M TV Aramızdan Biri - 1. Sezon 2. Bölüm

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu kısım?

Beste: Kızlar onu bunu bilmem ama ben çok korkmaya başladım!
Doğa: Kızlar korkmanıza gerek yok bence. Belki de bu mesaj şaka amaçlı yollanmıştır. Hem bizim sırlarımız yok ki.
Aslında herkesin birden çok sırrı vardı! Aradan bir gün geçer. Kızlar üniversitenin kantininde oturuyorlardı.
Beste: Dün yaşananlardan çok etkilenmiş olmalıyım ki rüyama bile girdi, dün yaşadığımız o garip olay?
Doğa: Ben bunun şaka amaçlı olduğunu düşünüyorum halen daha.
Bir anda kızların telefonlarına yeni bir mesaj daha gelir. Mesajı yollayan yine ''A'' denen kişidir.
A kızların tüm sırlarını biliyor orası cepte de sırları nasıl öğrendi merak ediyorum. Yakında herkesin önünde açığa çıkarır zaten de.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Mucize Doktor'um da en az aslında 8.50 almalıydı. Pes! BZÇ Mayıs'ta biter hemen inşallah. :mad:
İşte diğer konuda dediğim gibi sadece 3-5 kişinin evine reyting aleti takarsan olacağı bu. BZÇ bu gidişle asla bitmez ama umarım Camdaki Kız şöyle bomba gibi gelir de BZÇ zirvesinden olur. Akrep o zamana kadar final yaparsa onu izleyeceğim zaten. :(

• Sinir Bozucu

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
İşte diğer konuda dediğim gibi sadece 3-5 kişinin evine reyting aleti takarsan olacağı bu. BZÇ bu gidişle asla bitmez ama umarım Camdaki Kız şöyle bomba gibi gelir de BZÇ zirvesinden olur. Akrep o zamana kadar final yaparsa onu izleyeceğim zaten. :(
Bitmezse öbür sezon diziden çok çıkan olur yine. :D Bitecektir. :D Senin Akrep 5 alsaydı da çok mutlu olsaydın. :( Mucize Doktor'um 21 reyting alırken şimdi 10 alamıyor. Şaka gibi! :mad: :mad:

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bitmezse öbür sezon diziden çok çıkan olur yine. :D Bitecektir. :D Senin Akrep 5 alsaydı da çok mutlu olsaydın. :( Mucize Doktor'um 21 reyting alırken şimdi 10 alamıyor. Şaka gibi! :mad: :mad:
İnşallah, inşallah. Of keşke 5 alsaydı da kendini de garantiye alsaydı. Bu reyting sistemine bak işte. :kizgin:

• Sinir Bozucu

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
İnşallah, inşallah. Of keşke 5 alsaydı da kendini de garantiye alsaydı. Bu reyting sistemine bak işte. :kizgin:
BU KISMI YORUMLAR MISIN?

Mesajda ''Doğa üstündeki mavi gömlek ne kadar da güzel durmuş üstünde. Beste benden korkmaya mı başladın? Ece sarı saçların bugün ne kadar da parlak? Kübra neden bugün Aslı'nın sana çok önceden aldığı o muhteşem kırmızı küpeleri takmadın?'' yazıyordur. Kızlar mesajı okuyunca çok şaşırırlar.
Doğa: Bu A denen kişi benim üstümdekini nasıl biliyor?
Beste: Bu A denen kişi de benim ondan korktuğumu anlamış.
Kübra: Bu A denen kişi Aslı'nın bana çok önceden aldığı kırmızı küpeleri nereden biliyor olabilir ki?
Ece: Kızlar bence bu A denen kişi şu an bu ortamda olabilir.
Kızlar bir anda etraflarına bakarlar ama hiç kimse tuhaf davranmıyordur.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bu kısmı?

Bir anda kızların telefonlarına yeni bir mesaj daha gelir. Mesajı yollayan yine ''A'' denen kişidir. Mesajda ''Zavallı Doğa. Sevgilin Mert şu an evinde ölü halde'' yazıyordur. Kızlar mesajı okuyunca çok şaşırırlar.
Doğa'nın bir anda gözleri dolar: Bu gerçek olabilir mi? Bu A denen kişi Mert'i öldürmüş olabilir mi kızlar?
Diğer kızlar halen daha çok şaşkınlardı ve bu yüzden Doğa'ya cevap bile vermemişlerdi.
Doğa bir anda bağırarak: Kızlar neden cevap vermiyorsunuz? Mert öldürülmüş olabilir mi?
Kantindeki herkes Doğa'nın bağırışını duyar ve ona ters ters bakmaya başlarlar.
Beste bir anda konuşmaya başlar: Dediğim gibi bu A denen kişi psikopat olabilir. Bu yüzden Mert'e bir şey yapmasından ben de çok korkuyorum.
Doğa ve diğer kızlar bir anda apar topar Mert'in evine doğru giderler!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bu kısmı?

Bir anda kızların telefonlarına yeni bir mesaj daha gelir. Mesajı yollayan yine ''A'' denen kişidir. Mesajda ''Zavallı Doğa. Sevgilin Mert şu an evinde ölü halde'' yazıyordur. Kızlar mesajı okuyunca çok şaşırırlar.
Doğa'nın bir anda gözleri dolar: Bu gerçek olabilir mi? Bu A denen kişi Mert'i öldürmüş olabilir mi kızlar?
Diğer kızlar halen daha çok şaşkınlardı ve bu yüzden Doğa'ya cevap bile vermemişlerdi.
Doğa bir anda bağırarak: Kızlar neden cevap vermiyorsunuz? Mert öldürülmüş olabilir mi?
Beste bir anda konuşmaya başlar: Dediğim gibi bu A denen kişi psikopat olabilir. Bu yüzden Mert'e bir şey yapmasından ben de çok korkuyorum.

A mesaj göndererek kızları huzursuz etti Merte bakmaya gittiler umarım bişi olmamıştır Merte

• Harika

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Hayır.Çiçek taksiye bakcam
Bu kısmı yorumlar mısın?

@Staran @EmreCan halen yorumlamadınız. :(

• Beğendim
Reactions: Doğan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
ne olmuştu ki mert e
Unuttun mu bak?

• Beğendim
Reactions: Angelica