Antalyaspor 1 - 1 Beşiktaş | Süper Lig 20-21 Sezonu - 23. Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Fraport TAV Antalyaspor kazanır.

Oy: 1 20.0%
  • Berabere biter.

Oy: 2 40.0%
  • Beşiktaş Kazanır.

Oy: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vida'nın golüyle skor şimdi 1-1 oldu. :Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Valla bu kaçıncı oldu. Cidden bu sezon Beşiktaş lehine çok karar var. :A
İkinci sarı kart hatalı yüzüne geliyor sandı büyük ihtimalle atmış kendini ama oyuncunun ilj sarı kartına kırmızı verse daha doğru karar olur
------

Fenerli arkadaşlar, biz birbirimizi yerken bunlar kollanarak yarış içinde tutulmaya devam ediliyor.. :A @xdragxx @HeisenBerg
Bizim takımın kazandığımız her penaltı hatalı rakibin beklenip verilmediği her penaltı penaltı gibi yansıtılıyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1612374896687.jpeg

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Takımın fiziği bitmiş, pres-baskı-maskı yok. Sadece bir kez sağlıklı şekilde yapıldı, onda da Larin değerlendiremedi. Daha 18 maç var, Atiba ile artık oynayıp verim alamazsın, yani böylelikle Mensah ve Oğuzhan'nın ofansif olması gereken 8 numarada yedeği yok. Ghezzal'ın yedeği yok, Rosier'in, N'sakala'nın, Montero ve Vida'nın, bunların hiçbirinin yedeği yok. Transfer yapın denildiği zaman "Takımın ruhu, birliği, beraberliği ve tek bir tane santrfor transferi yeter. Bizi bölemeyeceksiniz!" tepkisi verildi. :D Al sana, birlik beraberlik. Klasik Türk futbolu taraftarı. Ruh > teknik-taktik + kadro yeterliliği.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sorun yok. Antalya zaten gol atınca puan kaybedeceğimizi anlamıştım çünkü Antalya'ya en fazla bir gol atabilirsin. Yine de net pozisyonlar bulduk.

Bu adam gitmezse size karşı da oynayacak :A
------

Takımın fiziği bitmiş, pres-baskı-maskı yok. Sadece bir kez sağlıklı şekilde yapıldı, onda da Larin değerlendiremedi. Daha 18 maç var, Atiba ile artık oynayıp verim alamazsın, yani böylelikle Mensah ve Oğuzhan'nın ofansif olması gereken 8 numarada yedeği yok. Ghezzal'ın yedeği yok, Rosier'in, N'sakala'nın, Montero ve Vida'nın, bunların hiçbirinin yedeği yok. Transfer yapın denildiği zaman "Takımın ruhu, birliği, beraberliği ve tek bir tane santrfor transferi yeter. Bizi bölemeyeceksiniz!" tepkisi verildi. :D Al sana, birlik beraberlik. Klasik Türk futbolu taraftarı. Ruh > teknik-taktik + kadro yeterliliği.
Maalesef olabilecek en iyi durum bu olabilecek en iyi oyunu oynatıyor hoca bazı hamlelerini beğenmesem de.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sorun yok. Antalya zaten gol atınca puan kaybedeceğimizi anlamıştım çünkü Antalya'ya en fazla bir gol atabilirsin. Yine de net pozisyonlar bulduk.

------

Maalesef olabilecek en iyi durum bu olabilecek en iyi oyunu oynatıyor hoca bazı hamlelerini beğenmesem de.
Hocanın 30. dakikada Atiba'yı oyundan almamak dışında fazla hatası yok zaten.

"Sorun yok." demişsin, takımın hedefi 4. olmak ise, evet sorun yok. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

------

ben skoru bildim

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hocanın 30. dakikada Atiba'yı oyundan almamak dışında fazla hatası yok zaten.

"Sorun yok." demişsin, takımın hedefi 4. olmak ise, evet sorun yok. :D

Hasic konusunda ben en azından biraz almalı diyorum. Montero Welingtondan daha fazla oynamalı. Atibanın alternatifi yok. Sorun yok demenin sebebi oyun çok kötü değildi. Larin o golü atsa şu an bambaşka bitebilirdi. Yoksa takımın fiziksel durumunun ben de farkındayım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hasic konusunda ben en azından biraz almalı diyorum. Montero Welingtondan daha fazla oynamalı. Atibanın alternatifi yok. Sorun yok demenin sebebi oyun çok kötü değildi. Larin o golü atsa şu an bambaşka bitebilirdi. Yoksa takımın fiziksel durumunun ben de farkındayım.
Hasic oynamaya, süre almaya başlarsa ilk 5'in dışına çıkarız. Daha da ağır konuşurum ama neyse.

• İlginç

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Öncelikle Antalyaspor'u ve Ersun Hocayı tebrik ediyorum. Transfer yasağı olmasına rağmen son 7 maçtır kaybetmeyen bir Antalyaspor var. :)

Beşiktaş'a gelince puan kaybı çok iyi oldu. Başarılarının devamını diliyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Sergen hakkını aramak ve iticilik arasındaki o ince çizgiyi geçeli çok oldu. Boş boş ağlıyor kaç haftadır. Maç içerisindeki yaptığı boş itirazları demiyorum bile. Sene sonuna kadar böyle ağlamaya devam.