Almanya - İtalya | Euro 2016 Çeyrek Final 3. Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Almanya'nın eleneceğini anlayınca İtalyan olmuşuz hemen yemezler. @sürgünüm :A
Almanya'nın daha güçlü takım olduğunu ve maçı kazanacağını düşünüyorum. Yalnız Mario Gomez'i ilk 11'de görünce (Ben Müller ve Götze ile oynar diye düşünüyordum) Beşiktaş adına korkmaya başladım. Fiorentina, Mario'yu bugün kampa davet etti ve oyuncuyu iyi bir bonservis bedeliyle başka bir takıma satma derdinde.

Eğer Gomez giderse Beşiktaş ligde yine üçüncülüğe oynar. Korkmam doğal değil mi yani?

Almanya maçı için son olarak beklentim, Gomez kötü oynasın ve goller kaçırsın. Almanya golleri başka oyuncularla bulup yarı finale yükselsin. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Almanya'nın daha güçlü takım olduğunu ve maçı kazanacağını düşünüyorum. Yalnız Mario Gomez'i ilk 11'de görünce (Ben Müller ve Götze ile oynar diye düşünüyordum) Beşiktaş adına korkmaya başladım. Fiorentina, Mario'yu bugün kampa davet etti ve oyuncuyu iyi bir bonservis bedeliyle başka bir takıma satma derdinde.

Eğer Gomez giderse Beşiktaş ligde yine üçüncülüğe oynar. Korkmam doğal değil mi yani?

Almanya maçı için son olarak beklentim, Gomez kötü oynasın ve goller kaçırsın. Almanya golleri başka oyuncularla bulup yarı finale yükselsin. :)
Gomez'den ümidi kesin bence şimdiden size dönmesi çok zor gözüküyor.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gomez'den ümidi kesin bence şimdiden size dönmesi çok zor gözüküyor.
Hala ümit var. Şimdiye kadar turnuvada büyük takımlara transfer olacak kadar futbol oynamadı. Yalnız bu maç kritik, her takım İtalya'ya gol atan forveti takımında görmek ister. Zaten bizim gitarcı Bliç çoktan Fiorentina'dan istemiş oyuncuyu. Gomez tabii West Ham gibi orta sıradaki takıma gitmek istemez. Bir de en başından beri terör korkusu var. Sezon başında bonservisiyle alacaktık aslında da, babası terör korkusundan dolayı kiralık gelmesine izin vermiş. Anlayacağın problem üstüne problem.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Hala ümit var. Şimdiye kadar turnuvada büyük takımlara transfer olacak kadar futbol oynamadı. Yalnız bu maç kritik, her takım İtalya'ya gol atan forveti takımında görmek ister. Zaten bizim gitarcı Bliç çoktan Fiorentina'dan istemiş oyuncuyu. Gomez tabii West Ham gibi orta sıradaki takıma gitmek istemez. Bir de en başından beri terör korkusu var. Sezon başında bonservisiyle alacaktık aslında da, babası terör korkusundan dolayı kiralık gelmesine izin vermiş. Anlayacağın problem üstüne problem.
Valla anlayışla karşılamak lazım. Terör çok ciddi sorun huzursuz olduğu bir ülkede kimse yaşamak istemez. West Ham fena takım değil iyi işler yaptılar Premier League'de bence tercih edebilir Gomez West Ham'ı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla anlayışla karşılamak lazım. Terör çok ciddi sorun huzursuz olduğu bir ülkede kimse yaşamak istemez. West Ham fena takım değil iyi işler yaptılar Premier League'de bence tercih edebilir Gomez West Ham'ı.
Wolsburg'un teklifini kabul etmedi West Ham'a neden gitsin? Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gitmek istiyor. Beşiktaş'a da şartı: Şampiyonlar Ligi seviyesinde takviye yaparsanız kalırım demişti. Bizim Fiko da o çap yok tabi, 1 senedir sakat Fabri'yi aldı benim hiç umudum yok.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
iki takımada sempatim ve saygım var italya nın kazanmasını daha çok istiyorum

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Wolsburg'un teklifini kabul etmedi West Ham'a neden gitsin? Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gitmek istiyor. Beşiktaş'a da şartı: Şampiyonlar Ligi seviyesinde takviye yaparsanız kalırım demişti. Bizim Fiko da o çap yok tabi, 1 senedir sakat Fabri'yi aldı benim hiç umudum yok.
Premier League'de oynamayı düşünmesinde hiçbir sakınca yok bence. Gomez için iyi bir macera olur. Kim istemez ki Premier League'de oynamak. Gerçi Avrupa Birliği olayı olumsuz etkileyebilir bu tarz transferleri.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İspanya karşısında pas yapan İtalya maç başlar başlamaz topu Almanya'ya verdi. Herkes yerini bilecek. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Tarafımız belli :A
image.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunlar kolay kolay üstünlük sağlayamazlar birbirlerine ya :)

@sürgünüm Almanyadan da Khedira çıktı şimdi nasıl olur durum :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
İtalya'nın oynadığı futboldan zevk alan var mı ya ? Buraları hak etmiyor kesinlikle. Adamlar göz zevkine tepki olarak doğmuş. :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,770
Puanı
460
Şu an bir çıkmazın içerisindeyim. Gönlüm Almanya'nın kazanmasından yana fakat böyle olunca da Mario Gomez bizden git gide uzaklaşıyor. İtalya'ya 1 gol attığını düşünelim buraya yazıyorum artık Beşiktaş'ta kalması imkansız hale gelecek. İtalya kazanırsa da @HeisenBerg ve @Tolstoyevski sevinip Belçika maçının intikamını almak isteyecekler. :A Böyle bir durum da var.

Şimdi ben kimi desteklemeliyim? :) @EFE UYSAL @DarkLeqenD @-potterhead- @ABAY_06
Bugün İtalyacıyız :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Kötü başladı İtalya ama toparlanacağız.

İtalya'nın oynadığı futboldan zevk alan var mı ya ? Buraları hak etmiyor kesinlikle. Adamlar göz zevkine tepki olarak doğmuş. :A
Bugün kötü başladılar, hızlı hücumlarını izlemek çok büyük zevk de şu ana kadar yapamadılar.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Kötü başladı İtalya ama toparlanacağız.

Bugün kötü başladılar, hızlı hücumlarını izlemek çok büyük zevk de şu ana kadar yapamadılar.
Yav kendi kale önünde 70-80 dakika yatıp iki tane kontratağa çıkmak size nasıl bir zevk veriyor bunu merak ediyorum :A Hadi kendi milli takımınız olsa tamam, önemli olan kazanmak diyip sineye çekersin ama bu nedir yani :A