orda kız .ss
Oliverin kız secimleri ne oyle melune kız üstüne kız .ss

Laurel sonunda arrowun arrow oldugunu ogrendi superdi be super :)
Şirket elinden gitti bu oliverin ama the flash ona " sen zengin zuppesin" gibi bişi demisti o yüzden yeniden zenginlesebilir :)

Thea babasiyla gitti neee yok artık nasil gider neden gider Allah onu bildiği gibi yapsin oliver bi başına kaldi .ss
Sarah da gitti o siyahi kadinla sonunda iyi oldu :)

Ohhaaa şok icindeyim bu Amanda denen kadın bizim oliveri almış ve hongkonga goturmus yahu madem adadan aliyosun evine biraksana ne bu oliverin çektiği be .ss
Bolumlerin hepsi superdi hadi iyi geceler :)
Bakalim oliver fakir olduğunda neler olcak :)
Bu starling city ne cekti be garibim yine harap oldu 3. Sezon finalindede harap olur :F :F

Bölümlerin hepsi 10 ar puanlikti :love1: :love1:
Son not bunu oku @Çiğdem- : Emily neden jenerikte baya geride ya .ss 3. Sirada yer almaliydi yani en kötü ihtimal Laruelden sonra yer almaliydi ama o baya baya geride .ss :(

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Arrow 2. Sezon 14-15-16-17-18-19-20-21-22-23 . Bolum yorumlarim : @Çiğdem-
Oha demek istiyorum 10 bolum izledim ve rekor kırdım :F :F
Alçak oliver ne güzel felicityme seni seviyim demisti meğer oyunmus :(
Ahh felicitym gibi bi kadını bıraktığı icin pisman olcak .
The flash bi daha hic gelmedi hani sezon finaline dogru geliyidi bu parlak şey ? Arkadaslari geldi ama star labdan baya bahsedildi :)
Anneleri öldü geçmiş olsun diyelim.
O slade denen adami hapse tiktilar hemide adada ama o ne yicek ne icecek orda kız .ss
Oliverin kız secimleri ne oyle melune kız üstüne kız .ss

Laurel sonunda arrowun arrow oldugunu ogrendi superdi be super :)
Şirket elinden gitti bu oliverin ama the flash ona " sen zengin zuppesin" gibi bişi demisti o yüzden yeniden zenginlesebilir :)

Thea babasiyla gitti neee yok artık nasil gider neden gider Allah onu bildiği gibi yapsin oliver bi başına kaldi .ss
Sarah da gitti o siyahi kadinla sonunda iyi oldu :)

Ohhaaa şok icindeyim bu Amanda denen kadın bizim oliveri almış ve hongkonga goturmus yahu madem adadan aliyosun evine biraksana ne bu oliverin çektiği be .ss
Bolumlerin hepsi superdi hadi iyi geceler :)
Bakalim oliver fakir olduğunda neler olcak :)
Bu starling city ne cekti be garibim yine harap oldu 3. Sezon finalindede harap olur :F :F

Bölümlerin hepsi 10 ar puanlikti :love1: :love1:
Son not bunu oku @Çiğdem- : Emily neden jenerikte baya geride ya .ss 3. Sirada yer almaliydi yani en kötü ihtimal Laruelden sonra yer almaliydi ama o baya baya geride .ss :(
maşallah yaaa ben demedimmi pazarteziye kadar bitirirsin diye:F
oliverin annesinin ölmesi çok üzülmüşşündür kesin cnm :F

slade büyük renk katmıştı 2.sezona sezon finali harika bitti2.sezonda ada sahneleri bitiyor 3.sezonda honk kongta oliver ne yapmış onu göstericekelr

cnm flsh dakı çocuk barry kaçıncı bölüdme gelip gitti hatırlamıyordum 1 yıl olmus spnucta izleyeli

aaa şimdi flashta yakalanan suçlular bir yerde hapis ediliyorya arrowda suçluları artık öldürmüyor adada olan yerine hapis ediyor :-):-):-)
yorum konusu burada ama bölümleri izlemeden yapmış olduğumuz yorumlara bakma sakın :F:F:F https://fav10.net/forum/threads/arrow-3-sezon-yorumları.235276/

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
maşallah yaaa ben demedimmi pazarteziye kadar bitirirsin diye:F
oliverin annesinin ölmesi çok üzülmüşşündür kesin cnm :F

slade büyük renk katmıştı 2.sezona sezon finali harika bitti2.sezonda ada sahneleri bitiyor 3.sezonda honk kongta oliver ne yapmış onu göstericekelr

cnm flsh dakı çocuk barry kaçıncı bölüdme gelip gitti hatırlamıyordum 1 yıl olmus spnucta izleyeli

aaa şimdi flashta yakalanan suçlular bir yerde hapis ediliyorya arrowda suçluları artık öldürmüyor adada olan yerine hapis ediyor :-):-):-)
yorum konusu burada ama bölümleri izlemeden yapmış olduğumuz yorumlara bakma sakın :F:F:F https://fav10.net/forum/threads/arrow-3-sezon-yorumları.235276/
peki ne yiyorlar adada suçlular :) barry yakında gelir heralde bekliyoruz :) Valla üzüldüm billa üzüldüm öldüğüne gencecik çıtır gibin kadındı :T