''Analı Oğullu'' Resmen Kanal D'ye Transfer Oldu!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bakalım yeni kanalında nasıl reytingler alacak. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nerden biliyorsun başarısız olacağını? Gülgür Güldür Show'da Show Tv'ye gelen kadar birçok kanalda dolaştı (başka isimle) Show Tv'de yeni yeni yüksek reytingler almaya başladı biraz sabır.:)

Umrumda değil dediğin adam Hükümet Kadın ve Ay Lav Yu filmleriyle kendisini ispatlamış birisi.:)

Sermiyan'ı takmıyorum dedim takmamamın sebebi şuan ki durum Kanal D'nin yaptığı yani başarısı değil. Benim için asıl olan şuan Kanal D'nin yaptığı saçmalık deyelim yoksa Sermiyan'la bir alıp veremediğim yok.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sermiyan'ı takmıyorum dedim takmamamın sebebi şuan ki durum Kanal D'nin yaptığı yani başarısı değil. Benim için asıl olan şuan Kanal D'nin yaptığı saçmalık deyelim yoksa Sermiyan'la bir alıp veremediğim yok.
Alabora yarışması doğru bumu yanlış?:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Alabora yarışması doğru bumu yanlış?:)

Ben bu yanlışından bahsediyorum yani konu bu en azından Alabora'nın yüzüne bile bakmadım konusuna bile girmedim zaten.:D

Kanal D ilk 30'a zor giren bir diziyi tekrar farklılaştırarak başlatmamalıydı. Neyse demek istediğim buydu.:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben bu yanlışından bahsediyorum yani konu bu en azından Alabora'nın yüzüne bile bakmadım konusuna bile girmedim zaten.:D

Kanal D ilk 30'a zor giren bir diziyi tekrar farklılaştırarak başlatmamalıydı. Neyse demek istediğim buydu.:D
Dizi tutarsa görüşcez seninle. Burdasın dimi?:)