'Arka Sokaklar'da Ayrılıklar Devam Ediyor!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aynen gereksiz hamle oldu o, hiç iyi yönetemiyorlar son dönemde..

Afili Aşk ve Zalim İstanbul'un yanına iyi projeler bulabilecek miyiz bakalım.. @Yiğitt
Yalı dan uzak dursunlar oralar çok pahalı
Maliyeti ucuz diziler yapsınlar
Kendi depolarını kullansınlar
Arka sokaklar kendı deposunu kullanıyor hastahane konusunda
O yeni hastane Çiçek taksinin yeri
@Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen gereksiz hamle oldu o, hiç iyi yönetemiyorlar son dönemde..

Afili Aşk ve Zalim İstanbul'un yanına iyi projeler bulabilecek miyiz bakalım.. @Yiğitt
Ağustos'un sonuna geliyoruz, hala bir dizi projesi detayları duyamadık. İlk kez böyle görüyorum yani, bakalım neler olacak yeni sezonda? :D Afili Aşk'ın durumu da net değil sonuçta...

• Beğendim
Reactions: Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ağustos'un sonuna geliyoruz, hala bir dizi projesi detayları duyamadık. İlk kez böyle görüyorum yani, bakalım neler olacak yeni sezonda? :D Afili Aşk'ın durumu da net değil sonuçta...
para az eldekilerle idare etsinler abartmanın anlamı ben diğerlerini bitirirdim o günlük diziyi haftalığa çevirirdim
yazın tek dizi yapabildiğine göre durum kötü @Yiğitt birde günlük dizi var

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2014 - 2015 zamanları bir sürü dizi başlatır, leblebi gibi harcardık, içlerinden de tutan olurdu illa ki, nerden nereye. :A

Afili Aşk bakalım gününde mi kalacak, yoksa değişiklik olacak mı. Yeni sezonda da idare edecektir kanalı bir süre daha. :D En çok sevilen yaz dizisi oldu, güldürüyor, eğlendiriyor. :D Çağlar'ın da etkisi büyük bunda. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2014 - 2015 zamanları bir sürü dizi başlatır, leblebi gibi harcardık, içlerinden de tutan olurdu illa ki, nerden nereye. :A

Afili Aşk bakalım gününde mi kalacak, yoksa değişiklik olacak mı. Yeni sezonda da idare edecektir kanalı bir süre daha. :D En çok sevilen yaz dizisi oldu, güldürüyor, eğlendiriyor. :D Çağlar'ın da etkisi büyük bunda. :A
O sezon Arka sokaklar harcanmıştı @Bully
kanal d ye güzel bir gönderme yapardım 10.sezon içinde küçülme istedi ama kabul etmedi
@Bully

• Beğendim
Reactions: Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aynen neyse ki geri döndü sonradan, büyük bir hata yapılmak üzereydi. :A