Show Aile - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,828
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
su kisim da :

yagmur : ~ benim gecmisim den sana ne ya ,sana ne ! ~

eko : ~ boyle ogrenince daha iyi mi oldu ~ .

begenmedigim kismina detaylica gelirsek ,

eko nun *yaniti . + olarak, kim bilir bu muhabbeti nasil baslatti da yagmur o reaksiyonu verdi. . .

ara parantez ;
ben sahsen *eko nun saf masum gosterilen sevgisi dolayli islenmesini umuyordum,ki,oyle de isleniyordu son bolume dek... <-> ( oralet vs detayi ince, minik fakat anlami cok guzel olan ,nesnel anlamda adeta ikilinin sevgi yolu yapi tasi gibiydi oralet'in iliski de rol almasi -ikili ozelinde),....
hatta hatirlarsak ; yagmur son bolumde oralete ozellikle vurgu yapti, -sana gelirken saldiraya ugramadan evvel elimde oralet kavanozu vard vs lafi, bosa soyletilmedi kendisi tarafindan,..ki, bu repligi ve detayini cok da begenmistim ikili ozelindeki sahneler baglaminda.

ustteki basta dedigime tekrardan donersek ;

aslinda vakit bulamadim bir iki gundur, yoksa, son bolume dair genel yorumumu ekleseydim daha fragman ortada yokken -bu noktaya da ozellikle su sekil vurgu yapacaktim >

( bu ikilinin masumane saf baslayan sevgilerine, gereksiz *gecmis dolayli, eko tarafindan takili kalip mundar edilmesin den endiseliyim aman diyeyim) .

gorulen o ki, yeni bolumde eko bu durumu icsellestirecek veya siniri asip yagmur'u kiracak incitecek. halbuki ,yagmur cok zor zamanlardan geciyor,,, eko her daim yaninda sag duyulu olmali, her kosulda sevgisine sarilmali.

bakalim nasil islenecek sahneleri.

dizi son 2 bolum vitesi 5e takti resmen. tadi damakta kalan sahnelerle doluydu... son bolumun benim adima en one cikan gizli kahramani ; yagmur'a yetisen *cihan,
kiz kardesin kralicesi *leyla nin nostaljiyi kullanip - abi kardesi bir araya getirmesi.

abi kardes demisken, ben son bolumde, serhat konusunda
aslan/cihan birlikteligini bi nevi * cukur dizisindeki vartolu ve yamac birlikteligine benzettim :) <> zitlar birbirlerine, duygusal bagi gostermiyorlar, bir yerden sonra abi kardeslik kazaniyor ve aksiyonlar da ikisi birbirini kolluyor vb...
bu baglamda son bolumde cihan'in yaptigi guzellik harika detaydi, bunda kiz kardes leyla nin ustte dedigim bulusturma fikri oncu oldu elbette. :)

bence dizi ozellikle son 2 bolumdur cok iyi yaziliyor. oyunculuklar zaten A klas. tecrubeli oyunculara ovgu dolu yorumlarimi ilk bolumden beri yapiyorum. basroller zaten dokturuyor uyum vs dolayli.

musa uzunlar katilimi da pasta uzeri krema adeta. :)
son radde de - kadro resmen govde gosterisi oldu....

iyi seyirler diliyorum izleyen arkadaslara.

Ben kızamadım orda Yağmur kızgın şiddet gördü kafasını tam anlamıyla toparlamadı o yüzden öyle konuşuyor yoksa ekoyu seviyo ya

Çok şükür paramız var :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı