'Arıza' Final Yapıyor! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ar%C4%B1za-dizisi-afi%C5%9F-magazin-mahallesi-jpg.92044

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Arıza' izleyicilerine kötü haber!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un yazdığı, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu ve başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı yapım 30. bölümüyle (11 Nisan'da) ekran macerasını sonlandırma kararı aldı.

'Arıza' yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Oha günün şok haberi resmen. :eek: Evet son iki haftadır düşüşteydi ama reytingleri hala çok kötü değildi ve en azından sezon sonuna kadar devam eder diyorduk. Daha geçen ay 2. sezon ihtimali konuşulurken bir ay içinde kaderinin bu kadar değişmesi ilginç oldu.

Bu gelişmeden sonra Kırmızı Kamyon pazar olabilir ama hem Kerem Çatay'ın dizisi olduğu hem de Teşkilat kitlesine hitap ettiği için o riski almazlar herhalde.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yuh yuh yuh, bu hafta en kötü 2,88 almıştı ve reytingleri en azından sezon sonuna kadar yeterdi bence. Şoktayım.
Cidden büyük bir şok oldu. Hiç yoktan iyi oranlar alıyordu ve kanal önceki bölümlerin reytingleri hatrına sezon sonuna kadar devam ettirirdi diye düşünüyordum. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Cidden büyük bir şok oldu. Hiç yoktan iyi oranlar alıyordu ve kanal önceki bölümlerin reytingleri hatrına sezon sonuna kadar devam ettirirdi diye düşünüyordum. :(
Aynen yani sanırım daha düne kadar da diziler arasında zirvedeydi yani. Teşkilat'tan bu denli etkileneceği de belli gibiydi. Cidden şu haberi görünce ağzım açık kaldı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen yani sanırım daha düne kadar da diziler arasında zirvedeydi yani. Teşkilat'tan bu denli etkileneceği de belli gibiydi. Cidden şu haberi görünce ağzım açık kaldı.
FOX akıllılık yapıp Savaşçı'nın stok bölümlerini bu dizi başladığında vermişti ve oranları ortalamaydı. Savaşçı'nın stokları bitince bu dizi yükselmeye başladı. Teşkilat'tan etkileneceğini kanal da bence adı gibi biliyordu çünkü aynı tür diyeceğimiz dizi neredeyse. Kanal erken bir karar almış her türlü... :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
FOX akıllılık yapıp Savaşçı'nın stok bölümlerini bu dizi başladığında vermişti ve oranları ortalamaydı. Savaşçı'nın stokları bitince bu dizi yükselmeye başladı. Teşkilat'tan etkileneceğini kanal da bence adı gibi biliyordu çünkü aynı tür diyeceğimiz dizi neredeyse. Kanal erken bir karar almış her türlü... :(
Aynen, yani en azından bir ihtimal çarşambayı deneselerdi de olurdu, en azından 3 bandını görebilme ihtimali vardı her grupta.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen, yani en azından bir ihtimal çarşambayı deneselerdi de olurdu, en azından 3 bandını görebilme ihtimali vardı her grupta.
Çarşamba günü aslında denenebilirdi, çünkü benzer türü yok ama iyi gidip gitmeyeceği muamma. Çünkü Masumiyet bile istediğini alamıyor hala. :(

Kanalın yapması gereken bu dönemde doğru tekrar vermek ve tanıtımları iyi hazırlamaktı bence.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Teşkilat daha 2. haftasından bir dizinin fişini çekti. Bakalım sırada hangi dizi var? :A

Tolga Sarıtaş'ın Söz'den sonraki dizileri istediği gibi gitmedi. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Çarşamba günü aslında denenebilirdi, çünkü benzer türü yok ama iyi gidip gitmeyeceği muamma. Çünkü Masumiyet bile istediğini alamıyor hala. :(

Kanalın yapması gereken bu dönemde doğru tekrar vermek ve tanıtımları iyi hazırlamaktı bence.
Tanıtımları bile zaman zaman geç verdi.

• Üzücü

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Teşkilat daha 2. haftasından bir dizinin fişini çekti. Bakalım sırada hangi dizi var? :A

Tolga Sarıtaş'ın Söz'den sonraki dizileri istediği gibi gitmedi. :)
Eski dizisinin ekibi (yapım şirketi, yönetmeni, senaristi, oyunculardan birkaçı) resmen Tolga Sartıaş'ı bitirdi. :(

Teşkilat da artık 15+i zorlar gibi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok şaşırdım şok oldum hatta iyi gidiyordu son 2 bölümde ne olduysa düştü reytingler ya
Nursel Köse'yi getirerek hikayeyi heyecanlandırdılar diye biliyorum, hatta yakın zamanda Ali Rıza'nın babası da gelecek deniliyordu.

Bunları beklemeden, şans tanımadan böyle karar alınması cidden şok edici. Teşkilat ile aynı tür oldukları için etkilendi baya. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Bu çok erken ve ağır bir karar olmuş. Dizi düşüş yaşamış olabilir ancak bu kadar erken pes edilmemeliydi. Show TV büyük yanlış yaptı.

Yarın geceden sonra Pazar günü dizilerinden yeni final haberleri gelebilir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Bu çok erken ve ağır bir karar olmuş. Dizi düşüş yaşamış olabilir ancak bu kadar erken pes edilmemeliydi. Show TV büyük yanlış yaptı.

Yarın geceden sonra Pazar günü dizilerinden yeni final haberleri gelebilir.
Diğerlerini bilemem ama kast ettiğin dizi için gelmeyecek ya amma uzattın. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
AB de 1 alan yada totalde 3 zor alıp AB de 4 alıyor diye aylarca devam eden...sezon yenileyen yığınla dizi varken...

Açıkçası Teşkilattan etkilendiği doğrudur ama bu kadar hızlı karar verilmesi gerçekten şok etti.
İzlediğimden değil sadece kanalın Bu kadar hızlı harcamasına şaşırdım.

• Beğendim