Afet Güçverir ⚔ Cevahir Kirişçi | En Favori Dizi Karakteri - Tüm Zamanlar | Çeyrek Final

Hangi karakter yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ufuk Özkan çok sevdiğim bir oyuncu ZKFO'da çok iyi oynamıştı belki sınavlardan sonra başlayabilirim
Ufuk Özkan reyisin zirve işi zaten kendisi de diyor hayatımın sonuna kadar Cevahir'i oynamak isterdim diye :A
Başlayacağın zaman söyle ama yutupta 1.bölüm diye 27.bölüm falan paylaşıyorlar karışık yardım ederim ben :A

• Güldürdün
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ufuk Özkan reyisin zirve işi zaten kendisi de diyor hayatımın sonuna kadar Cevahir'i oynamak isterdim diye :A
Başlayacağın zaman söyle ama yutupta 1.bölüm diye 27.bölüm falan paylaşıyorlar karışık yardım ederim ben :A
108 bölüm.... :A :A :eek:

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İlk 49 bölümü izle zaten bırakmak istemezsin :A Ki bana göre ilk 70 bölümü izlemen de yeterlidir..
ilk 5-6 bölüm önemli benim için eğer onları seversem sonuna kadar giderim, dizi hemen mi açılıyor yoksa sonradan

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ilk 5-6 bölüm önemli benim için eğer onları seversem sonuna kadar giderim, dizi hemen mi açılıyor yoksa sonradan
3.bölümde açılıyor sen 5-6 bölüm diyorsan hayli hayli alışırsın :A Zaten ilk başta sadece 13 bölümlük yaz dizisi olarak planlanmıştı. Ama baktılar çok tuttu baya bir kitlesi oluştu ve 108 bölüm sürdü. İlk sezondaki reytingleri bir daha hiçbir komedi dizisi alamadı..
------

Özlettin be @BARON男爵

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
3.bölümde açılıyor sen 5-6 bölüm diyorsan hayli hayli alışırsın :A Zaten ilk başta sadece 13 bölümlük yaz dizisi olarak planlanmıştı. Ama baktılar çok tuttu baya bir kitlesi oluştu ve 108 bölüm sürdü. İlk sezondaki reytingleri bir daha hiçbir komedi dizisi alamadı..
------

Özlettin be @BARON男爵

Ulvi iyiymiş :A :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...