'Alev Alev'in Yayın Tarihi Netleşti! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EkNRlZ6XkAIsJQA

Show TV'nin yeni dizisi 'Alev Alev'in yayın tarihi netleşti!

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Berkay Ateş, Zuhal Olcay Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi isimler yer alıyor.

Ay Yapım'ın ülkemize 'The Bonfire of Destiny' adlı yabancı diziden uyarladığı dizi; kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesini konu alıyor.

'Alev Alev' ilk bölümüyle 5 Kasım Perşembe 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu'nu engellendiği için ilk bölümüne bakmayı düşünüyorum. Ama izlemem büyük olasılıkla

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de çünkü biliyorlar ki onun tekrarı verilmezse yok olacak ama Alev Alev geç başlasa hiç bir kaybı olmaz. :A
Aynen. Ramo ve Zemheri de aynı hafta başlamıştı ama kanal Ramo'ya daha çok tekrar vermişti diye hatırlıyorum.

Ama yarın Şeref Sözü'nü koymamış, film koymuş. (b) İlginç...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orada da izlenmeyen Zemheri oldu ama. :A

Bence sebep farklı o zaman.
Aynen, Zemheri oldu izlenmeyen. :A Zemheri başka bir kanalda olsa 3 4 bölümde giderdi, ama Show Ay Yapım hatrına Çarpışma gibi zar zor devam ettiirdi.

Aynen, farklı bir sebep olabilir belki stoklu gitmek istemiştirler. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine 4 falan alıyordu sezon sonuna kadar giderdi ama öğretmen yüksek reytinglerle başlayınca dizi 1 almıştı ab de
Öğretmen ile birlikte 2 hafta yayınlandı, sonra da final yaptı. Bence kesinleşmiş bir şeydi, Öğretmen'in gelişi ile alakası yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Mucize Doktor'u yiyip bitireceği günleri merakla bekliyorum. Çukur gibi uzun ömürlü olur inşallah. :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mucize Doktor'un miladı çoktan doldu, 2 haneli reytingleri geçtim zirveyi bile alamıyor artık. Alev Alev de helvasını kavurursa tadından yenmez. :A
Sezon ortasında final yapacak gibi duruyor Mucize Doktor. Keşke pandemi olmasaydı da Haziran ayında zirvede bitirselerdi.

Demet Evgar'a rağmen izleyeceğim Alev Alev'i, umarım iyi hikayesi vardır ve diğer işlerden izleyici çeker. Herkes tutacak gözüyle bakıyor, tutmazsa büyük sürpriz olur. :A

• İlginç
Reactions: 12.Adam and kerem