FF Alıntıya Cevap Vermemek

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya bu aralar yoğunum anca geceleri biraz rahat takılabiliyorum forumda. Kaç saattir Latince terimlerle boğuşuyorum. :A Hem etiketlere ve alıntılara da toplu bakmaya çalışıyorum sadece seni es geçmemişimdir. Biraz gecikmeli dönüyorum yani. :D

Kara listenden çıkmama yeterli oldu mu bu bahaneler. :A
hayır çünkü toplu bakmalarında es geçmeye devam ediyorsun :A geçen haftakileri boşverdim ama bu hafta bile aynı ayardasın :A bu konudaki 10. mesaj ve başka bir konudanda sana bildirim yollamıştım :A
neyseki Sabriye'ye bakmışsın ama 50-50 olarak listede kalmaya devamsın :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
hayır çünkü toplu bakmalarında es geçmeye devam ediyorsun :A geçen haftakileri boşverdim ama bu hafta bile aynı ayardasın :A bu konudaki 10 mesaj ve başka bir konudanda sana bildirim yollamıştım :A
neyseki Sabriye'ye bakmışsın ama 50-50 olarak listede kalmaya devamsın :A
10 mesaj derken 10. mesaj demek istedin sanırım bi bakayım o zaman. Başka hangi konu var üyeleri toplu etiketlediklerin sayılıyor mu? ?:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Sen @turkuazz @MEnes yıldızlarla aydınlık listemin en üst sırasındasınız :bhr: (kara liste karşıtı ak liste diyecektimde @Sherlock ve @DarkLegenD bir ara o söylemi siyasete bağladı diye aydınlık liste diyeyim dedim :A)
@Doğu bey ortalarda. Ne kara listemde nede aydınlık listemde :A

@kerem de kara listemdekiydi bak, onuda yazmamışım ama belirtmediğim en az 3 kişi daha var ama birisi varki baya insan gıcık kapıyor fakat tek bana değil, başkalarınada öyle :F Mecbur olmadıkça o kişiyi alıntılayıp etiket yapmıyorum :A Hani tamam illa cevap vermek zorunda değil insan ama bir ifade bile yeterli @Forumdash ın yapıyorum dediği gibi :A başka türlüsü kaale alınmama hissi doğuruyor ve heleki bu durum çok fazla üst üste olan birşeyse gıcık kapma duygusu azıcık oluşuyor :A
Aşk olsun mesajlarına ışık hızında cevap veremesem de illa ki cevap veriyorumdur be hain. :A Bende seni kara listeye alıyorum o zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aşk olsun mesajlarına ışık hızında cevap veremesem de illa ki cevap veriyorumdur be hain. :A Bende seni kara listeye alıyorum o zaman. :A
Yok artık :eek: Kaplumbağa hızında bile cevap gelmiyor :A bak abartmıyorum. 10 bildirim yolluyorsam can çatlasa 2 tanesine tepkin var. Diss Savaşları ile ilgili kaç mesajıma etiketledim seni 2 haftadır biliyormusun :T Her biri farklı konularda ama bizle bağlantılıydı.
Bu konudaki etiketlere döndü herkes, kendini savunmak için :A Demekki sizleri suçlamak gerekiyormuş :A
Bu kara liste bildirimlere tepki vermeme kara listesi. Sen beni o kara listeye alamazsın çünkü es geçtiğim bildirimin yok :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yok artık :eek: Kaplumbağa hızında bile cevap gelmiyor :A bak abartmıyorum. 10 bildirim yolluyorsam can çatlasa 2 tanesine tepkin var. Diss Savaşları ile ilgili kaç mesajıma etiketledim seni 2 haftadır biliyormusun :T Her biri farklı konularda ama bizle bağlantılıydı.
Bu konudaki etiketlere döndü herkes, kendini savunmak için :A Demekki sizleri suçlamak gerekiyormuş :A
Bu kara liste bildirimlere tepki vermeme kara listesi. Sen beni o kara listeye alamazsın çünkü es geçtiğim bildirimin yok :Z
Diss Savaşları zamanı ben evi taşımıştım. Tadilat olsun, eşyaları taşıma olsun çok zorlu zamanlardı benim için, birde o zaman internet sıkıntım vardı. O yüzden o zaman etiketine cevap verememiştim. :A

Onun dışında daha önce forumda daha önce konuştuğum insanlardan 2 kişi hariç herkesin bildirimine cevap vermeye çalışırım da bu aralar forum sıkıcı geliyor nedense, mezarlık havası sardı yine buraları. Umarım bir an önce düzelir. :Z

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Diss Savaşları zamanı ben evi taşımıştım. Tadilat olsun, eşyaları taşıma olsun çok zorlu zamanlardı benim için, birde o zaman internet sıkıntım vardı. O yüzden o zaman etiketine cevap verememiştim. :A

Onun dışında daha önce forumda daha önce konuştuğum insanlardan 2 kişi hariç herkesin bildirimine cevap vermeye çalışırım da bu aralar forum sıkıcı geliyor nedense, mezarlık havası sardı yine buraları. Umarım bir an önce düzelir. :Z
Yok be ben geçen haftadan söz ediyorum. Bahanelerin geçersiz beyefendi :A Daha bu sabahki etiketimi bile es geçtin :F bildirim paneline girde Dosi'nin bildirimine bak anlarsın :A
Aa geçen hafta diğer üyelerin toplamı kadar konu açtım. Ozaman bile mezarlık havası dediysen bu hafta ne dersin bilmem :A bu hafta telefonumu dinlendiriyorum :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yok be ben geçen haftadan söz ediyorum. Bahanelerin geçersiz beyefendi :A Daha bu sabahki etiketimi bile es geçtin :F bildirim paneline girde Dosi'nin bildirimine bak anlarsın :A
Aa geçen hafta diğer üyelerin toplamı kadar konu açtım. Ozaman bile mezarlık havası dediysen bu hafta ne dersin bilmem :A bu hafta telefonumu dinlendiriyorum :A
Geçen hafta mı? O zaman enler listesinde 11 mesajla sonuncu olmuştum. O mesajları da reyting konularına yorum olarak atmışımdır. :A Bi inceleyeceğim listeyi, ama yinede bi' bahane buluyorum işte. :A

Konu açmada sıkıntı yok bence, her komuda sadece 3-5 yorum var. Çoklu sayfalı konularda bile genelde 2-3 kişinin diyalogları var. :A Yani herkes bıkkın biraz, bende dahil. Bu arada Güncel Haberlerde konu açarsan daha çok ilgi görürsün, bu aralar müziğe yöneldin sanırım. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen hafta mı? O zaman enler listesinde 11 mesajla sonuncu olmuştum. O mesajları da reyting konularına yorum olarak atmışımdır. :A Bi inceleyeceğim listeyi, ama yinede bi' bahane buluyorum işte. :A

Konu açmada sıkıntı yok bence, her komuda sadece 3-5 yorum var. Çoklu sayfalı konularda bile genelde 2-3 kişinin diyalogları var. :A Yani herkes bıkkın biraz, bende dahil. Bu arada Güncel Haberlerde konu açarsan daha çok ilgi görürsün, bu aralar müziğe yöneldin sanırım. :A
Yok ben 4 ay konu açmayı bırakınca (aktifde değildim) herkes bi salmıştı müzik kısmını. @dreamy klip konularını aç dedi, bende birikenleri ve her telden tanınan kişilerin konularını açtım :A Ben Oscar etkinliğindeki filmlerle meşguldum. 3 haftada 36 film izleyip telefonumu bozdum :F şimdi bugünlerde telefonuma iyi davranma açısından yine kabuğa çekildim :A Geçen sene ağırlığım teknoloji bölümündeydi. Birazda başkaları aktifleştirsin. Telefonumu çok yordum :A
Belki bir süre sonra yine konu bombasına başlarım :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: kerem and dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çoğu zaman sinir bozucu bir durumdur. İlla cevap vermek şart değildir, bir tepki bırakmak bile yeterlidir (kaale alındığı hissi verilir).

Yazılan mesajların okunduğunu bile bile ve başka alanlarda cevaplar görüldüğünde karşı tarafın kırılmasına sebep olunur.

Son zamanlarda çok fazla bildirim ile boğuştuğumda, gözden kaçanlar oluyor ama en geç 1 gün içinde geri dönüş yapmaya çalışıyorum. Daha öncede konuda yazmıştım, profil ve özel mesajlar herzaman öncelik verdiğim alanlardır.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çoğu zaman sinir bozucu bir durumdur. İlla cevap vermek şart değildir, bir tepki bırakmak bile yeterlidir (kaale alındığı hissi verilir).

Yazılan mesajların okunduğunu bile bile ve başka alanlarda cevaplar görüldüğünde karşı tarafın kırılmasına sebep olunur.

Son zamanlarda çok fazla bildirim ile boğuştuğumda, gözden kaçanlar oluyor ama en geç 1 gün içinde geri dönüş yapmaya çalışıyorum. Daha öncede konuda yazmıştım, profil ve özel mesajlar herzaman öncelik verdiğim alanlardır.
İmzamı atıyorum, ki zaten konuyu da ben açmışım bi zahmet atayım. :A

İlla ki meşgul olunabilir, illa ki gözden kaçabilir ve zaten her alıntıya alıntı ile cevap verilmez; tepki bırakmak da bir cevaptır ve dünyanın en kolay işi. Tek dokunuş hepsi bu, fakat insan ilişkilerindeki internet kültüründeki önemi çok fazla. O yüzden benim de gözümden kaçtığı oluyor ama elimden geldiğince en azından ilk başta hemen tepki bırakmaya çalışıyorum çünkü bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkalarına yapmayı sevmem, istemem...

• Beğendim
Reactions: Dosi and Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok gıcık olduğum bir şey her alıntıya cevap verilmeyebilir ama tepki mutlaka bırakılmalı bilmiyorum benim yapmadığım oldu mu?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İmzamı atıyorum, ki zaten konuyu da ben açmışım bi zahmet atayım. :A

İlla ki meşgul olunabilir, illa ki gözden kaçabilir ve zaten her alıntıya alıntı ile cevap verilmez; tepki bırakmak da bir cevaptır ve dünyanın en kolay işi. Tek dokunuş hepsi bu, fakat insan ilişkilerindeki internet kültüründeki önemi çok fazla. O yüzden benim de gözümden kaçtığı oluyor ama elimden geldiğince en azından ilk başta hemen tepki bırakmaya çalışıyorum çünkü bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkalarına yapmayı sevmem, istemem...
Üsteki mesajıma tepki bıraktığında hemen özeldeki son mesajına tepki bıraktım :F (zaten bırakırdımda 5 dakika geciktik :A )

Bu konuda ne güzel goygoy dönmüş. Yine çeneyi bol çalıştırmışım :A :A
Liste yapmışım zamanında ve @MEnes hâlâ üst sıralarda. Tebrikler :A
Sanada laf atmışım :eek: sen zamanında es geçiyormuşsun galiba ama şuan üst sıraya senide aldım :A her bildirimi şip şak görmektesin :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Üsteki mesajıma tepki bıraktığında hemen özeldeki son mesajına tepki bıraktım :F (zaten bırakırdımda 5 dakika geciktik :A )

Sanada laf atmışım :eek: sen zamanında es geçiyormuşsun galiba ama şuan üst sıraya senide aldım :A her bildirimi şip şak görmektesin :A
Bu konuyu açacak kadar zamanında söylenmişim haliyle dediğimi yap yaptığımı yapma durumu uygun olmazdı şimdi :A Üstelik senden de bir şeyler kaptım zaman içinde bu konularda haliyle eh işte.. :A @12.Adam

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Demek hala üst sıralarda yer alıyorum, gerçekten başarılıymışım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam