Aleyna Kalaycıoğlu ‘Survivor All Star 2024’ Kadrosunda!

Yarıṣmaya renk gelmiṣ :A
asıl kraliçeyide unutmayalım :A @xemrexxx @MasacRE
IMG_7712.png

Şimdi esas konuya gelelim aleyna yarışmaya gelmeden silikon ve dolguları çıkarır mı, çıkarmazsa yarışmada yer çekimine nasıl karşı koyar?

Cevapları alalım @Yakamoz-Asi @serhatt @Sherlock @12.Adam :A :A
------

İçine @serhatt mı kaçtı :A ne oluyor sana :A @xemrexxx
Şimdi diğer kadınları savunur, ama nagi queenle yan yana gelse yatakta @serhatt konumuna düşebilir @MasacRE sıvacısı ondan laf ediyor bence :A

Asıl bu kadını beğensem kendimden şüphe ederdim :A Bir de arayıp tarayıp biraz güzel görünen bir fotosunu bulmuşsun ama gerçek halinin ne olduğunu biliyoruz neyse ki :A
Yoo ilk tıklamada ilk görsel bu ve onu aldım :A
Sizin ayılıp bayıldığınız güzellerden 10’da 8i estetik güzeli :A
IMG_7713.jpeg

Şimdi esas konuya gelelim aleyna yarışmaya gelmeden silikon ve dolguları çıkarır mı, çıkarmazsa yarışmada yer çekimine nasıl karşı koyar?

------

Şimdi diğer kadınları savunur, ama nagi queenle yan yana gelse yatakta @serhatt konumuna düşebilir @MasacRE sıvacısı ondan laf ediyor bence :A
Silikonlu, silikonsuz her türlü kapımız açık kendisine :A

Nagi ile yatakta yan yana gelsem o yataktan kalkar arkama bile bakmadan kaçarım :A

Asıl bu kadını beğensem kendimden şüphe ederdim :A Bir de arayıp tarayıp biraz güzel görünen bir fotosunu bulmuşsun ama gerçek halinin ne olduğunu biliyoruz neyse ki :A
Katıldığı ilk sezon trans sanmıştım o kadar erkek gibi duruyordu @Dosi nin yorumu beni kalbimden vurdu acilen göz doktoruna gitmeli :A

Yoo ilk tıklamada ilk görsel bu ve onu aldım :A
Sizin ayılıp bayıldığınız güzellerden 10’da 8i estetik güzeli :A
Açıklamaya fotoyu koyan arayıp taramıştır o zaman :A Nagihan da estetikli ama estetik de kurtaramıyor kendisini :A
------

Kendi hayallerini atıp durma buraya :A

Katıldığı ilk sezon trans sanmıştım o kadar erkek gibi duruyordu @Dosi nin yorumu beni kalbimden vurdu acilen göz doktoruna gitmeli :A
Lafı ters anladığınız içindir. Ben burda güzellik kıyaslaması yapmıyorum. @Yakamoz-Asi hep erkek yarışmacı açıklandı dedi ve sonrasında sadece Aleyna açıklandı sandı, bende ilk açıklanan kadın yarışmacı ve performans olarak hepsinden üstün olan Nagi kraliçesini hatırlattım :A

İçine @serhatt mı kaçtı :A ne oluyor sana :A @xemrexxx
Doğru yolu bulduysa demek ki. :A
------

------

Sen düş de kafan kırılsın inş. :A

Lafı ters anladığınız içindir. Ben burda güzellik kıyaslaması yapmıyorum. @Yakamoz-Asi hep erkek yarışmacı açıklandı dedi ve sonrasında sadece Aleyna açıklandı sandı, bende ilk açıklanan kadın yarışmacı ve performans olarak hepsinden üstün olan Nagi kraliçesini hatırlattım :A
Konusunu bile açmamışsınız kraliçenizin. @Yakamoz-Asi nereden bilsin, sanki bizim gibi takip mi ediyor yarışmayı :A Ha aslında görmediği daha iyi olmuştu o da ayrı mesele tabii ama zorla gözüne soktun adamın maalesef :A @baron

Konusunu bile açmamışsınız kraliçenizin. @Yakamoz-Asi nereden bilsin, sanki bizim gibi takip mi ediyor yarışmayı :A Ha aslında görmediği daha iyi olmuştu o da ayrı mesele tabii ama zorla gözüne soktun adamın maalesef :A @baron

Valla yorum dahi yazamadım gördükten sonra. Resmen tüm yarıṣma gözümde yerin dibine girdi. Ama eyvallah @Dosi Nagihan'ın olduğunu unutmuṣtum. Tek Aleyna değil demek. :D

Kendisinin konusu yaz öncesi açıldığı için yeniden açılması forum kurallarına uygun değil çünkü :A patladın @Yakamoz-Asi
------

Sayende bir saçma huyumdan daha kurtuldum. :Z
Şışşşşt ben şifreli konuşmuştum. İfşa etmene gerek yok :A