'Alev Alev'in Yayın Tarihi Netleşti! | Show TV

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Sezon ortasında final yapacak gibi duruyor Mucize Doktor. Keşke pandemi olmasaydı da Haziran ayında zirvede bitirselerdi.

Demet Evgar'a rağmen izleyeceğim Alev Alev'i, umarım iyi hikayesi vardır ve diğer işlerden izleyici çeker. Herkes tutacak gözüyle bakıyor, tutmazsa büyük sürpriz olur. :A
Kadın gibi istikrar göstereceğini düşündüler ama elma ile armudu ayırt edemeyince bu duruma düştüler. Allah kurtarsın. :A

Demet Evgar'a rağmen izleyeceğim derken? Espri mi yaptın? :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadın gibi istikrar göstereceğini düşündüler ama elma ile armudu ayırt edemeyince bu duruma düştüler. Allah kurtarsın. :A

Demet Evgar'a rağmen izleyeceğim derken? Espri mi yaptın? :A
Yoo, espri yapmadım. :A Ben bu diziyi Berker ve Dilan Çiçek için izleyeceğim. :bhr: Demet'e de katlanacağım mecburiyetten.

• Olmamış
Reactions: Aserat and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yoo, espri yapmadım. :A Ben bu diziyi Berker ve Dilan Çiçek için izleyeceğim. :bhr: Demet'e de katlanacağım mecburiyetten.
Dilan için izleyip Demet'e katlanmak zorunda kalacaksın demek? :A Bak doğru okumama rağmen ters düşündüm, senin dediğin ihtimal kafamda sıfır çünkü. :A

Bence sen reset çek en iyisi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dilan için izleyip Demet'e katlanmak zorunda kalacaksın demek? :A Bak doğru okumama rağmen ters düşündüm, senin dediğin ihtimal kafamda sıfır çünkü. :A

Bence sen reset çek en iyisi. :A
Evet, Demet'e katlanacağım.... :A

Dilan Çiçek Deniz > Demet Evgar tartışmaya kapalı bir konudur benim için. :F

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Mucize Doktor'u yiyip bitireceği günleri merakla bekliyorum. Çukur gibi uzun ömürlü olur inşallah. :Z
Mucize Doktor'un miladı çoktan doldu, 2 haneli reytingleri geçtim zirveyi bile alamıyor artık. Alev Alev de helvasını kavurursa tadından yenmez hani. :A
Hayatım şu boş beklentilerin beni benden alıyor her seferinde. :A
Sezon ortasında final yapacak gibi duruyor Mucize Doktor. Keşke pandemi olmasaydı da Haziran ayında zirvede bitirselerdi.

Demet Evgar'a rağmen izleyeceğim Alev Alev'i, umarım iyi hikayesi vardır ve diğer işlerden izleyici çeker. Herkes tutacak gözüyle bakıyor, tutmazsa büyük sürpriz olur. :A
Düşmüş haliyle bile FOX'un en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor ve yurt dışı satışları da oldukça yüksek yani (etkilense bile) sezon ortasında bitmesi mümkün değil. Belki de bu dizi beklenen etkiyi yaratmayacak hemen felaket senaryosu yazmaya gerek yok. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Düşmüş haliyle bile FOX'un en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor ve yurt dışı satışları da oldukça yüksek yani (etkilense bile) sezon ortasında bitmesi mümkün değil. Belki de bu dizi beklenen etkiyi yaratmayacak hemen felaket senaryosu yazmaya gerek yok. :)
Bu dizi beklenen etkiyi yaratmasa bile Mucize Doktor'u senaryosu bitirir. Geçen sezon "farkındalık" dizisi ile izlenen dizi bu sezon aşka çevrildi. İlk sezon ile bu sezon arasında dağlar kadar fark var. :)

Gerçekleri söylemek felaket senaryosu yazmak ise evet felaket senaryosu yazıyorum. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Bu dizi beklenen etkiyi yaratmasa bile Mucize Doktor'u senaryosu bitirir. Geçen sezon "farkındalık" dizisi ile izlenen dizi bu sezon aşka çevrildi. İlk sezon ile bu sezon arasında dağlar kadar fark var. :)

Gerçekleri söylemek felaket senaryosu yazmak ise evet felaket senaryosu yazıyorum. :)
Sen Alev Alev MD'den izleyici çalarsa uzun zamandır izlediğin dizinin düşüşüyle sevinçten havalara uçacak kadar gitgelli olabilirsin ama aşk bu dizide başından beri olan bir şey. Çünkü biz bir doktorun hem profesyonel hem de özel hayatını izliyoruz. Vakalar sezon başında biraz geri planda gibiydi ama son bölümlerde yeniden öne çıkmaya başladı. Kısacası sanki diziye ihanet edecek kadar rezalet bir senaryosu varmış gibi konuşulmasa mı. :)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dilan Çiçek Deniz > Demet Evgar tartışmaya kapalı bir konudur benim için. :F
Yani Dilan Çiçek Deniz'e sorsak, o bile Demet Evgar'ın kendisinden çok çok daha iyi bir oyuncu olduğunu kabul eder. :A İnatla hala nasıl böyle bir önerme sunabiliyorsun aklım almıyor. :A
Ben görmekten yoruldum ama arkadaş cringe şelalesinden yudum almaya doyamadı malum butonu koyalım lütfen. :A @Sherlock
Funny (8).jpeg

Köküne kadar basılmayı hak ediyor bir kez daha. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen Alev Alev MD'den izleyici çalarsa uzun zamandır izlediğin dizinin düşüşüyle sevinçten havalara uçacak kadar gitgelli olabilirsin ama aşk bu dizide başından beri olan bir şey. Çünkü biz bir doktorun hem profesyonel hem de özel hayatını izliyoruz. Vakalar sezon başında biraz geri planda gibiydi ama son bölümlerde yeniden öne çıkmaya başladı. Kısacası sanki diziye ihanet edecek kadar rezalet bir senaryosu varmış gibi konuşulmasa mı. :)
Mucize Doktor düşünce elbette mutluluktan havalara uçacak değilim. Severek, beğenerek izlediğim ve takip ettiğim bir dizi. Ama senaristlerinin aklının başına gelmesi için düşmesi gerekiyor. İlk sezon tamamen "farkındalık" dizisi olarak öne çıkan dizi bu sezon "kardeşine abilik yapmaya çalışan ve katil damgası yiyen doktor" üzerinden ilerliyor ve bu da izleyiciyi sıkıyor bence.

Perşembe gününe iyi bir alternatif gelse ve Mucize Doktor'da ki gereksiz hikayeler çıkarılmazsa elbette yeni diziyi izlerim.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

Öğretmen başlamadan da aynı şeyi söyledin ama iki haftası bitmeden final haberi geldi. :A