'Arka Sokaklar'da Ayrılıklar Devam Ediyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,953
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin efsane polisiye dizisi 'Arka Sokaklar'da ayrılıklar devam ediyor!

Erler Film'in yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizide 9 sezondur dizide yer alan, Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu Usta diziden ayrıldı. Bilindiği üzere sezon finali ve sonrasında diziden bazı isimler ayrılmıştı.

Oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Arka Sokaklar yeni sezonuyla Eylül'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
ilk pınar daha iyiydi zaten, bu dizi ilk bölümleri cok iyiydi sadece o kadar. :D sonra kendini DÜZELTEMEDİ

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,953
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizide küçülmeye gitmiş kanal, duyduğuma göre kanal sezon boyunca Afili Aşk ve Zalim İstanbul'a yatırım yapacakmış.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
Dizi güzel, güncel konulara yer veriyor ama cidden sıktı artık. Her sezon bitti bitecek gözü ile bakılıyor, ama bitmiyor. Umarım o sezon bu sezondur.
Emre zaten hep güncel konular sayesinde yıllardır devam ediyor bu dizi :D bir de ailesi gibi görüyorlar diziyi. :D mesut hüsnü ve diğer adam baş adam işte :D ölürse :D cıkarlarsa diziden yani, dizi zaten coktan biterdi..

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,953
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Emre zaten hep güncel konular sayesinde yıllardır devam ediyor bu dizi :D bir de ailesi gibi görüyorlar diziyi. :D mesut hüsnü ve diğer adam baş adam işte :D ölürse :D cıkarlarsa diziden yani, dizi zaten coktan biterdi..

Reytingleri düşerse hepsini tek tek öldürür, bitirler. Ya da hepsi bırakır mesleği bitirirler