Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,818
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Sinir Bozucu
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,818
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm sonu harikaydı, doğru tanıtım ve tekrar ile izleyici çekilebilir tekrardan. :Z @slhttnmtl izlemen için gaz vermek gibi olmasın ama bölüm cidden bombaydı. :bhr: Spoiler'ı açma. :A
Açma dedim. :mad:
Ölümün bile zarar be Fikret... Önce hisseleri verdin, Perihan'ın başına dert açtın. Öldürme şüphesinden Ferda'yı da göz altına aldırdın...

Senin gibi kardeşte olmaz olsun İpek! Ne demek tekrar o günlere dönemem ya, mutsuz mutsuz yaşamak yerine senin için canını bile verecek olan abinle yaşa. Üstelik dediklerin yüzüne abin şimdi de mafyaya karıştı...

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bölüm sonu harikaydı, doğru tanıtım ve tekrar ile izleyici çekilebilir tekrardan. :Z @slhttnmtl izlemen için gaz vermek gibi olmasın ama bölüm cidden bombaydı. :bhr: Spoiler'ı açma. :A
Açma dedim. :mad:
Ölümün bile zarar be Fikret... Önce hisseleri verdin, Perihan'ın başına dert açtın. Öldürme şüphesinden Ferda'yı da göz altına aldırdın...

Senin gibi kardeşte olmaz olsun İpek! Ne demek tekrar o günlere dönemem ya, mutsuz mutsuz yaşamak yerine senin için canını bile verecek olan abinle yaşa. Üstelik dediklerin yüzüne abin şimdi de mafyaya karıştı...
Bak açma diyorsun neden spoi yaptın. Aşırı merakımdan dolay açacağım valla. :A

Bu arada bölümün de çok iyi olması daha da heyecanlandırıyor beni bak. :Z
------

Spoilerin içindeki buzları açmadım. :A
------

Bu arada hiçbirinizin bi perşembe akşamı forumda olmadığınız zaman deli gibi tweet atmıştım ki tt yapmaya çalışmıştık ama olmadı gibiydi.

Bugün de bunu görünce çok mutlu oldum. :Z @Emre Ozansoy

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,818
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com