Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20220227_105416.jpg

Annenin Sırrıdır Çocuk'tan ilk kare!

Yapımcılığını NTC Medya ve Medyapım'ın, yönetmenliğini Müge Uğurlar'ın üstlendiği, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker'in paylaştığı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Selin Yeninci ve İrem Helvacıoğlu'nun, üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişiyle yüzleşen iki anne adayını canlandıracağı dizinin kadrosunda; Demet Gül, Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Selim Erdoğan, Mine Kılıç ve Birgül Ulusoy gibi isimler yer alıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk, yakında TV8'de!

• Harika
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Bakalım Perşembe mi yoksa Cuma mı olacak..

Mart ayı ratingleri bu dizinin gününü belirleyecektir.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Yok, ondan değil. Ama Survivor için dizi harcayan bir kanaldan bahsediyoruz. Fazla bir beklenti olmasın yani. :A tv8 genel olarak diziden çok yarışma kanalı bence.
Türkiyenin eğlence kanalı konspeti ile devam ediyor...

Harcamak demeyi doğru bulmuyorum ama diziyi izlemediğim için tartışmak istemem.

Son dönemde 3 oranlarına indi yerine koyduğu Survivor Haber Programı arkasına ikinci geldi.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061

Son dönemde 3 oranlarına indi yerine koyduğu Survivor Haber Programı arkasına ikinci geldi.

Yani tabi ki şöyle diyeyim, ben Acun olsam aynısını yapardım. Sonuçta bu işler para için yapılıyor. Yarışma açısından sıkıntı yok.

Benim demek istediğim dizi yapımcıları, diziler ve oyuncuları, ve tabi ki izleyiciler bunu bilerek izlemeli diziyi, kanalın öncülüğü dizi değil yani.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Yani tabi ki şöyle diyeyim, ben Acun olsam aynısını yapardım. Sonuçta bu işler para için yapılıyor. Yarışma açısından sıkıntı yok.

Benim demek istediğim dizi yapımcıları, diziler ve oyuncuları, ve tabi ki izleyiciler bunu bilerek izlemeli diziyi, kanalın öncülüğü dizi değil yani.
İşte 1 tane kendini idare ettirecek bir dizi buluyor :X:X:X Ama tercihim Süslü Korkuluk olurdu onu nasıl kaçırdı acaba.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060

Eğlence kanalı mı pardon? :A Para avcısı kanalı. :A

Haftanın 7 günü tek program yayınlayıp, koskoca bir seneyi sadece iki programla geçirmek pekte eğlence kanalı konseptine uymuyor, çeşitlilik 0. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Yan kadro çok iyiymiş ama Makbule Kosif'le olmaz. :A Tutmaması için dua etmeye gerek yok nasılsa kendi kendini dinamitlemiş bile. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bakalım Perşembe mi yoksa Cuma mı olacak..

Mart ayı ratingleri bu dizinin gününü belirleyecektir.
Daha çok kadın izleyiciye hitap eden bir iş olduğundan ve perşembe günü BZÇ ile Camdaki Kız olduğundan cuma günü yayınlanmalı abi bence. :A 6 dizi olmasına rağmen cuma gününün favori dizisi diyebileceğimiz bir yapım yok hem. İyi tanıtımlar ile de günü kurtaracağını düşünüyorum. :A

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Kadro çok iyi ama Mukbuş ile ve İrem Helvacıoğlu'nun uğursuzluğu ile olmaz :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ferda, Hacer'i NTC'ye postalamış şimdi de. :A Kendisi ve Birgül Ulusoy adına üzüldüm. Aynı şekilde İrem hariç tüm başrollere de yazık olacak. :( Bu arada umarım cuma olur da yine NGM dizisi karşısında ezilir, ha gerçi Kaderimin Oyunu'yla Kardeşlerim arasında dağlar kadar fark var ama. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İrem Helvacıoğlu'nun Engin Öztürk ile partner olmasını beklerken Olgun Toker ile partner olması şoku. :eek: Engin'in İrem'e bakışından anladığım kadarıyla bir şekilde yolları kesişecek ama hikayeleri nasıl merak ediyorum.

Demet Gül, Birgül Ulusoy ve Sacide Taşaner çok iyi isimler. İlk tanıtımı, ardından yayın gününü merakla bekliyorum. :bhr: