Arka Sokaklar da Berkin'i Unutmadı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Helal olsun olması gerekeni yapmışlar

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Çocuk ekmek almaya giderken ölmemiş bu arada gösterilere katılmış taş bilye falan atıyormuş öyle ölmüş. Kanal D'nin yapımı tabii unutmazlar
Ortada bir varoluşun yok edilmesi durumu var! Azcık bu yünden düşünün! Tüm siyasal ideolojileri at kenara ve sadece o çocuğun yok edilmesini düşün! Gösterilere katılmış olsa bile ölümümü hakediyordu bu çocuk! Yazık sana.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ortada bir varoluşun yok edilmesi durumu var! Azcık bu yünden düşünün! Tüm siyasal ideolojileri at kenara ve sadece o çocuğun yok edilmesini düşün! Gösterilere katılmış olsa bile ölümümü hakediyordu bu çocuk! Yazık sana.

Hayır çocuk hak etmiyordu kesinlikle...diğerleride hak etmiyor ölen polis vs işte dediğim gibi pankart açacaklarına el açıp dua etselermiş yaaa :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Hayır çocuk hak etmiyordu kesinlikle...diğerleride hak etmiyor ölen polis vs işte dediğim gibi pankart açacakalrına el açıp dua etselermiş yaaa :D
Bu fikirde biriyle cidden tartışmak istemiyorum. Hem ortada masum birisinin ölümü var. Şu smiley'ı da kullanma bence " :D " sonuçta hassas bir konu

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu fikirde biriyle cidden tartışmak istemiyorum. Hem ortada masum birisinin ölümü var. Şu smiley'ı da kullanma bence " :D " sonuçta hassas bir konu

Pekala,pekala tartışma gibi değil zaten...tartışmak benimde niyetim değil...umarım ki ölümünün ardından 1 sene sonra da hatırlar ve anarsınız)::.....çocuğun ölününe üzülen bir siz değilsiniz bunuda unutma:T,haa oradaki o smiley pankart açanlar içindi dua etseler gibisi içindi..:oops:.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Pekala,pekala tartışma gibi değil zaten...tartışmak benimde niyetim değil...umarım ki ölümünün ardından 1 sene sonra da hatırlar ve anarsınız)::.....çocuğun ölününe üzülen bir siz değilsiniz bunuda unutma:T,haa oradaki o smiley pankart açanlar içindi dua etseler gibisi içindi..:oops:.
Ölümüne sebep olan susarken, alakası olmayanlar gaza, tomalara vs maruz oldu ve bu durumdan şikayetçi olupta dağılmadılar...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler halkın dizisine. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Yav boşver Yakup sanki anlayacak.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Tam izah edebilirmisin...?(b)
Gayet açık, diyosun ya pankart açanlar 1 sene sonrada hatırlar mı diye. Bende diyorum kş ölümüne sebep olan daha gününde gamsızca halka yağ bal çalma yaparken, diğerleri ne tür zorluklara maruz kalıyor. Ve sen hala 1 sene sonra hatırlar mı diyosun. Ölümün gününde ses çıkarmayanları unutuyosun

Yav boşver Yakup sanki anlayacak.
Nerde....

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
masum mu?
polise taş atan kim olursa olsun aynıdır gözümüzde çocuk ç-mocuk farketmez neymiş efendim ekmek almaya gidiyormuş :D taş ve sapanla ekmek almaya gideni de ilk kez görüyorum
burak can kardeşimiz bunun gibiler yüzünden vefat ettiler ve babası çıktı dedi vatan sağolsun!
adam her yerde adamdır
su testisi su yolunda kırılır diye bi söz var :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
masum mu?
polise taş atan kim olursa olsun aynıdır gözümüzde çocuk ç-mocuk farketmez neymiş efendim ekmek almaya gidiyormuş :D taş ve sapanla ekmek almaya gideni de ilk kez görüyorum
burak can kardeşimiz bunun gibiler yüzünden vefat ettiler ve babası çıktı dedi vatan sağolsun!
adam her yerde adamdır
Bir insanın ölümünden zevkmi alıyosun bu nası yazı böyle !

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
masum mu?
adam her yerde adamdır
Çizgiyi yere indirdin. Midem kaldırmıyor bu kadarını artık. Bu saatten sonra ben senle siyaset filan konuşmam. Bitmiştir.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Çizgiyi yere indirdin. Midem kaldırmıyor bu kadarını artık. Bu saatten sonra ben senle siyaset filan konuşmam. Bitmiştir.
Allah a küfreden birinin ölümüne de üzülmem ben
üzülürsem her gün ölen yüzlerce masum müslüman kardeşime üzülürüm polisle çatışanlara değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...