Antalyaspor 1 - 1 Beşiktaş | Süper Lig 20-21 Sezonu - 23. Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Fraport TAV Antalyaspor kazanır.

Oy: 1 20.0%
  • Berabere biter.

Oy: 2 40.0%
  • Beşiktaş Kazanır.

Oy: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fraport TAV Antalyaspor, Süper Lig'in 23. haftasında evinde Beşiktaş'ı ağırlayacak. 19.00'da oynanacak maçı Alper Ulusoy yönetecek.

Fraport TAV Antalyaspor'un ilk 11'i: Boffin, Naldo, Eren, Nuri (K), Kudriashov, Fredy, Amilton, Imeri, Gökdeniz, Bünyamin, Veysel

Beşiktaş'ın ilk 11'i: Ersin, Rosier, Vida, Welinton, N'Sakala, Josef, Atiba, Ljajic, Larin, N'Koudou, Aboubakar

19.00'da beIN SPORTS 1'den naklen yayımlanacak maç ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu maçtan bağımsız ki Beşiktaş maçı çevirebilir ikinci yarı belli olmaz, Fener'in en büyük rakibi Galatasaray şampiyonluk yarışında.
Totem yapmaya çalışıyor ama yemezler. Haftasonu bizi yendiğiniz an ensemizdesiniz maalesef @Tolstoyevski :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Larin o golü atsa şu an biz öndeydik yediğimiz gol de rezillik artık şu Welington yalvarıyorum oynamasın.

Bu maçtan bağımsız ki Beşiktaş maçı çevirebilir ikinci yarı belli olmaz, Fener'in en büyük rakibi Galatasaray şampiyonluk yarışında.
Beşiktaş liderken de dedim 3 takımda aynı şansla devam eder.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Larin o golü atsa şu an biz öndeydik yediğimiz gol de rezillik artık şu Welington yalvarıyorum oynamasın.

Beşiktaş liderken de dedim 3 takımda aynı şansla devam eder.
Aynı şansla devam etmezler üçü de çok farklı takım. Beşiktaş'ı üçe yazma sebebim oyunu planı çözülmüş durumda ve reaksiyon gösteremedi Sergen buna. Kırılgan da bir takım Beşiktaş, art arda puan kayıpları düşürür modunu oldukça Beşiktaş'ın.
------

Sen onu demiyorsun demedim ki. :A
Tamam anladım Beşiktaş maçına totem dedin. :A Belli olmaz Beşiktaş çevirebilir. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynı şansla devam etmezler üçü de çok farklı takım. Beşiktaş'ı üçe yazma sebebim oyunu planı çözülmüş durumda ve reaksiyon gösteremedi Sergen buna. Kırılgan da bir takım Beşiktaş, art arda puan kayıpları düşürür modunu oldukça Beşiktaş'ın.
------

Tamam anladım Beşiktaş maçına totem dedin. :A Belli olmaz Beşiktaş çevirebilir. :A
Puan kaybı gelse bile toparlariz lig uzun çünkü bize öldü denilen dönemde zor bir fikstürden çıkmıştık.

Antalya'dan gol yersen kazanma ihtimalin yüzde 10