Arka Sokaklar da Berkin'i Unutmadı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Gayet açık, diyosun ya pankart açanlar 1 sene sonrada hatırlar mı diye. Bende diyorum kş ölümüne sebep olan daha gününde gamsızca halka yağ bal çalma yaparken, diğerleri ne tür zorluklara maruz kalıyor. Ve sen hala 1 sene sonra hatırlar mı diyosun. Ölümün gününde ses çıkarmayanları unutuyosun

Tamam,haklısın ses çıkartmayanlar vardır ama herkesin acıyı içinde yaşamadığını nerden biliyorsun haa eğer ki aksini itham ediyorsa zaten öldüğüne seviniyordur da:mad:...bana göre çocuk ne olursa olsun suçlu dahi olsun ölmek ve öldürtmek dinende en büyük gafletlerin başında geliyor ...Ben çocuğa yaptığı işten ötürü kızabilirim,masumda değildir belki :bilmem:orada değildim görmedim.... ama çocuk olduğu içinde değil insan olduğu için ölüm olmamalıydı diyebilirim....:(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Afedersiniz :) ortalığa malzeme oldum...
...
Sen en azından bir insanın ölümünden zevk alacak biri değilsin bu benim seninle her türlü konuyu rahatlıkla konuşabilmeme yeter. Siyasi düşüncen benimle aynı değil belki ama ben seninle her türlü sohbet edebilirim çünkü düşüncelere değer veren birisin sen sıkıntı yapma. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
la olm bırakın bu işleri ya sizin hiçbirinizinde bu çocuğun ölümüne üzülmediğinize adım gibi eminim rol yapmayı bırakın bunu kullanarak sokaklara inmeye çalışan bi zihniyet var
ölmüşse arkasından duası okunur defnedilir hala yeni canlar gidiyor Burak Can kardeşimiz gibi...

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Tamam,haklısın ses çıkartmayanlar vardır ama herkesin acıyı içinde yaşamadığını nerden biliyorsun haa eğer ki aksini itham ediyorsa zaten öldüğüne seviniyordur da:mad:...bana göre çocuk ne olursa olsun suçlu dahi olsun ölmek ve öldürtmek dinende en büyük gafletlerin başında geliyor ...Ben çocuğa yaptığı işten ötürü kızabilirim,masumda değildir belki :bilmem:orada değildim görmedim.... ama çocuk olduğu içinde değil insan olduğu için ölüm olmamalıydı diyebilirim....:(
İşte bunu ne yazık ki insanlıktan nasibini alamamışlar anlamıyor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
insanları bu hale getirenlerde sizlersiniz unutmayın acıyı adam gibi yaşamak varken ülkeyi daha da karıştırdılar neden arkasından duası okunup defnedilmedi

yemin billah bunu kullanmasalardı ben böyle şeyler yazmazdım kimsenin ölümüne sevinecek kadar insandışı da değiliz ama bunu kendinize bir sorun

Burak Can da vefat etti hanginiz söz etti bundan ya da bu yalakalık yapan dizilerden hangisi yazdı

herşeyiniz siyaset olmuş sizin görüşünüze aykırı düşünce umrunuzda olmuyor demi

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
"Siyasi düşüncen ne olursa olsun hepimizin kardeş olduğumuzu unutmayalım birbirimizi kırmadan ve üzmeden söyleyeceklerimizi karşı tarafa doğru iletelim...siyasi düşünceler dostluklara zarar vermemeli aksine tartışdıktan sonra dostuz diyebilmeliyiz..."

Enis Kartal

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Biz kendine saygı diyoruz. Sen yapmacık. Fark işte.
ben sana dedim zaten onu daha dün aslanım derken gülüp aynı cevabı veren adam şimdi üslup müslup diyorsa ben ona yapmacık derim.

bakın ben bu çocuğu tanımam etmem ama bu çocuk üzerinden ülkeyi kaosa süreklemeye çalışıyolar ve bu yüzden de Burak Can gibi kardeşlerimiz gidiyor yazık günah

"Siyasi düşüncen ne olursa olsun hepimizin kardeş olduğumuzu unutmayalım birbirimizi kırmadan ve üzmeden söyleyeceklerimizi karşı tarafa doğru iletelim...siyasi düşünceler dostluklara zarar vermemeli aksine tartışdıktan sonra dostuz diyebilmeliyiz..."

Enis Kartal
aga iş o noktayı çoktan geçti bazıları siyaset yüzünden tavır alıyor madem öyle işte böyle

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ben sana dedim zaten onu daha dün aslanım derken gülüp aynı cevabı veren adam şimdi üslup müslup diyorsa ben ona yapmacık derim.

bakın ben bu çocuğu tanımam etmem ama bu çocuk üzerinden ülkeyi kaosa süreklemeye çalışıyolar ve bu yüzden de Burak Can gibi kardeşlerimiz gidiyor yazık günah

aga iş o noktayı çoktan geçti bazıları siyaset yüzünden tavır alıyor madem öyle işte böyle

Kimseyi bir gerçeğe inandıramazsında ,dediklerinle sadece suçlu olursun sanada katıldığım noktalar var onlarda da var...

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

Espiri sırasında denilebilir ama her alıntıda o tabiri kullanman hoşuma gitmiyor.
Ve kullanma

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

--------------------------------------------------------Enis Kartal
--------------------------------------

Ben bu sözü burada yazdım fakat facede de paylaşıma sunucağım siyasetten dolayı birbirimize giriyoruz..dün çok pis kavga ettim yazıkdan öteye geçemez!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...