FF Ahmed

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Ahmad mı hayranim kendisine çok super bi insan en sevdiğim uyelerden :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Güzel karaktere sahip, iyi bir insan. Forumda yaşadığım yere mesafe olarak bana açık ara en yakın kalan üye ayrıca :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Fav10’ un bana kattığı en güzel şey, en tatlı arkadaş, en güzel ses tonuna sahip yeri geldiğinde telefonda saatlerce konuşup bıkmadığım son zamanlarda fırsat bulamadığım İçin atamadığım ve bazen trip yediyim, sevgili seçimleri iğrenç olan Ocak’ta benim olacak olan sarı bir şeker :bhr: @Ahmed @Çiğdem- @mrt-06

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Güzel karaktere sahip, iyi bir insan. Forumda yaşadığım yere mesafe olarak bana açık ara en yakın kalan üye ayrıca :A
Ah çok teşekkür ederim. :bhr: Ama bu kadar yakinken buluşamadık daha. Yanımdasın ama dokunamıyor tarzı oldu. :A

Sarı şey nolceeeeeeek :love1:
Balam. :love1:

Fav10’ un bana kattığı en güzel şey, en tatlı arkadaş, en güzel ses tonuna sahip yeri geldiğinde telefonda saatlerce konuşup bıkmadığım son zamanlarda fırsat bulamadığım İçin atamadığım ve bazen trip yediyim, sevgili seçimleri iğrenç olan Ocak’ta benim olacak olan sarı bir şeker :bhr: @Ahmed @Çiğdem- @mrt-06
Ne güzel laflar böyle. Saol canım kanka. :Z Bi cümle dışında. :A

Ayrıca Parlak Team'in kurucularındandır .ss
:A :A
Güzel oldu ama böyle, renk katıyoruz bizim team ile. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben 2015 yılının başlarında övmüsüm zaten, o zamanlardan kaliteye aşinayım. :bhr:

Forumda bir ara çok yakın, bir ara ise çok uzak olduğum üyedir. Severim kendisini. :bhr: Ha bi de bana aşık, itiraf etse karşılık bulacak. :Z :A