slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Ondan korkuyorum bende, eğer öyle olursa Mart sonunu yada final bile göremeyiz.
Fragman çok iyi gözükünce korktum. Finalsiz veda edeceğini sanmıyorum ki bunu yaparlarsa asla Star işi izlemem. Öte yandan bu bölüme birlikte eğer bitmezse mart içinde yayınlanacak 2 bölümü kalıyor. Apar topar bir bölümde final yapacaklarını pek sanmıyorum da beklenir mi beklenir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya. :(

Ne ne. Onun yeni sezonu gelip Akrep final yaparsa çıldırırım valla, bir daha da ömrü hayatım boyunca Star falan izlemem.
Sezon sonuna kadar extrem bir şey olmadığı sürece dün aldığı reytingler ile devam eder Menajerimi Ara, ama Akrep'in gün değişikliğine gitse yükselme potansiyeli var. :(

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Sezon sonuna kadar extrem bir şey olmadığı sürece dün aldığı reytingler ile devam eder Menajerimi Ara, ama Akrep'in gün değişikliğine gitse yükselme potansiyeli var. :(
Kanalın boş günleri bence çok riskli hele çarşamba günü asla imkanı yok. :( Ne diyelim umarım Akrep'i bu reytinglerle bitirmezler. Sonuçta Menajerimi Ara'nın tamam AB'si fena değil ama Total ve ABC'de Akrep daha iyi gidiyor şimdilik.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalın boş günleri bence çok riskli hele çarşamba günü asla imkanı yok. :( Ne diyelim umarım Akrep'i bu reytinglerle bitirmezler. Sonuçta Menajerimi Ara'nın tamam AB'si fena değil ama Total ve ABC'de Akrep daha iyi gidiyor şimdilik.
AB ile de bir yere kadar devam eder, sonrası gelmez. Arada da olsa kaşesi yüksek isimler geliyor diziye. Bence devam etmesi hata, ama bilemem.

Akrep sezon sonuna kadar gitsin, devamı gelmese de olur benim için artık.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
AB ile de bir yere kadar devam eder, sonrası gelmez. Arada da olsa kaşesi yüksek isimler geliyor diziye. Bence devam etmesi hata, ama bilemem.

Akrep sezon sonuna kadar gitsin, devamı gelmese de olur benim için artık.
Aynen yani. Zaten bence bundan kötüsü gelmez ama bu da eğer yeni diziler başlarsa pek yeterli değil.

Aynen valla. Umarım bir de final yapmadan önce aşırı bozar, iğrenç dediğimiz bir hal alır da öyle final yapar. Aynı Bizim Hikaye'nin kısmen son 2 bölümü gibi. :love1:

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen valla. Umarım bir de final yapmadan önce aşırı bozar, iğrenç dediğimiz bir hal alır da öyle final yapar. Aynı Bizim Hikaye'nin kısmen son 2 bölümü gibi. :love1:
Bu kısmı anlamadım ben? :A Akrep niye final yapmadan bozuyor ve iğrenç bir hal alıyor? :eek: Bizim Hikaye'nin son iki bölümü kötü müydü? (b) Kafamda deli deli sorular...

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bu kısmı anlamadım ben? :A Akrep niye final yapmadan bozuyor ve iğrenç bir hal alıyor? :eek: Bizim Hikaye'nin son iki bölümü kötü müydü? (b) Kafamda deli deli sorular...
Çünkü senaryosu cidden çok iyiyken final yaparsa depresyona bile girebilirim. :A

Bu Karabacak ailesi diye saçma sapan şeyler gelmişti. Ondan dizinin son iki bölümünün o kısımları benim için iğrençlikten bile ötedir. :A

• İlginç

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çünkü senaryosu cidden çok iyiyken final yaparsa depresyona bile girebilirim. :A

Bu Karabacak ailesi diye saçma sapan şeyler gelmişti. Ondan dizinin son iki bölümünün o kısımları benim için iğrençlikten bile ötedir. :A
Haa, doğru ve mantıklı... :A

Unutmuşum karakterleri falan ya, tekrardan başlama zamanı gelmişte geçiyor. :A

• Güldürdün